IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th June 2007, 03:46
alisa79 alisa79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 6
По подразбиране Сплескано дупе от седене?

Ами това ми е въпроса.Работя предимно седнала 6-8 часа,и колкото и да ставам и да се раздвижвам забелязвам че дупето ми мн.се е сплескало(работя от скоро на тази работа)Тренирам 4 пъти седмично-фитнес и отделно правя някои упражнения в къщи.Какво да направя за да избегна това?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th June 2007, 09:51
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Аз също работя на такава работа и съм по 8 часа пред компютъра и наистина застоелият начин на живот си оказа влияние, отначало почнах да се отпускам. Но ако вземеш мерки, нещата ще се оправят, увеличи кардиото на тренировките и промени хранителния си режим. Аз така направих, увеличих кардиото от 30 на 40 мин, малко повече ограничих въглехидратите и готово. Отначало си бях супер и си тренирах, но като почнах тази работа ми се наложи да тренирам по-усилено и да внимавам повече какво ям, но и с това се свиква.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th June 2007, 08:42
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Трудно ми е да повярвам че от седене ще ти се сплеска дупето .
Наблегни на седалищни упражнения. Въпреки генетиката може да се помогне за оформянето. Виж тук http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=4743
Съвета ми е здрави тренировки!
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th February 2008, 19:16
SwЭэT_gIrL SwЭэT_gIrL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Sofia
Мнения: 21
По подразбиране

Здравейте на всички.И аз имам същия проблем-тичала съм,правила съм и някои упражнения,обаче дупето ми е сплескано а иначе съм много слаба,моля ви ако някой знае какви упражнения да правя точно,за да го стегна и направя малко да пише.Предварително благодаря много!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th February 2008, 19:53
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Аз предлагам бразилски лифтинг.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th February 2008, 21:21
angelar angelar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варна
Мнения: 22
По подразбиране

За първи път чувам такава глупост и ми е много смешно Как така от седене ще ти се сплеска дупето То да не е торба или вазглавница че да се сплеска. Явно просто такава ти е структурата, приеми го, но не е от седенето. Колкото и да си слаба и каквито и упражнения да правиш трудно ще го напомпаш и то с минимален ефект. Правят се операции на такива дупета със силиконови подплънки и ето ти дупе като на Джей Ло, но според мен да си натъпчеш г*зъ със силикон е още по-голяма простотия...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th February 2008, 20:20
babamima babamima не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: oligy
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез ICQ до babamima Изпратете съобщение чрез AIM до babamima Изпратете съобщение чрез MSN до babamima Изпратете съобщение чрез Yahoo до babamima
По подразбиране Re: Сплескано дупе от седене?

НА 55г. съм и дупето ми е като детско барабанче т.е. всичко е наследствено!!!!!-
__________________
mimnbba
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th March 2008, 08:44
vesiab vesiab не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 4
По подразбиране Ах тези дупета

Аз също съм на мнение,че от много седене дупето ти става грозно.
Моята работа също е свързана с седене пред компа,затова тренирам в къщи правя разни упражнения от време на време внимавам какво си хапвам и така.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th March 2008, 11:23
posetitel posetitel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 3
По подразбиране Re: Сплескано дупе от седене?

Цитирай:
Първоначално написано от alisa79
Ами това ми е въпроса.Работя предимно седнала 6-8 часа,и колкото и да ставам и да се раздвижвам забелязвам че дупето ми мн.се е сплескало(работя от скоро на тази работа)Тренирам 4 пъти седмично-фитнес и отделно правя някои упражнения в къщи.Какво да направя за да избегна това?
Нека един мъж вземе дума в този ваш спор. Според мен, а и според много хора в бранша, които са запознати с поняието генетика, поне малко, е невъзможно сплескване на мускул, понеже всеки такъв си има своя генетичен потенциал и неговата форма, дължина не могат да се променят.
Така че, мили дами - седете спокойно. Няма опасност от това. Формата на дупето може само да бъде подобрена с тренировки, но които целят друго, но не и промяна на самата форма на мускула. Според мен в целия проблем е залегнало недостатъчното трениране на седалищните мускули, а не толкова седенето.
Така че, дерзайте и обърнете малко повече внимание на тази привлекателна част от телата си!
Успех!
__________________
skaype: prostranstven
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th April 2008, 13:24
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Е, аз също доста седя, но няма никакви промени в дупето ми, а дори почти не правя упражнения за него и пак не се "сплесква". Така че 100% не е от седенето, а и при положение, че правиш упражнения...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сплесканодупеотседене
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:37.