IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 7th May 2009, 13:08
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

...И аз Ви благодаря за отговора!!!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 20th May 2009, 11:43
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
...Ами като няма кой да ни даде точна информация...ще си останем с питането май...
Ако от PIP решат някой ден да ме вземат на работа - обещавам да отговарям редовно на въпросите ви
Дано. С такова рекламно лице, ups бюст, всички ще сме там!!!!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 20th May 2009, 12:17
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
Дано. С такова рекламно лице, ups бюст, всички ще сме там!!!!
хихихи.... шегичка беше това за съжаление даже не съм с техните импланти, макар да им ги харесвам принципно и искам да знам някои подробности ; дано ми отговорят преди да отида на консултация това, което съм ги питала....
Отговори с цитат
  #44  
Стар 27th May 2009, 15:30
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от J&D Medicals
Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Здравейте! Искам да попитам при смяната на имплантите, задължително ли трябва да избера същия лекар който ми ги е поставил или мога да отида при друг лекар? Ако мога да си избера нов лекар с кои лекари от София и Варна работите?
Здравейте!
Няма ограничение относно това при кого ще си смените имплантите, стига разбира се съответния лекар да е съгласен.
Което е почти невъзможно, защото той трябва да предостави на новия ти хирург, при когото искаш да се извърши смяната, серийните номра на имплантите с оригиналните паспорти, които се пазят в архива на клиниката. Със съгласието си да ти ги върне - това означава, че вече няма хронология и епикриза на операцията ти при него, макар че се води за извършена от него - с една дума - може да му създаде проблем при евентуална проверка Затова обикновено хирурзите не дават ориг. паспорти и серийните номера и с това те ограничават да се оперираш повторно при тях. Да речем, че си му много симпатична и реши да рискува като ти даде необходимите документи - вторият хирург тогава си рискува репутацията пред данъчните, тъй като поръчва импланти на клиентка, която не е негова и ако нещо се случи недай си боже - нито при него (т.к. не е била при него предишната ти операция ), нито при предишния (т.к. не си вече негова клиентка и не ти се пази епикризата ) може да търсиш отговорност
Всеки лекар си има маниер на работа и аргументи за действията си (когато става дума за епикризи, паспорти, архиви). Дори пациентката да не получи документи при изписването си, не бива да се притеснява. Не сме отказали замяна на имплантати дори в случаи на изгубен или неполучен сертификат и липса на информация за идентификацията на имплантатите.

Идеята на Програмата за замяна е пациентките да са доволни и сигурни от избора си и не бихме допуснали разминаване между теорията (нашето обещание) и практиката (изпълнението му).

Отворени сме за въпроси и уточнения, не се колебайте да питате.
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #45  
Стар 27th May 2009, 18:57
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от J&D Medicals
Всеки лекар си има маниер на работа и аргументи за действията си (когато става дума за епикризи, паспорти, архиви).
Хм... явно в такъв случай някои имат и си служат с тях повече, отколкото им е необходимо и са повече от убедителни. Което ме навява на мисълта, че все пак не навсякъде се съгласяват току така да извършат подмяната на импланти, поставени от друг хирург. И вадят торбата с аргументите доста убедително. Да се надяваме в такъв случай, че повечето не са така "аргументирани" в отказа си или че ще си вземат поука ( това - в кръга на шегата)
Отговори с цитат
  #46  
Стар 28th May 2009, 09:39
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Искам да Ви питам, защо имплантите на ПИП са толкова меки? Имам чувството, че не са пълни с достатъчно силикон. Питам, защото имам ужасно грозен риплинг и мислех да ги сменя с по- голям размер, но докторът ми каза ,че дори да ги сменя - риплингът ще го има пак...Възможно ли е това да е причината??
Отговори с цитат
  #47  
Стар 28th May 2009, 11:02
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Искам да Ви питам, защо имплантите на ПИП са толкова меки? Имам чувството, че не са пълни с достатъчно силикон. Питам, защото имам ужасно грозен риплинг и мислех да ги сменя с по- голям размер, но докторът ми каза ,че дори да ги сменя - риплингът ще го има пак...Възможно ли е това да е причината??
Здравейте,

Благодарим Ви за въпроса! Имплантите на PIP са запълнени със силикон с висока кохезивност, която му позволява веднага да възвръща своята първоначална форма и обем. Всички импланти, в това число и тези на PIP, не са запълнени на 100% със силикон, а само 80%-85%-90%. Това се прави, за да може усещането при допир да бъде максимално естествено. Що се отнася до риплинга, той е често срещано явление и степента му зависи от анатомичните Ви особености и начина на поставяне, затова по този въпрос е най-добре да се консултирате с Вашия хирург. Смяната на имплантите не е най-подходящото решение и не Ви гарантира, че няма да имате отново същия проблем.

Желаем Ви успех!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #48  
Стар 28th May 2009, 11:07
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Благодаря за бързия и изчерпателен отговор!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 24th July 2009, 12:03
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Здравейте! Интересува ме 390сс и 495сс с еднакъв кохезитет ли са?
Отговори с цитат
  #50  
Стар 24th July 2009, 12:05
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Извинете, забравих да доуточня 390сс- висок профил и 495сс ултра-висок профил
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Програмазабезплатназамянанагръдниимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:46.