IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 24th June 2008, 18:47
Vali4ka Vali4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Ох, аз съм трагичен случай. Винаги взимам ужасно много багаж...И както казахте и вие - обличам само една малка част...А дори си правя огромни списъци с необходимите неща и накрая се оказва,че е било по-добре просто да изпразня гардероба и да го натикам в сака.
Преди се стигаше до комичната ситуация,че дори не можех да си вдигна сака и се намираше някое добро момче,което да го носи. Добре,че ще пътуваме с кола тази година
Отговори с цитат
  #32  
Стар 24th June 2008, 20:00
kalin4eto kalin4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 53
По подразбиране

целия гардероб,всичката козметика,банските,обувкит е и книжки
__________________
Last Dance, First Kiss Your Touch My Bliss...
Отговори с цитат
  #33  
Стар 25th June 2008, 11:17
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Като почна да стягам багажа става смешно - мъжа и детето ги оправям бързо, ама аз седя пред гардероба и почвам - ама това може и да го облека, ама я да взема и онова - ама то и за него има отделно обувки и т.н. И накрая обличам и обувам половината от нещата, които съм взела.
Забелязвам обаче, че всяка година понамалявам количеството, което е на добре.
Освен дрехи и обувки - всичката козметика, сешоар, преса, хехе - без ютията не отивам никъде Книги не нося отдавна - не ми остава време да чета.
И накрая в колата няма никакво място.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #34  
Стар 25th June 2008, 12:47
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

И при мен е голяма чуденка, общо взето вадя всички летни дрехи и започвам разбор, изграждам си виртуални образи на облеклото ми по дни и ситуации, после взимам повече отколкото ми трябва, а накрая не обличам и половината. Но не мога да тръгна с малко парцали, обичам да се чувства изобилие, все си мисля, че каквото оставя - това ще ми потрябва
Отговори с цитат
  #35  
Стар 25th June 2008, 13:51
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CREAMpie
...обичам да се чувства изобилие, все си мисля, че каквото оставя - това ще ми потрябва
Ми то, за зла участ , точно така се и случва.. .. И аз понасям целия летен гардероб, но в последните години се органичавам до по-сносния такъв... (имам баба на морето и повличам куп уж "домашни" одежди, които не излизат от куфара ни веднъж...)..

Козметиката също я купувам предварително, все едно заминавам в дън гори Тилилейски...

Нося и някои основни лекарства....
Отговори с цитат
  #36  
Стар 25th June 2008, 14:33
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

този weekend се отправяме към морето, но мисля да съм скромна -- лаптоп (защото още съм в сесия), бански, козметика и 3-4 летни парцала. Мисля багажа ми да е толкова, че без проблем да мога да го премествам сама
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #37  
Стар 1st July 2008, 22:14
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

аз бих си сложила бански,няколко чифта удобни дрехи,джапанки и сандалки и козметика от първа необходимост(шампоан,балса м,душ гел,плажно масло)
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 8th July 2008, 11:05
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

tazi godina sam na Sveti Vlast(vinagi si po4ivam tam) zadaljitelno banki,plajna karpa,kozmetika,i malko drejki,podplankite mi za sutien,i ina4e nai vajnoto ne6to bez koeto ne tragvam e moite priqteli
Отговори с цитат
  #39  
Стар 8th July 2008, 11:47
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Тази година не смятам да взимам много дрешки,тъй като се оказва,че някои от тях не ги слагам въобще!

Като се сетя,че миналата година бях помъкнала няколко чифта обувки и чантите към тях-едвам се затвори куфара!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 8th July 2008, 12:25
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

на края всичко опира до 2 бански, 2 потника, 2 къси полички и джапанки.
аз леко по прекалявам с почивките този сезон, сега за последната - под номер 3 планувам буквално да не взимам нищо. те по самолетите не че ти позвоялват да вземеш повече от 15 кг
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквобихсложилакуфаразалятнатаваканция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:15.