IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #951  
Стар 15th February 2007, 23:31
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Малииии и аз съм пропуснала новината

Апоклистика, честито и от мен
  #952  
Стар 15th February 2007, 23:37
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Мерси
  #953  
Стар 16th February 2007, 00:15
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

Излезе S.T.A.L.K.E.R.

Кеф, чакам я и аз вече не знам колко време я чакам. Днес като научих, че има бета тест пуснат в интернет направо толко се разкефих че ми идеше да си сцепим дрейте! Направоооооо.... Кеф.....

S.T.A.L.K.E.R. = РЕЛИГИЯ
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
  #954  
Стар 16th February 2007, 08:13
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от HATE
Излезе S.T.A.L.K.E.R.
Игра ли е? Раздухай повечко, какъв жанр?
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
  #955  
Стар 16th February 2007, 08:33
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow Of Chernobyl - действието се развива малко напред в бъдещето 2012-2020та година на територията на Чернобил. Там се събират много сталкъри който вземат артефакти(материли заразени с радиация) от зоната и ги продават срещу пари на терористични групировки, учени и др.
Ти си един от тези сталкъри който има за цел да изнася такива артефакти и да ги продава. По пътя си се сблъскваш с други сталкъри с който можеш да воюваш, да сключваш съюзи, търговия за оръжия, медикаменти, амуниции помощни предмети и др. Освен това в зоната има и военни които те приемат за противник и естествено искат да те убият. За капак на всичко това има и "изруди"(т.е. мутирали животни-хищници), аномалии(това е много яко) места с висока степен на радиация, силно киселинен дъжд който доста влиае на здравето ти.

На пръв поглед тъпо, но...

Играта предлага невиждан до сега скрипт за управление на изкуствения интелект на противниците. Не помня как точно се казваше скрипта им, но зная, че беше нещо не виждано до сега. Примерно във всяка игра противниците имат предварително написан скрипт на поведение. В S.T.A.L.K.E.R. същият този скрипт е динамичен т.е. ако са те убили по един начин и си рестартираш нивото противника ти ще действа по коренно различен начин в зависимост от това какво направиш, дори и да повториш действието си.
Другото което е интересното е, че предлага много хубава физика и геймплей. Всичко това по което стреляш или се разрушава или му се отдава някакво влиание. Времето също играе доста решаваща роля. Примерно един от мутиралите хищници ловува през нощта и само тогава може да бъде срещнат, през деня не може. Обратно, през деня можеш да срещнеш враждебно настроени сталкъри, военни и други мутирали създания.
Забравих да спомена, че територията където се развива действието е създадена 1/1 с тази която е в действителност. Всяко кътче, сграда, развалина, паметник е на точното място на което се намира в действителност в същото състояние в която е в реалността. Припят, Чернобил, Забранената зона - всичко е 1/1.
Относно графиката, сенките, поведението и други - всичко е създадено на предела на възможностите си, същевременно и оптимизирано за да не изисква high-end компютър както вече е актуално при повечето нови игри. Вярно че да се наслади човек на играта трябва Core 2 Duo, 2gb ram, gf7900, но може да се играе нормално и с далеч по-слаб компютър.

Играта се разработваше приблизително 7 години и издателите пуснаха конкурс за спечелване на CD Key с който определена бройка хора да тестват предварителната бета версия. Официално се очаква да излезе на 23 Март. Просто с всяка изминала година я отлагаха и беше нещо като създаден мит и когато се докопах до бетата снощи направо не можах да повярвам на това което видях. С други думи всяка секунда от тези 7 години си заслужаваше чакането. Получи се една перфектна и оптимизирана игра която със сигурност ще грабне приза за най-добра игра на 2007.
Друго не мога да кажа освен; http://youtube.com/watch?v=LOiU3OdM2-Q - трейлъра говори сам по себе си за каква прекрасна игра става дума.
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
  #956  
Стар 16th February 2007, 09:42
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

добро утро!

честити ви нови титли - много са готини а за дарина - супер много се зарадвах, че парите са събрани! дано всичко мине успешно
  #957  
Стар 16th February 2007, 09:47
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pyceHka
добро утро!

честити ви нови титли - много са готини
Добро и на теб !
Накара ме да се усмихна на положителното ти настроение ! Дано никой не го помрачи
  #958  
Стар 16th February 2007, 09:50
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Добро утро и от мен!
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
  #959  
Стар 16th February 2007, 09:54
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sladkatony
Добро и на теб !
Накара ме да се усмихна на положителното ти настроение ! Дано никой не го помрачи
хихи благодаря
  #960  
Стар 16th February 2007, 10:20
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Хей, добро утро и от мен, хора!

Пожелавам това да бъде един прекрасен ден за всички нас!
Особено за мен, че имам малко проблеми в работата, и вече имам чувството, че почвам да се побърквам...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:18.