IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 6th March 2007, 18:04
dobra voda dobra voda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 16
По подразбиране

да точно така за бицепс.вкъщи съм тренирам най-вече коремните мускъли (3 повторения по 25 пълни коремни преси)и дигам едни дъмбели 5 кг
__________________
Live and don't say NO
Отговори с цитат
  #12  
Стар 6th March 2007, 23:57
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Еми за бицепс 8 килограма са си добре за стажа ти бе...аз вдигам 10-12 и кво ?
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th July 2007, 09:07
GORGONET GORGONET не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Ами няма от какво да се притесняваш... Всеки е така... Аз примерно като тръгнах да ходя на фитнес с доста зор вдигах лоста от лежанката(20 кг е ), пък сега си ги лепя 50!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th July 2007, 13:09
Ivan_iyi Ivan_iyi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Сливен
Мнения: 100
По подразбиране

Като влезеш в залата не се стягай - помисли - нито си на модно ревю, нито на състезание. Освен това другите вътре обикновенно си гледат упражненията. Като тръгнах бях просто един мноого слаб човек с дооста голям корем. Взех си инструктор. Първите 2 месеца основната ми тренировка беше на велоергометъра и на пътечката. Почнах най-малките от възможните тежести. И забележи - аз не съм примерно на 18 г. , а на 38 г. Няма нищо срамно в старанието да се чувстваш по-добре.
__________________
Когато правото поражда безправие, съпротивата е задължителна!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th July 2007, 16:30
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

отивай ползвай инструктура без да ти пука ... дори и аз в момента при половин година тренировки има някои упражнения които не съм ги правил и говоря с инструктура
а пък за тежестите само комплексарите и тези които са отишли на фитнес да се праят на газари ги гледат ... аз никога не гледам колко слагам например а гледам да загрея и докъдето стигна с килограмите ... ако ме питаш в момента не знам колко дигам за гърди
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th October 2007, 23:12
just_smile_{F} just_smile_{F} не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 133
По подразбиране

няма от какво да те е срам...напълно нормално си е ...има си инструктури за тази работа като ен ти е ясно нещо да ти каже... и т това ,че не си вдигнала 8 килограма не значи нищо... не трябва още в началото да се натоварваш хайде успех
__________________
докато не се науча да наранявам...

ще ме нараняват!!!!!!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th February 2008, 14:16
matador matador не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 9
По подразбиране

Пич, какво ти пука какво мислят другите за теб? Отивай в залата и се упражнявай! Най-много някой да ти даде съвет за нещо.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 5th February 2008, 14:44
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране

няма от какво да те е срам.че и аз за първи път като отидох в зала гледах кат тръба ама то се свиква.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th March 2008, 22:08
djack djack не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 57
По подразбиране

Скоро за първи път ходих на фитнес вече 4-5 пъти и почти всеки път като си правя опражненията някой доиде и ми каже опражнението не се прави така наведи се исправи се клекни малко повече еди какво си и ми покаже как се прави опражнението.не виждам нищо смешно нито срамно да не знаеш как се прави опражнение и някои да ти обясни .Казвам да благодаря много и продължавам напред

Никои не е отишал в залата за да се подиграва и присмива какво пък не си направил правилно опражненията голяма работа .



Ако не знаех как се прави опражненията вобще нямаше да ме е срам от другите,хубаво е нкой да те види дори как ги испалняваш и все някой ще ти покаже ,
Отговори с цитат
  #20  
Стар 27th March 2008, 22:16
Аватара на brumbrum
brumbrum brumbrum не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 185
По подразбиране

Упражнения!!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: срамме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:40.