IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 20th November 2009, 21:51
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране Re: Много много малки гърди..:((

Здравей, klara2001!
Първо да те похваля, че използваш правилния термин – „имплантант”, а не „имплант”.
И аз съм тези, които не пипват йод, за да не им минат, ако се мазнат случайно и без да искат с него
Ходих в една банка да тегля кредит 7000лв, но за голямо мое съжаление и много горчив плач, ми отказаха. Не ми пукаше как ще го връщам. Просто исках операцията и това е.
Вече зная със сигурност, че тази прищявка няма да се осъществи никога. Искрено се радвам за всички вас, които вече сте сбъднали мечтата си, и за вас, на които ви предстои! Be happy!
Да уточня, че малкият бюст никога не ми е бил комплекс. Просто от форума се запалих.
А като казах на моя "прекрасен възлюбен", че искам силикон и го помолих да ми помогне с парите, категорично отказа с довода: "Аз ти ги харесвам и такива. Щом аз ги харесвам, за кого ще ги правиш? Мъж ли ще си търсиш?". Тъпо и грозно!
А какви ги надробих днес. Започва смешната част.
В предаването „На кафе” обявиха конкурс Ники Георгиев да подари „чисто нов бюст за Коледа”. Еххх, как се размечтах. Реших да участвам, защото си въобразих, че може пък да спечеля. Първата регистрация не ми се получи. Заради този неуспешен опит се регистрирах още два пъти съвсем ненужно, но пък за по-сигурно.
За желана гръдна обиколка написах 109cm (гърбът ми е широк), а на въпроса чий силиконов бюст искам да имам - Натали Рууни. Тя е сестра на Уейн Рууни.
Не успях да си харесам от българските силиконки. Най-красивият бюст бил този на Теди Велинова. Еми, гледах, гледах снимки, прехвърлях куп страници и не я видях никъде да изглежда добре. Нейните й ги направи свекърът й Бояджиев, което ме навежда на мисълта да си търся мъж с професия пластичен хирург. Или поне свекър.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 20th November 2009, 23:12
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране Re: Много много малки гърди..:((

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Здравей, klara2001!
Първо да те похваля, че използваш правилния термин – „имплантант”, а не „имплант”.
Това според кой? Защото думата е чуждица и на английски е именно implant
Отговори с цитат
  #43  
Стар 21st November 2009, 00:28
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Теди,
Поздравления за куража!!! Все пак се изисква смелост, за да се впуснеш в това начинание. Желая ти успех и дано реализираш мечатата си по един или друг начин
Отговори с цитат
  #44  
Стар 21st November 2009, 19:38
summer_88 summer_88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте
Най-накрая и аз се наканих да пиша тук след месеци само на четене Решила съм твърдо да уголемя гърдите си, но и аз имам един такъв ревнивец при мен, който постоянно ме пита дали няма да си търся друг мъж, защо искам операция при положение, че той ги харесвал и така? Харесва ги ама аз не ги харесвам много. Не знам как да му обяснявам вече, че го правя за себе си. Вие как се справихте с мъжете си?
Също много ме вълнува темата за стриите - каква е опасността да се появят по чисто новичките ми цици (живот и здраве ) и как да го предотвратя?
Отговори с цитат
  #45  
Стар 22nd November 2009, 05:24
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране Re: Много много малки гърди..:((

[quote=apoklistika][quote="teodora39"Това според кой? Защото думата е чуждица и на английски е именно implant [/quote]

Грешка на езика :P.

Дълго време му казвахме имплантант, не зная защо.

http://www.google.bg/#hl=bg&source=h...e444aeafd283f6
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 22nd November 2009, 22:32
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Моят мъж никога не е бил цицоман, и как да стане горкия като на 16 години се влюби в мен, а аз едно кльощаво девойче
Когато му казах, че искам да си сложа силикон ми каза просто ОК, щом така искаш. Избери си хирург и ми кажи колко струва. Всичко си уредих сама, той гледа децата докато ме нямаше. / 10 дни /.
Сега много им се радва, но забелязвам, първи признаци на раздразнение, когато излизам сама
Но както не беше цицоман, сега е станал голям фен
Отговори с цитат
  #47  
Стар 22nd November 2009, 22:36
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kristee
Но както не беше цицоман, сега е станал голям фен
Моят беше против - чак ултиматум ми беше поставил - сега вика "Малееее, добре , че не ме послуша"
Отговори с цитат
  #48  
Стар 22nd November 2009, 22:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Kristee
Но както не беше цицоман, сега е станал голям фен
Моят беше против - чак ултиматум ми беше поставил - сега вика "Малееее, добре , че не ме послуша"

И ние така....заплашваше ме месеци наред,ако го направиш край,ти на ква мислиш да заприличаш,ти ще ме зарежеш,ще търсиш по-хубави,по-мускулести,по-богати

Сега е цицоман,да определено.И винаги съм знаела,че е такъв.просто образът на светия-ма аз и такива си ти ги харесвам,ма нищо,че не са големи,ма са стегнати,ау колко пари ще дадеш-ти си луда

Момичета хич не ги слушайте мъжете,само могат да ви отдалечат,щото ако не го бях слущала,сега щях да съм навършила повече от година от операцията
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #49  
Стар 22nd November 2009, 23:12
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

всеки мъж е цицоман
Отговори с цитат
  #50  
Стар 22nd November 2009, 23:28
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
всеки мъж е цицоман
Има и неосъзнати цицомани , но федно съм сигурна във всеки, който мисли, че не е, дреме по един цицоман, който напира да излезе от него... или поне нямаа върне някоя заради това, че има готини цици (щото за мен да си "цицоман" не означава да харесваш непременно големи цици, а хубави )
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Многомногомалкигърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:36.