IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 19th November 2009, 13:36
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Ша мъ прощавате,ама и аз не виждам нищо стряскащо в този нос,който е в пъти по-добър от преди операцията! Не сте видяли какво се вика съсипан нос,да ви пусна снимки.... Е няма как пипан нос да изглежда така перфектен,като след фотошоп например....освен ако не си е натурално такъв,тоест от раждането...
__________________
Празните пространства могат да бъдат доста опасни!Особено ако се намират между ушите ти...
  #42  
Стар 19th November 2009, 16:48
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Всеки да говори каквото си иска! На мен носа не ми се струва ваобще по-добре от преди! Но това съвсем не е важно! Важното е, че на притежателя не му харесва, и което е важно и за мнозинството- в последно време Джамбазов започна да проявява прекалено много "творчество"- сещам се за едно момиче на което беше вдигнал прекалено много връхчето без тя да го иска, сещам се и за foggy, на която пак беше вдигнал връхчето без тя да го иска, ето сега и това момче на което е изтънен носа пак без да го иска! Това, че лицето на някой не се е превърнало в "трагедия" трябва ли да успокои човека! Ти, gwendoline, би ли била доволна, ако си дала пари, подложила си се на някакви лишения и болка и накрая резултата е, че не си "трагедия"!? А то съвсем не е било "трагедия" и преди! Не се заяждам и не искам да обидя никой. Но не искам и да си затварям очите. Защото си мисля, че ако rapidol беше пуснал просто снимки от преди и след без да пише кой точно го е оперирал, тогава отзивите тука щяха да са съвсем други!
Има и доста правени нослета, на които ваобще не им личи, че са пипани. И дори и Джамбазов има такива. Просто не знам сега какво се е случило! Но аз лично не се сещам за по-слаба работа на доцента! white_snake, пусни снимки. Не, че би ти олекнало ако някой открие това, което не си харесваш ...
А колкото до съда- за съжаление и аз мисля, че шансовете на са големи! Но, ако има желание, не пречи да се пробва!
  #43  
Стар 19th November 2009, 19:30
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Много шум за едно голямо нищо!
Момко, изчакай да минат поне 6 месеца от операцията, да спадне напълно оттока и чак тогава, ако все пак има някакви големи несъвършенства, можеш да предявиш някакви претенции относно реоперация.
Съжалявам, че те обезкуражавам, но нямаш никакъв шанс да спечелиш делото поради няколко причини:
1. Никой адвокат няма да те поеме, понеже носа ти не е обезобразен
2. Дори и да си намериш някой адвокат, то той само ще ти вземе пари за едно загубено дело
3. Дори и адвоката да е навит да не ти взима пари и да те защиава в името на една "незнайна" кауза, то той ще е някакъв тъпак, който със сигурност ще загуби делото поради виж причина номер едно
Що се отнася до резултата: Това, което аз виждам първоначално е едно изкривяване в средната част на носа, което след операцията липсва.Проблемът след операцията, който виждам е цялостно закривяване на носа ти наляво, което може да е по много причини, но според мен за сега е поради две:
Или си имал кофти поставен гипс, или просто оттока ти все още не е напълно спаднал, че да си виждаш носа симетричен.
Като цяло, нито преди, нито сега носа ти не е имал нужда от корекция.Що се отнася до дишането ти, това вече никой не може да обсъжда, но намеленото количество на приетия въздух поради ужким намаления нос ми се вижда като смешна причина.Ако имаш крива носна преграда бих го приел като възможен вариант за проблеми с дишането, но това, което аз виждам отвън на носа ти са си ноздри със съвсем нормална големина и ако вътре каналите са ти както трябва значи всичко е ок.
Възможно е според мен от това леко закривяване наляво в момента на носа ти дясната ти ноздра да е леко притворена и за това да имаш проблеми с дишането.Изчакай да мине оттока напълно и виж как ще са тогава нещата.
Едно ти признавам - мислих, че аз съм адски суетен, ама ти ме биеш по всички критерии.
Успех със съдилищата!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #44  
Стар 19th November 2009, 20:10
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Рийзън, носът му не е обезобразен, но и няма никакъв ефект от тази операция-той направо си е почти същия, все пак това не е ли някакво основание? Знам, че това е България и т.н., но защо пък да не опита с 1 добър адвокат
Оттока ще има да пада,но това изкривяване не вярвам да се оправи от самосебе си. Доколкото знам, проблеми с дишането се получават от изкривена носна преграда,а при него има изкривяване.
__________________
Life is neverending fight
  #45  
Стар 19th November 2009, 23:18
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Едва ли има хирург без гаф. И най-голямото светило все е имало поне една неуспешна операция. Кофти е, когато точно ти се окажеш гафа Обаче това не означава, че Джамбазов е лош хирург. Не го защитавам, но човекът е направил и много красиви носове, не може така да го заклеймяваме веднага. И моят нос не е перфектен, обаче е 100 пъти по-добре отпреди, а и като се замисля на какво можеше да ме направи някое от другите "светила" ... Разбира се недоволните имат право да търсят справедливост, макар че никой не ги е накарал насила да легнат под ножа. Лично мен доцента ме предупреди, че 12-15% от ринопластиките са неуспешни. Затова и очакванията ми бяха реалистични.
__________________
Rest in peace, Michael! -----<--@
  #46  
Стар 19th November 2009, 23:31
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Serpentina^, напротив!Има ефект от операцията, но просто на този етап не е достатъчен, че да е перфектен.Нека изчака и да види на къде ще се развият нещата, а не да оревава целия форум прибързано.Ако след определен период от време нещата не се променят, винаги може да се докоригират нещата, при която ре-корекция не би трябвало да се взимат допълнително пари.Вярно е, че дискомфорта от самата операция и организацията ти с времето, отпуски и т.н. се нарушава, но е добре един човек, решил се на подобна стъпка да го има предвид.
И аз самия имам неща за ре-корекция, ама не оревавам форума с глупости, защото нещата опират вече до перфектционизъм.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #47  
Стар 19th November 2009, 23:42
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Ти, gwendoline, би ли била доволна, ако си дала пари, подложила си се на някакви лишения и болка и накрая резултата е, че не си "трагедия"!? !
Точно защото съм перфекционист, точно затова имам четири реоперации на гърдите, докато ги докарам в перфектния вид, в който са в момента Никога не бих се задоволила с посредствен резултат, но!!!! Едно голямо "НО" Още преди първата операция излишно се информирах какво правим ако нещата не се получат както трябва и забележи, какво правим, ако нещата са се получили, но аз не се чувствам удовлетворена и не се харесвам...!? Обиколих четирима различни хирурзи, трима от които ми казаха, че евентуалната реоперация не я поемат, освен ако не е по тяхна вина (но познай кога можеш да докажеш нещо такова -никогиШ!). Само един ми каза, че коригирането ще е за сметка на клиниката и в двата случая. Бях уточнила тези неща, когато отивах да ме режат. Това, че не се уговарят тия неща с хирурзите предварително - е, кой да отиде ако не ти, те не са заинтересовани да ти кажат подобно нещо, ако не ги питаш директно в очите. А мен случайно ме е грижа за тялото ми и за всеки един лев, който съм дала. Е, за зла участ наложи ми се ревизия, и то не един път. Не съм си търсила "права" по друг начин единствено заради едно - защото проблемът ми не беше "трагедия" и чрез съд нищо нямаше да постигна. Второ човекът си спази обещанието и коригира неща, които само педантично око като моето както и хирург или медицинско лице би уловил/о... Уверявам те, че 90 процента от хората си ходат с моите "проблеми" след операцията без даже изобщо да подозират, че това не е перфектно свършена работа, докато някой като теб и мен не им го каже и не направи живота им ад, поради това, че им е запалил фитила....Така че...не съм човек, който би се задоволил с просто добър резултат, аз търся максимално-добрият такъв за себе си, като обаче съм имала съвсем реалистични очаквания...Само че аз съм провела малко по-различенразговор - като съм разпитвала повече за възможните "поражения" и какво правим в такъв случай...отколкото празни приказки като колко добре ще изглеждам после (нещо, което би следвало да се подразбира )
  #48  
Стар 20th November 2009, 00:12
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boby_pl
Лично мен доцента ме предупреди, че 12-15% от ринопластиките са неуспешни.
Сигурна съм, че всеки, който е бил на консултация при доцента, е чул това предупреждение. Това са процентите в световен мащаб, не конкретно при него. Ринопластиката е риск и наистина всеки трябва да знае, че го поема.
Държа също да отбележа, че от неуспешна до неуспешна ринопластика има огромна разлика. Едно е да се налагат дребни корекции за доизпипване, друго е носът ти да е обезобразен, понякога непоправимо. Според мен носът на rapidol в най-лошия случай ще има нужда от доизпипване, след като добие окончателния си вид. Може да е неприятно, но не е трагично.
  #49  
Стар 20th November 2009, 00:30
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
teodora39, колкото повече те чета, толкова повече се убеждавам, че хората са се държали зле с теб не заради грозния ти нос, а заради грозния ти характер. За съжаление, засега операции на характера не се предлагат
Престанете с този култ към Джамбазов!
"Хората ... грозния ми характер" - подли женски номера. А толкова те уважавах...

А за моята операция хиляди пъти съжалявам, че я направих. Искрено съжалявам. Ако можех да върна времето назад, но не мога.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
  #50  
Стар 20th November 2009, 00:33
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivanakar
teodora 39 6 те часа упойка са си оказали влияние и то там ,кадето не можеш да разбереш сама!
Това ме оправдава всъщност.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДелосрещудоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:19.