IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th May 2009, 17:02
iliqnita iliqnita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 1
По подразбиране Искам да отслабна..

Бих се радвала, ако откликнете на това, което имам да питам. Значи, аз съм 65 килограма и съм на 17, но корема и краката ми са отпуснати отвсякъде и съм твърдо решена скоро да почвам да бягам. Та въпроса ми е с бягане продължително време (няколко месеца) мога ли да се стегна и дори да отслабна, ако гарнирам и с диета?
Защото по форумите нищо не обясняват от това, което търся, защото се регнах тук.
Моля да ми помогнете
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th May 2009, 17:09
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ми аз друг начин не знам, освен физическа активност + диета, ти ако намериш... Логично отговорът е - да, можеш.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd June 2009, 21:24
loredana loredana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 6
По подразбиране :)

Ако за пръв път ще бягаш, тоест, нямаш тренинг в това, внимателно и не се претоварвай. И задължително носи стабилен сутиен.
Аз бих ти препоръчала по-скоро за начало една лека гимнастика и то у дома, не във фитнес, плюс също така ЛЕКА диета. В никакъв случай не тръгвай с рогата напред, пресилване и т.н.
Има и друго - предупреждавам те за един психологически ефект - когато полагаш усилия известно време, но виждаш, че няма ефект, се сдухваш и отебаваш всичко - това става някъде на втория месец приблизително (е, ако си имала воля да стигнеш до там, де )
Най-важното във връзка с това: резултат, истински, реален и видим, се вижда след ШЕСТ месеца горе-долу. Кадвам ти го от собствен опит.
Желая ти успех.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th June 2009, 11:42
Talisman4e Talisman4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте на всички! На 14 съм и искам да отслабна. Висока съм 171,5 см и тежа 65 кг. Бих искала да смъкна от 5 до 8кг. Според вас трябва ли да предприемам нещо на тази възраст, трябва ли да отслабна и ако да, как да постигна желаните резултати? С фитнес, бягане вечер, разделно хранене, упражнения вкъщи, ... ? Как?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th June 2009, 16:15
Talisman4e Talisman4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 22
По подразбиране

Моля ви, кажете. Много е важно за мен.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th June 2009, 21:20
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Talisman4e
Здравейте на всички! На 14 съм и искам да отслабна. Висока съм 171,5 см и тежа 65 кг. Бих искала да смъкна от 5 до 8кг. Според вас трябва ли да предприемам нещо на тази възраст, трябва ли да отслабна и ако да, как да постигна желаните резултати? С фитнес, бягане вечер, разделно хранене, упражнения вкъщи, ... ? Как?
Възрастта ти е прекрасна да започнеш да водиш здравословен и физически активен начин на живот. Това е нещо, което изисква адаптивност, сега ще ти бъде много по - лесно, отколкото след години.

Но първо се информирай много добре. Внимавай да не предприемеш някакви крайни средства, да не навредиш на организма си.

Не мисли, че някой може да ти изпише в синтезиран вид алгоритъм за отслабване. Просто трябва да четеш литература по въпроса и да извличаш от чуждия опит онези елементи, които ти допадат. Трябва да отриеш какъв е работещият режим при теб.

Ние ще помагаме, разбира се

Сподели какви са хранителните ти и спортни навици в момента все пак.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th June 2009, 21:59
Talisman4e Talisman4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 22
По подразбиране

Не се занимавам с никакъв спорт (бих искала модерни танци, но не мога през учебно време), в клас физическото не ми е от любимите предмети, така че може да се каже че тялото ми не е особено тренирано.
За хранителните навици ... Ядох каквото ми харесва и когато ми се прииска до момента, в който преди около две седмици се погледнах в огледалото и си казах, че това което виждам не ми харесва особено и трябва да го поправя/променя. Вначалото на тази седмица започнах да ограничавам мазните храни, да ям повече плодове и зеленчуци, ноо изкушенията дебнат отвсякъде и често се поддавам ! В началото на тази седмица забелязах и предаванията които дават по Fiesta TV (Методът Пилатес, Фитнес на карибите и Йога зона). Започнах да правя някои от упражненията, които показват в тях, като особено наблягам на тези от Фитнес на Карибите. Правя и коремни преси сутрин и вечер. Общо взето, това е.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th June 2009, 14:03
Talisman4e Talisman4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 22
По подразбиране

Не е никак добре, нали
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th June 2009, 19:07
fox1 fox1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Talisman4e
Не се занимавам с никакъв спорт (бих искала модерни танци, но не мога през учебно време), в клас физическото не ми е от любимите предмети, така че може да се каже че тялото ми не е особено тренирано.
За хранителните навици ... Ядох каквото ми харесва и когато ми се прииска до момента, в който преди около две седмици се погледнах в огледалото и си казах, че това което виждам не ми харесва особено и трябва да го поправя/променя. Вначалото на тази седмица започнах да ограничавам мазните храни, да ям повече плодове и зеленчуци, ноо изкушенията дебнат отвсякъде и често се поддавам ! В началото на тази седмица забелязах и предаванията които дават по Fiesta TV (Методът Пилатес, Фитнес на карибите и Йога зона). Започнах да правя някои от упражненията, които показват в тях, като особено наблягам на тези от Фитнес на Карибите. Правя и коремни преси сутрин и вечер. Общо взето, това е.
зарежи тази работа-тренировките вкъщи човек трудно контролира сам себе си-по-добре пробвай с групови занимания
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th June 2009, 19:20
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fox1
Цитирай:
Първоначално написано от Talisman4e
Не се занимавам с никакъв спорт (бих искала модерни танци, но не мога през учебно време), в клас физическото не ми е от любимите предмети, така че може да се каже че тялото ми не е особено тренирано.
За хранителните навици ... Ядох каквото ми харесва и когато ми се прииска до момента, в който преди около две седмици се погледнах в огледалото и си казах, че това което виждам не ми харесва особено и трябва да го поправя/променя. Вначалото на тази седмица започнах да ограничавам мазните храни, да ям повече плодове и зеленчуци, ноо изкушенията дебнат отвсякъде и често се поддавам ! В началото на тази седмица забелязах и предаванията които дават по Fiesta TV (Методът Пилатес, Фитнес на карибите и Йога зона). Започнах да правя някои от упражненията, които показват в тях, като особено наблягам на тези от Фитнес на Карибите. Правя и коремни преси сутрин и вечер. Общо взето, това е.
зарежи тази работа-тренировките вкъщи човек трудно контролира сам себе си-по-добре пробвай с групови занимания

Глупости!
Упражненията от тези предавания наистина са много хубави и достъпни, затова недей да ги спираш. Абсолютно убедена съм, че ако ги правиш съвестно и редовно (напр. всеки ден),съчетано със здравословно хранене (на първо време,да, изключи тестените храни, пърженото,мазното, газираното, шоколадите,вафлите) и скоро ще забележиш резултат! Сигурна съм!!
Не се отказвай
Ако добавиш и бягане 3-5 пъти седмично + горепосочените домашни тренировки, резултатът ще дойде още по-бързо!
Вярвай в себе си и НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!!!
После ще се радваш на красивата си и оформена фигура, направена от самата теб!
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Искамдаотслабна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:03.