IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 4th March 2007, 14:11
GEPARD GEPARD не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Не искам да ти избивам комплексите , ти сам трябва да си ги избиеш. Ръката ми е 42, не искам повече , това ми е достатъчно, ако приближа снимката тялото ми ще изглежда внушително, просто съм сниман на малко по голямо разстояние от теб! Анорексия ли ? Твоите ребра ми напомнят за анорексия! Е, аз съм отличник(не по бългаски и литература, а по финанси) и не разбирам хората, които даже и не могат да напишат мисълта си(ако изобщо могат да мислят) Няма да ми отговаряш ли ? Ами това е най-лесния начин да се измъкнеш от загубен спор, хубаво е, че си го признаваш. Виждаш това, което съм писал и на всички във форума им е ясно, че го виждаш
Отговори с цитат
  #32  
Стар 4th March 2007, 14:21
GEPARD GEPARD не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 11
По подразбиране

С отговора си признаваш, че съм изчистен, ти сам се стремиш към това и взимаш какви ли не продукти на високоразвитата днешна химия за да постигнеш този резултат, темата във форума, която си пуснал е на тази основа, ти сам си противоречиш!!! КаФга ли каза ?
Отговори с цитат
  #33  
Стар 4th March 2007, 14:55
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Ех като почнете да си мерите пишките....
И после се чудите защо съученичките ви спят с 20 годишни
Отговори с цитат
  #34  
Стар 5th March 2007, 13:25
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GEPARD
С отговора си признаваш, че съм изчистен, ти сам се стремиш към това и взимаш какви ли не продукти на високоразвитата днешна химия за да постигнеш този резултат, темата във форума, която си пуснал е на тази основа, ти сам си противоречиш!!! КаФга ли каза ?
И аз взимам продукти, но като гледам.. само релефче има по тебе трябва ти малко мускулна масичка.. само релеф не-става..
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Направихголямагрешка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:49.