IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 25th April 2011, 17:24
Аватара на Αγριος
Αγριος Αγριος не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Град: Nox
Мнения: 35
По подразбиране

philios
agape
eros

трябваше да е некроерос



и аз вече се обърках какво точно питах, а да
дали има секс без любов

вероятно има
но какъв секс е това
всъщност е истинското ми питане
Отговори с цитат
  #92  
Стар 25th April 2011, 17:32
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Agrios Виж мнението
philios
agape
eros

трябваше да е некроерос



и аз вече се обърках какво точно питах, а да
дали има секс без любов

вероятно има
но какъв секс е това
всъщност е истинското ми питане

Какъв секс е??? Може да е мммммммного хубав!

А ти така и не отговори на моето питане, а се обърка с някаква игра с неправилните думички...
Отговори с цитат
  #93  
Стар 25th April 2011, 17:50
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilyv Виж мнението
шшшшшшшшт....чакай сега да разбереме как така любов без секс!
Върни се и прочети пост-а ми пак.Никъде не съм твърдяла ,че има любов без секс..това е невъзможно просто.
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #94  
Стар 25th April 2011, 18:01
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението
Върни се и прочети пост-а ми пак.Никъде не съм твърдяла ,че има любов без секс..това е невъзможно просто.
Аз твоят пост го прочетох и го разбрах от първия път. Просто се пошегувах да разберем какво имаше предвид под "любов без секс" другият потребител с поетичните цитати (за това написах "шшшшшшт")
Отговори с цитат
  #95  
Стар 25th April 2011, 18:45
Аватара на Αγριος
Αγριος Αγριος не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Град: Nox
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilyv Виж мнението
Какъв секс е??? Може да е мммммммного хубав!

А ти така и не отговори на моето питане, а се обърка с някаква игра с неправилните думички...
Възможно е...

Като да пиеш, когато си жаден и да се нахраниш, когато си гладен.
Но освен това, според мен, има и далеч по-силни изживявания от глътка вода и хапка храна.

Същото е и със секса, пак според мен.

Колкото до любов без секс... мисля, че съм отговорил на това преди да попитате още, Lilyv. ;-}

Последно редактирано от Αγριος : 25th April 2011 на 18:48
Отговори с цитат
  #96  
Стар 25th April 2011, 19:19
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Agrios Виж мнението
Възможно е...

Като да пиеш, когато си жаден и да се нахраниш, когато си гладен.
Но освен това, според мен, има и далеч по-силни изживявания от глътка вода и хапка храна.

Същото е и със секса, пак според мен.

Колкото до любов без секс... мисля, че съм отговорил на това преди да попитате още, Lilyv. ;-}

ок добре....хайде сега сериозно. Когато има чувства любовта и секса трябва да вървят заедно. Когато няма физическо привличане нещо не е наред. Нещо не ме грабваш с тази теория за любов без секс.

Нали като сме гладни или жадни....ако не намерим храна и вода на масата ще потърсим на друга маса???? Тогава какво правим с любовта?
Отговори с цитат
  #97  
Стар 25th April 2011, 19:29
Аватара на Αγριος
Αγριος Αγριος не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Град: Nox
Мнения: 35
По подразбиране

Наистина ли твърдиш, че е невъзможно да обичаш някой, с когото е невъзможно да бъдеш интимен? Не става въпрос за любов без физическо привличане. А за невъзможна любов. Или забранена, ако щеш. Понеже сме в темата за любовниците.

Естествено, че можеш да смениш масата. И леглото. И позата. Но можеш ли да смениш сърцето си? Можеш ли да смениш и за управляваш копнежите си?

PS
Прочее, нямам за цел да те грабвам. Просто разсъждавам. Мисля на глас един вид. Така де, на клавиатура. ;-}
Отговори с цитат
  #98  
Стар 25th April 2011, 19:35
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Agrios Виж мнението
Наистина ли твърдиш, че е невъзможно да обичаш някой, с когото е невъзможно да бъдеш интимен? Не става въпрос за любов без физическо привличане. А за невъзможна любов. Или забранена, ако щеш. Понеже сме в темата за любовниците.

Естествено, че можеш да смениш масата. И леглото. И позата. Но можеш ли да смениш сърцето си? Можеш ли да смениш и за управляваш копнежите си?

PS
Прочее, нямам за цел да те грабвам. Просто разсъждавам. Мисля на глас един вид. Така де, на клавиатура. ;-}
Ако говорим за невъзможна любов-се съгласявам с теб-да,тогава обичаш,но без да се наслаждаваш физически на тази любов
Отговори с цитат
  #99  
Стар 25th April 2011, 19:46
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Agrios Виж мнението
Наистина ли твърдиш, че е невъзможно да обичаш някой, с когото е невъзможно да бъдеш интимен? Не става въпрос за любов без физическо привличане. А за невъзможна любов. Или забранена, ако щеш. Понеже сме в темата за любовниците.

Естествено, че можеш да смениш масата. И леглото. И позата. Но можеш ли да смениш сърцето си? Можеш ли да смениш и за управляваш копнежите си?

PS
Прочее, нямам за цел да те грабвам. Просто разсъждавам. Мисля на глас един вид. Така де, на клавиатура. ;-}
Невъзможната любов НЕ Е любов мили ми смехурко... Това е нещо, което много искаш...нещо което нямаш и което искаш през твоята призма да бъде любов и да бъде невероятно и прекрасно.

Според мен ти описваш отново желание, което е микс от очаквания, които не можеш да превърнеш в реалност поради една или друга причина. Ако обаче такава възможност бъде открита първото нещо, което ще искаш да направиш е да се затворите някъде за поне един ден и да се молиш да го вдигнеш повече от 3 пъти, за да не се изложиш.
Отговори с цитат
  #100  
Стар 25th April 2011, 19:51
Аватара на Αγριος
Αγριος Αγριος не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Град: Nox
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilyv Виж мнението
Невъзможната любов НЕ Е любов мили ми смехурко...
Говориш назидателно все едно си последната любовна инстанция. Може би знаеш всичко. Но може би не знаеш всичко, а само така си мислиш.

Между другото, напоследък все повече изглежда, квантова механика, че реалността я създаваме ние.

Не виждам нищо лошо в това човек да има и нещо друго в себе си освен хормон и нагон. Напротив, ако надградиш над тези базови нива очаква те пир. И не е важна бройката, а качеството, но това - от моята камбанария пак.

Хубава вечер на всички.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЛЮБОВНИЦАИЛИСЪПРУГА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:59.