IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1961  
Стар 25th November 2016, 14:30
Мira Мira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2016
Мнения: 8
По подразбиране

Извинявай, неправилно съм си помислила, че ти си карал, но все пак си оцелял това е важно! А този ЮБ, като не се е оперирал при Асенов, какво прави в темата да плюе, инда ни занимава със заплатата си. Не ме интересува, че да чета всичко. Аз знам много доволни от Асенов включително и аз! Гледам от всички доктори има доста недоволни.... аз приключвам темата, оставям ви да си висите в темата и да злобарствате в многото си свободно време! Хубав ден!
Отговори с цитат
  #1962  
Стар 25th November 2016, 15:08
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Как пък всички разбрахме че не е карал той, само ти не си Той тоя ЮБ познава половината от тоя форум, от темата за касапина Асенов, ако беше чела малко назад щеше да знаеш защо пиша тук и да имаш някакви мотиви да говориш срещу мен. Ти си поредния измислен профил от Асенов и Компания така ревностно бранеща го, само се виж спориш с половината форум, другата ти се смее на тъпизмите. Писах за заплатата ми защото каза че по цял ден това сме правили да плюем по Асенов и исках да те сваля на ЗЕМЯТА. Като се замисля не си измислен профил от Асенов, те ония имат поне малко интелект и следят какво се пише. Ти си просто заблудена.Какво ли не бих дал да съм като теб, да живея в твоята илюзия, не на тоя свят ами някъде в облаците И къде си се разбързала, смяната на Асенов още не е започнала, освен ако не си в отдела на чистачките.
Отговори с цитат
  #1963  
Стар 25th November 2016, 18:35
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoube Виж мнението
И аз мога да си направя 5 профила като твоя с по 4 коментара и да обеснявам на другите колко не са прави. "Висят в темата и само това правят" При положение че месечно взимам повече пари от теб за една година в България трябва да ми се кланяш като китайска гейша за отделеното ми скъпоценно време. Ето като това ей тук Пък и къде го видя плюенето не знам...каква очакваш да ми е реакцията след като прочетох че ония с никнейм на банкова карта за малко не е умрял снощи в поредния уникален случай на Асенов, някой ако е слушал подобно нещо да ме поправи. Ама вече го реших, няма да влизам повече тук. И без това откакто плюя по Асенов спряха ония сърцати истории за невероятния му стил и финЕс, как е убедил някоя девойка която била много скептично настроена докато не му минала през кабинета и видяла страхотните условия за работа, като междувременно се запознала с многото желаещи пред кабинета му за операция и миналите вече със страхотни резултати хора Айде цирка може да започва, ама поне слагайте и снимки че нещо само в тая тема липсват, в турската и при Джамбо е пълно
Yoube пич не си струва да хабиш времето тук с хора които не виждат по далеч от собствените си носове и разчитащи само на "огромния" си късмет за успеха на операцията,а не на професионални умения на доктора.Аз отдавна спрях да пиша каквото и да било на хора с ограничено мислене и измислени профилчета ,само ще им пожелая късмет на късмета им
Отговори с цитат
  #1964  
Стар 25th November 2016, 18:37
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zazamira Виж мнението
Извинявай, неправилно съм си помислила, че ти си карал, но все пак си оцелял това е важно! А този ЮБ, като не се е оперирал при Асенов, какво прави в темата да плюе, инда ни занимава със заплатата си. Не ме интересува, че да чета всичко. Аз знам много доволни от Асенов включително и аз! Гледам от всички доктори има доста недоволни.... аз приключвам темата, оставям ви да си висите в темата и да злобарствате в многото си свободно време! Хубав ден!
но все пак си оцелял това е важното,хахахахха по голямо идиотско изказване не можа да измислиш,то може да остане оцелял инвалид ,егати тъпотии......
Отговори с цитат
  #1965  
Стар 25th November 2016, 18:41
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Starless Виж мнението


Прилича на шизофрения горката зазамира
Отговори с цитат
  #1966  
Стар 25th November 2016, 19:31
Мira Мira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2016
Мнения: 8
По подразбиране

Благодаря Ви за вниманието, че чак ми разгледахте коментарите, отделихте от многото си свободно време да ме разучавате и т.н. хахах ДАЖЕ и заподозряна във фалшив профил. Не смятах да пиша във форума след ринопластиката ми повече, но като погледнах за какво става въпрос, не се сдържах.Злобата много вреди...само това ще кажа! Хайде със ЗДРАВЕ, хубава вечер!
Отговори с цитат
  #1967  
Стар 27th November 2016, 17:59
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мira Виж мнението
Благодаря Ви за вниманието, че чак ми разгледахте коментарите, отделихте от многото си свободно време да ме разучавате и т.н. хахах ДАЖЕ и заподозряна във фалшив профил. Не смятах да пиша във форума след ринопластиката ми повече, но като погледнах за какво става въпрос, не се сдържах.Злобата много вреди...само това ще кажа! Хайде със ЗДРАВЕ, хубава вечер!
Айде със ЗДРАВЕ -zazamira сега пак mira- абсолютна шизофрения скъпа
Отговори с цитат
  #1968  
Стар 24th March 2017, 21:43
Detelina Detelina Detelina Detelina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Не ходете при Асен Асенов!Аз направих тази грешка и много съжалявам,трябва да мисля за втора операция,доста зле изглежда нослето и асиметрично,може да се наложи и присадка,понеже е изрязал повече хрущял на едно място и се получава хлътване и изглежда абсурдно.
Отговори с цитат
  #1969  
Стар 24th March 2017, 22:23
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Detelina Detelina Виж мнението
Не ходете при Асен Асенов!Аз направих тази грешка и много съжалявам,трябва да мисля за втора операция,доста зле изглежда нослето и асиметрично,може да се наложи и присадка,понеже е изрязал повече хрущял на едно място и се получава хлътване и изглежда абсурдно.
Толкова много е писано за този некадърник,съчувствам ти много,знам за какво става въпрос.
Отговори с цитат
  #1970  
Стар 30th March 2017, 09:52
hiiiiiie334s hiiiiiie334s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Моля подкрепяйте мненията си с факти, не намирам снимки на работата на този лекар, а ми е интересно, защото преди време се интересувах от неговите услуги. В последствие реших, че проблема ми е съвсем лек и се отказах, но все още ми се иска да видя как прави носовете... Има само две снимки в интернет, но не знам дали наистина той ги е правил.

Успех на тези, които са недоволни от него, дано при ревизия всичко се оправи при вас.

Последно редактирано от hiiiiiie334s : 30th March 2017 на 10:17
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:58.