IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Тренировъчни програми > Тренировки вкъщи


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 25th October 2008, 09:58
Аватара на Karlotta
Karlotta Karlotta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 458
По подразбиране

Въпросът ми е към Ем Джи - не те ли боли вътрешната част на бедрата,като го ползваш този уред?Аз си го взех този от линка на Зузка,от Sport Depot,и доста ме боли като правя упражненията,нямам предвид от усилието да сгъвам,а от това,че ми се забиват самите черни дръжки в меката част на крака.И при теб ли е така или аз съм нещо дефектна?
__________________
Luck is when preparation meets opportunity..
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25th October 2008, 17:57
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Karlotta, мен не ми се забиваха. Болеше ме от мускулна треска, но след 1,2 дена. А ти къде го поставяш, че ти се забиват? Аз го слагах възможно на най-външната част - най-близо до коляното. Така прави по-голяма амплитуда и е по-ефективно. Аз отдавна не го ползвам де... Ходя си на финес и там си правя за вътрешната част...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd December 2008, 15:41
deriel deriel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 48
По подразбиране

и аз не съм доволна от този уред, бедрата ми бяха вечно в синини. сега съм го скрила някъде в къщи и събира прах.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 7th March 2009, 01:57
Аватара на alexitaa
alexitaa alexitaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: варна
Мнения: 115
По подразбиране

здравейте и аз го пробвах този уред за който говорихте смисъл тай мастера... (синият който наричате панделка).Използвам го от 2 седмици и има ефект стига да го използваш всеки ден и да натоварваш добре а не само 1/2 пъти... аз лично правя 4 серии по 20 пъти за ръце и 4 серии по 20 пъти за крака и има ефект за тези 2 седмици мисля да продължавам... да видим какво ще стане.А този уред който го показахте под формата на обрач сигурно има по голям ефект ако е по стегнат но според мен вършат еднаква работа
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11th March 2009, 15:19
GLO GLO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Бургас
Мнения: 10
По подразбиране

Аз използвам пружини(продават ги в спортните магазини) стават и за вътрешната и за външната част на бедрата.Натоварването е различно,зависи с колко пружини се правят упражненията.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20th May 2009, 10:09
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Ем Джи, сега съм те хванала на "кус пас" - ти онова колелце за пилатес ползваш ли го още? Моето добре ми служи. Ако искаш ми отговори в другата тема, дето писахме за него
Хич даже не го ползвам, събира прах в нас, ползвам го за едно друго упражнение понякога - за задника, но много рядко, понеже понеделник, сряда петък съм в залата, вторник и четвъртък карам кънки (поне се опитвам) и джиткам пеша и просто не ми остава нито време, нито физическа възможност да го ползвам Не че се оправдавам (хахаххахахах)
Отговори с цитат
  #17  
Стар 20th May 2009, 10:23
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Няама никакъв ефект-даже едвам го стискаш с краката,пък камо ли да ги стяга.Това са мойте впечатления от този уред!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 20th May 2009, 10:26
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Е, зависи за кой уред говорим, обръча определено стяга То м/удругото, ако седнеш на земята с/у стол и си сложиш краката отстрани и започнеш да стискаш с всичка сила, колкото можеш и така няколко серии, ще има ефект (това е упражнение от каланетиката).
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стяганенабедра8лв
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:56.