IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th April 2008, 13:35
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

И аз да споделя ) При моето дупе пък се получиха едни дупки на мускулите... от седене... Сега ще обясня - значи преди 5 години, когато бях много, много слаба (175/50кг) и седях по 12 часа (минимум) на дървен стол ( да играя карти,разбира се) и това ежедневие продължи цели 3 месеца.. оттогава имам две вдлъбнатини на задника, отдолната страна, където се е търкал кокалът ми в дървения стол... и не мога сега да ги оправя, каквото ще да става Задникът ми се закръгли, стегнах го - супер готино се получи, но дупките си стоят и това си е Не е майтап - внимавайте на какво седите ! /или сядате /
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th April 2008, 18:38
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Да не остана по-назад - моето беше се посплескало и тренировките го спасиха иначе съм кльощаво , но ми се вирна нагоре - има толкова много упражнения за дупе
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #13  
Стар 22nd April 2008, 00:43
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

За стягане на дупе най-добре са клековете с лоста, но не знам дали са много подходящи за жени.Но разширените дупета се прибират и стягат
__________________
Москва не вярва на сълзи !
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22nd April 2008, 17:03
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Гръбна преса повдига дупето
мъртва тяга и други
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сплесканодупеотседене
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:19.