IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th April 2008, 10:48
alskdj alskdj не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 24
По подразбиране Стягане на бедра - 8лв.

От доста време гледам един уред (ако може така да се нарече) за стягане на бедра.Представлява панделка която се слага между бедрата и оказва съпротивление.Син е на цвят и струва 8 лева.
Някой ползвал ли го е и доволен ли е?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th April 2008, 11:07
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Аз съм го пробвала, но смятам, че не натоварва достатъчно (съпротивлението му е слабичко). Ползвам един друг уред - казва се Пилатес Ринг, представлява нещо като кормило, гума отвън, отвътре няква тел май.. но е много доброо имах такава мускулна треска на мускули, които дори не подозирах, че ги има. Но струваше 24 лв... А има и други упражнения дадени да се правят с него (на картинка),ама аз лично не ги разбрах и си го ползвам само за вътрешната страна на бедрата...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th April 2008, 12:04
Аватара на Karlotta
Karlotta Karlotta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 458
По подразбиране

Ем Джи,а този уред,за който говориш, от къде може да се купи?И за вътрешната страна на бедрата има ефект,така ли?
__________________
Luck is when preparation meets opportunity..
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th April 2008, 13:01
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

При мен има ефект Първия път като го ползвах имах мускулна треска не само на този мускул, който обикновено е проблемното разплуто място, но и по цялата дължина на бедрото (от вътрешната страна) и чак до колянато - много странно.
Ползвам го отскоро - вече 3 седмици, не е много, но ми върши работа, когато си правя тренировки вкъщи - правя 3 пъти в седмицата по 3 серии - по 50 свивания. Понеже вкъщи почти всичко мога да стегна, но тази зона на бедрата - няма как..
Хубавото на ТОЗИ уред е, че може да си го свиваш различно много, всмисъл, че за по-напраднали - повече може да се свива, държи доста стегнато, а за начинаещи - отначало - доколкото могат, идеята е при правене на упражнението да не се отпуска навън, а само да се стреми навътре да се свиват краката...
Нещо подобно на този е. Купих го от Варна от един споретн магазин, но им беше единствен, сега им поръчах да заредят с още един, за един приятел. Питах на други места, но го няма. В София не може да го няма по големита магазини.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th April 2008, 13:10
Аватара на Karlotta
Karlotta Karlotta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 458
По подразбиране

Супер,мерси много,ще потърся,дано да го намеря и в Сф.Иначе като ефект ми звучи супер
__________________
Luck is when preparation meets opportunity..
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th April 2008, 13:45
Arielle Arielle не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 152
По подразбиране

намери ли? че и аз се интересувам.. трябва ми нещо ново за правене тия почивни дни
__________________
Free your mind
Cross that line
We can take a trip to nowhere
See what we can find..
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th May 2008, 14:25
sahara_88 sahara_88 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 45
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Аз съм го пробвала, но смятам, че не натоварва достатъчно (съпротивлението му е слабичко). Ползвам един друг уред - казва се Пилатес Ринг, представлява нещо като кормило, гума отвън, отвътре няква тел май.. но е много доброо имах такава мускулна треска на мускули, които дори не подозирах, че ги има. Но струваше 24 лв... А има и други упражнения дадени да се правят с него (на картинка),ама аз лично не ги разбрах и си го ползвам само за вътрешната страна на бедрата...

този уред дали мога да си го поръчам по интернет щот сам далече от софия и надали ще мога да го намеря по магазините които знам?
__________________
Не е важен външния вид, а вътрешната красота! За да оценят вътрешната ти красота първо трябва да привлечеш вниманието с външния си вид!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th September 2008, 11:08
кап4ето кап4ето не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 5
По подразбиране RE

Абе ,я си вземете по един степер и не се занимавайте с тези глупости..
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th September 2008, 11:10
кап4ето кап4ето не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 5
По подразбиране RE

Хем ви мързи,хем искате резултати.Ама друг път!!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th September 2008, 20:04
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sahara_88
този уред дали мога да си го поръчам по интернет щот сам далече от софия и надали ще мога да го намеря по магазините които знам?
Ето един линк, може да ти свърши работа: http://sportdepot.bg/products/fitnes...chi-za-pilates
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стяганенабедра8лв
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:14.