IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 22nd April 2005, 14:12
Rampage Rampage не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 206
По подразбиране

Най-добре е да се пие поне 2-3 часа преди аеробиката, защото така за тренировката ще достигне най-високи стойности. Според мен всеки ден трябва да се взима. Няма смисъл повече от 3-4 седмици да го пиеш, защото тялото свиква.

Странични ефекти на теория са гадене, повръщане и болки в корема. Аз такъв случай не съм виждал, а и тук става дума за системно предозиране. Дози по-големи от 10 грама са опасни за здравето. Нормалната доза е 1 до 4-5 грама на ден. Ако се взима в нормални дози и не повече от 3-4 седмици, няма от какво да се притеснявате.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22nd April 2005, 15:58
Murdoc Murdoc не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2005
Мнения: 13
По подразбиране

Може би трябва да си го приготвям до леглото и да го пия в 5ч. сутринта
Отговори с цитат
  #13  
Стар 23rd April 2005, 09:27
Kurtni
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ето за това не е одобен... ако ходиш да бягаш или тренираш сутрин.. не знам как ще стане..
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd April 2005, 12:53
riddicko riddicko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 71
По подразбиране Прием и дозиране на L-Carnitine

Комплексното действие на препарата се изразява в ускоряване на метаболизма и регулация на обмяната на веществата, което води до намаляване на телесното тегло, без отрицателни за организма последствия.

В естествено състояние L-Carnitine се съдържа в мускулната тъкан. Той играе роля в мастния метаболизъм (в процеса на транспорт на мастни киселини до клетъчните митохондрии, където се трансформират в енергия).

Дозировка

Дневно приемът се съобразява с теглото:

- до 45 кг - 500 мг
- от 46 до 69 кг - 750 мг
- над 70 кг - 1000 мг


Възможни варианти за прием:
- сутрин на гладно, 20-30 мин. преди физическо натоварване

- вечер на гладно, един час преди лягане
__________________
всички тайни за фитнеса и отслабването www.tonusa.hit.bg ; e-mail: tonusa@gmail.com
Отговори с цитат
  #15  
Стар 23rd April 2005, 15:10
Murdoc Murdoc не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2005
Мнения: 13
По подразбиране Re: Прием и дозиране на L-Carnitine

Цитирай:
Първоначално написано от riddicko
Възможни варианти за прием:
- сутрин на гладно, 20-30 мин. преди физическо натоварване

- вечер на гладно, един час преди лягане
И аз стигнах до това заключение, но се очудих, че не са го написали в инструкциите за употреба, да го взимаш половин-един час (може би 2-3 е по-добре, ще пробвам понеделник) сутрин на гладно преди тренировка. Това за вечер на гладно май е само за хората, които не тренират нищо.

И да питам още нещо. Това, че организмът се адаптира и няма смисъл да се ползва повече от месец е нормално. Но колко време след като го спреш се изчиства и пак ще има ефект?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd April 2005, 20:15
Kurtni
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Добре... аз ходя да бягам в 8... в колко чеса трябва да го пия зада има ефект
Предложете някоя добра марка...?!?!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 24th April 2005, 00:38
Rampage Rampage не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 206
По подразбиране

За максимален ефект трябва да го пиеш в 6 часа. Ако го изпиеш в 7 пак ще има полза, не се притеснявай. За марка най-добре някой друг да каже. Аз съм пил само на Нутрим, но 100% има много по-добри.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 25th April 2005, 15:03
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Аз пък съм пила само на Биогейм. Сега си взех на Нутрим (по препоръката ), но тъй като сега започвам опаковката нямам наблюдения. От Биогеймския аз съм доволна, ама тренирам, храня се по схема и следя стриктно всичко. Незнам дали е точно от него свалянето на мазнини...или от режима ми, но поне не съм НЕдоволна от него.
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 25th April 2005, 18:28
Murdoc Murdoc не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2005
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CrazyBlackBitch
От Биогеймския аз съм доволна, ама тренирам, храня се по схема и следя стриктно всичко. Незнам дали е точно от него свалянето на мазнини...или от режима ми, но поне не съм НЕдоволна от него.
И аз съм така. Пиши наблюденията си след 2-3 седмици и от този на Нутрим.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 25th April 2005, 21:44
Kurtni
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

CrazyBlackBitch ...каква е схемата? Някой ти направи режим или...? На мен защо няма кой да ми направи
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: carnitine
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:17.