IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th November 2004, 21:10
jador
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Стрии

здравейте.много се надявам някой да ми даде съвет как да залича стрийте.в момента ходя на фитнес и използвам специален крем но имам чувството че няма голям ефект.знам че не могат да се махнат,но сам чувала че се заличават.аз съм слаба и при най-малкото напълняване ми се получават.много е гадно.ще се радвам ако някои който се е преборил със стрийте ми помогне :Д
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th December 2004, 00:03
Mimka Mimka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 6
По подразбиране

Здравей.
До колкото четох по този проблем единствено пресни стрий, т.е. на не повече от година, могат да се пожаличат, но не и напълно. Със специелен крем за стрий. Има едни "фирминг" лосиони и гелове за тяло. Може да използваш и тях. Така по-малко предразполагаш кожата към рязко разхиряване. Същата работа ще ти свърши и по-мазен крем. Това мога да ти препоръчам от това което съм чела по-този проблем. Но ако кожата ти не е еластична....... не знам какъв успех ще имат всички тя мазила.
Успех.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th December 2004, 16:33
Angel Angel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 20
По подразбиране

Стрийте се лекуват докато са още лилави т.е. в началния щадии....после вече няма начин не се заблуждавай и не се тормози.Всички хора имат стрий не си единствена.Не се заблуждавай и не си давай парите за кремчета и глупости.Ако искаш обаче да не ти излизат за напред ти препоръчвам след всяко къпане да се мажеш със стягащия лосион за тяло на Нивеа.
__________________
Красивата жена се харесва на очите, а добрата - на сърцето; едната е прекрасна вещ, а другата - съкровище.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th February 2005, 20:58
denii
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

хей,мацки,проблемът със стрийте е голям! да ви разкажа за себе си-при мен те се появиха не лилави,а направо бели.виждам голям зор да купувам постоянно кремове и лосиони за заличаване,но..уви!кажете дали има шанс да направя нещо по въпроса, като се има в предвид, че този проблем е не повече от 5-6месеца!help ме!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th February 2005, 13:46
Mimka Mimka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 6
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Каквото и да опитваш няма да можеш да ги заличиш на 100%. Но продължи с кремовете още известно време, месец-два и ако все още няма резултат се откажи.
Съжалявам но това е самата истина. Гадно е да имаш стрий, но......
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st April 2006, 21:51
kikito_ns kikito_ns не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 6
По подразбиране

чувала сам че свинската мас много помага ,но не сам сигурна
__________________
Това което не ме убива,ме прави по-силна!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd April 2006, 22:19
funky funky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2
По подразбиране

и аз съм чувала за маста , че помага
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd April 2006, 22:37
ga6o ga6o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 12
По подразбиране

Хах свинската мас е добра за препечени филийки с шарена сол. Единставено с операция можеш да разчиташ, че ще ти се заличат стрийте. Май с лазер я правят , ама за тва вече не съм сигурен. Кремовете са за профилактика не за заличаване.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th April 2006, 11:03
ve6ti4ka ve6ti4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез ICQ до ve6ti4ka
По подразбиране

Мога да ви кажа от личен опит че стрии не се махат.Използвала сам кави ли не масажи и всякакви измишлиотини на козметичната индустрия,но нищо не помага .А колкото до лазарната операция ако баща ми беше МУЛТИМИЛИАРДЕР щеше да е хубаво.Не мога да се примиря с стриите,който имам,но поне мога да предотвратя появата на още.
Та моя савет е да не си давате паричките за лусиончета,просто се постараите да ги забравите, и не позволяваите да се чувствате кофти заради сриите.
__________________
Ако сте мазохисти и искaте да осетите болка чрез рисуване.........CALL ME!!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th April 2006, 18:00
vasy_baby vasy_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: София
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до vasy_baby
По подразбиране

Дори и с лазер само се заличават леко,но не изчезват.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стрии
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:09.