IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 7th July 2009, 21:52
Talisman4e Talisman4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 22
По подразбиране

Кажете де, моля ви.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 9th July 2009, 11:41
Talisman4e Talisman4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 22
По подразбиране

Къде се загубихте всииички много ли искам
Отговори с цитат
  #23  
Стар 10th July 2009, 12:16
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Доста съм спортувала, така че, ще си позволя да дам и аз един съвет. Тъй като искаш и да остлабнеш, и да стегнеш мускулатурата, вероятно и да пооформиш тук- там, трябва да съчетаеш различни видове натоварвания. При мен най-добри резултати са се получавали от съчетанието на каланетика с аеробни упражнения. Можеш да ги разделиш в различни дни или да направиш комбинация от аеробна серия и каланетика. При всички случаи трябва да се тренира минимум 3 дни в седмицата, ако имаш воля за повече може и 4, разделени на 2 Х 2, с почивка /в сряда и после събота и неделя/. Във всеки случай не съм намерила още гимнастика, която да стяга по-бързо от каланетиката. Работила съм като фитнес инструктор, имам поглед върху различни видове занимания, но по този начин съм влизала във форма за 2-3 месеца след ражданията на двете ми деца и съм убедена че това е най-бързо действащата програма. Иначе по отношение на храненето, разбира се трябва да има някакво ограничение, но в никакъв случай драстично гладуване. По-скоро това, което наричаме здравословно хранене - повече плодове, зеленчуци, нискокалорични храни, но задължително поне 2 основни хранения за деня и две леки /плодове или салата/, по-малки порции вечер, основното ядене на обяд. Надявам се да съм била полезна. Ако имаш въпроси, пиши. Може и на лични.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 10th July 2009, 17:35
Talisman4e Talisman4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 22
По подразбиране

За жалост съм от малък град ( Попово ) и доколкото знам тук никъде няма зали, в които да се изпълняват аеробни упражнения и каланетика освен по телевизорите.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 25th August 2009, 21:11
Ali86 Ali86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 3
По подразбиране Скачане на въже

Здравейте. Аз съм на 23 години и искам да смъкна 4 кг. Сега съм решила да ям бяло месо плодове и зеленчуци, сутрин да ставам рано да вървя около 2 часа и вечерта да скачам на въже по 30 мин. Дали ще има ефект? Пишете ми моля ви
Отговори с цитат
  #26  
Стар 12th October 2009, 23:15
Аватара на toni_bonboni
toni_bonboni toni_bonboni не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 218
По подразбиране

Не, няма да има ефект, ако не включиш мазнини. Само с месото и зеленчуците организмът ти ще почне да складира мазнини, тъй като не му ги набавяш. И от ходенето няма да имаш голям ефект, тъй като, първо, не е достатъчно натоварващо и второ, тялото бързо ще се приспособи и ще спреш да гориш мазнини. Цаката е: тичане редуване с ходене. Много серии, без почивка... Скачането на въже е доста полезно. Още, за да отслабнеш, вечер преди лягане(не става въпрос за вечерята) трябва да хапнеш малко БЕЛТЪЧИНИ (но не и въглехидрати), за да накараш тялото си през нощта да отделя хормона на растежа, който топи мазнините.


п.с. Ако греша някъде, поправете ме. Дано съм ти помогнала ..
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st October 2009, 15:09
tonubg tonubg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 94
По подразбиране

Аз само бих допълнил че е по-удачно веднъж дневно да правиш упражненията, тъй като имаш реална възможност да претренираш.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 1st November 2009, 02:34
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от toni_bonboni
Не, няма да има ефект, ако не включиш мазнини. Само с месото и зеленчуците организмът ти ще почне да складира мазнини, тъй като не му ги набавяш. . ..
По тази логика понеже съм вегитарианка трябва да съм 100 кила
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27th November 2009, 17:41
Аватара на Fiore
Fiore Fiore не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: гр.София
Мнения: 167
По подразбиране

Здравей.Моят съвет е да си изградиш определен режим.Не си написала колко пъти в седмицата имаш възможност да тренираш.Можеш да съчетаеш-тичане,скачане на въже и коремните като за начало.Изготви си и хранителен режим,който смяташ,че е по джоба и силите ти.Можеш също да си вземеш Л-карнитин,за да си позабързаш метаболизма.Хубаво е да започнеш с по-леки упражнения в началото и да надграждаш с времето.Ако имаш въпроси и мога да помогна,пиши на ЛС.Успех !!!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 27th November 2009, 20:05
FedEx FedEx не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Сливен
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Цитирай:
Първоначално написано от toni_bonboni
Не, няма да има ефект, ако не включиш мазнини. Само с месото и зеленчуците организмът ти ще почне да складира мазнини, тъй като не му ги набавяш. . ..
По тази логика понеже съм вегитарианка трябва да съм 100 кила
Но си хапваш въглехидрати и тялото ти не остава без източник на енергия, а и явно имаш бърз метаболизъм.Също така има и полезни растителни мазнини като зехтина и ядките, които най-вероятно консумираш.Разбира се в момента научквам.
__________________
Starting Strenght !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Искамдаотслабна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:23.