IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 16th November 2009, 09:43
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Мда, мисля че е добре хората да споделят резултатите си, защото всички знаят какво притеснение е да избереш лекаря си, и колко са страшни тези няколко дни в които си с гипс и не знаеш какво има под него! Разбира се, всичко е по желание- никой не можем да принудим да го направи!
Отговори с цитат
  #162  
Стар 16th November 2009, 10:26
mi4ETO mi4ETO не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Sofia
Мнения: 64
По подразбиране

с удоволствие 6те ка4а снимки,просто нямам в момента комп в студ град,а само от работата,но тук няма как,между другото в петък като ходих да ми маха конците Йорданов,има6е едно моми4е,на което операцията май му е днес,сигурна съм,4е вси4ко 6те е ок,тя също бе6е мн заинтригувана и ме поразпита,но нямах мн време да й разкажа,не знам дали се включва тук,така че,изглежда мн други си правят операция,и не пишат нищо,поне тук!
Отговори с цитат
  #163  
Стар 16th November 2009, 18:08
Reginaaa Reginaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 16
По подразбиране

как така утре аз разбрах,че и тази седмица няма да се извършват планирани операции
Отговори с цитат
  #164  
Стар 17th November 2009, 09:42
mi4ETO mi4ETO не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Sofia
Мнения: 64
По подразбиране

ами не знам,може и аз нещо да не съм доразбрала,но моми4ето си подготвяше някакви документи,и май й е повторна ринопластика
Отговори с цитат
  #165  
Стар 18th November 2009, 13:52
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Понеже вече се появи тема за един провал на Джамбазов, и все по-страшно ми става да избирам хирург, отново се обръщам към тази тема и се надявам повече хора с опит да пишат в нея! Препрочетох я цялата отново ( 6 странички не са чак толкова много) и забелязах, че не знаем какво се случва в момента с foggy и Reginaaa. Момичета- пишете какво става! Друг хирург ли избрахте, кога ще се оперирате? Ако сте се отказали от Йорданов- защо? И говорили ли сте с някой хирург за това дали тези ... въпросните 6 часа пълна упойка са опасни и до колко!?
Отговори с цитат
  #166  
Стар 20th November 2009, 22:28
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Валя, отиде ли на консултация при Йорданов? Какво ти каза? Пиши на лични ако предпочиташ...
Отговори с цитат
  #167  
Стар 21st November 2009, 02:53
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celtic_dream1
Все пак според мен хората, които са почерпили информация и чужд опит от форума, би трябвало от някаква солидарност да допринесат и със своите впечатления и да качват и снимки. Който не е качвал снимки според мен изобщо не е знаел за форума и преди операцията, не всички хора проверяват тези неща в интернет. Примерно когато Астерас пусна снимки си спомням, че като каза кой я е оперирал, никой не беше чувал за Йорданов още, така че тя вероятно по друга линия се е насочила към него. Сега само от Мичето чакаме снимки, аз лично съм много нетърпелива да видя как се е получило
Астерас пусна снимки, защото освен моите имахте нахалството да искате и други и тя се принуди пусне някакви. Изобщо не смяташе да се занимава с парчетата от този форум.

Няма да повтарям по хиляда пъти какъв беше случаят. Джамбазов се о...ра на прегледа ми. Тези 30лв, които му дадох, са най-зле похарчените пари в живота ми.

Когато дойдох тук и разказах това-онова, всичките, които го обожествявате, ме изядохте като озверели бесни помияри.

Астерас беше надникнала във форума и прочела какво става. Свърза се с мен на лични и ми писа нещо от сорта "не се занимавай с тия .... от .... форум. Човекът за тази работа се казва Йорданов. Оперира там и там." Послушах я. Оперирах се. Благодарих й няколко пъти (абсолютно недостатъчно брой пъти!!!) по е-мейла за безценния съвет.

Оттук мога горещо да благодаря и на доктора, но се съмнявам, че си губи времето да следи мненията на разни недоносени, както редовно правят пловдивчани, например. От този форум освен тонове върховни глупости нищо друго не може да се научи. Капиш?

Е, да повтарям ли какво стана тогава или има още аб....ли, които не са разбрали?

И специално за теб, Селтик, ще повторя, защото не схващаш. Как ще чуете за някой друг доктор, като цяла България сега Джамбазов гледа?! Изумителни сте, драги ми участници в този форум! Да се смееш ли, да плачеш ли?! Давате ли си сметка колко Йордановци има в тази държава? Не? Ваш ГОЛЯМ проблем!

PS Цензурата е умишлена!
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #168  
Стар 21st November 2009, 07:40
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Астерас пусна снимки, защото освен моите имахте нахалството да искате и други и тя се принуди пусне някакви. Изобщо не смяташе да се занимава с парчетата от този форум.
Астерас пусна снимки още много преди ти да се появиш на този форум, виж темата за Ринопластика в първа градска.

Никой не е твърдял. че хората са длъжни да пускат снимки, моля те чети внимателно.
Отговори с цитат
  #169  
Стар 22nd November 2009, 05:44
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celtic_dream1
Ринопластика в първа градска
Астерас пусна снимки още много преди ти да се появиш на този форум, виж темата за Ринопластика в първа градска.
Никой не е твърдял. че хората са длъжни да пускат снимки, моля те чети внимателно.
Тема със заглавие "Ринопластика в първа градска" не видях абсолютно никъде.

Има тема "Най-изгодно като цена в София", в която астерас не пуска снимки, а линк към сайта на Йорданов.

Цитирай:
Все пак според мен хората, които са почерпили информация и чужд опит от форума, би трябвало от някаква солидарност да допринесат и със своите впечатления и да качват и снимки.
А това какво е? Да засегнеш хората, че не проявяват солидарност, ако не са пуснали снимки, и по този начин да провокираш чувството им за вина и да ги изманипулираш да пуснат. Не, на мене тия!
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #170  
Стар 22nd November 2009, 06:58
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Не намерих снимки на Asteras
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:14.