IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 28th February 2012, 20:54
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabiosa Виж мнението
Момичета, гледам, че отдавна не е посещавана тази тема, та реших малко да я освежа с едно питане. Някой чувал ли е за д-р Онур Ерол (Турция). Ще се радвам да споделите всякаква информация за него.
Ще съм благодарна и ако споделите за някой световноизвестен пластичен хирург с впечатляващи резултати в ринопластиката и по-конкретно майстор във върховете, без значение къде по света се намира.
Чувала съм и за някой много добър чешки хирург, но никой не маже да ми каже името му.
Мила, онзи ден като ровех за нашите неща там намерих и аз за Чехия няколко положителни мнения /за ринопластика/ и бяха за тази клиника:
http://www.plastika-praga.ru/
Може би въпросния д-р работи там
Отговори с цитат
  #22  
Стар 28th February 2012, 23:18
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krissstin4enceto Виж мнението
Мила, онзи ден като ровех за нашите неща там намерих и аз за Чехия няколко положителни мнения /за ринопластика/ и бяха за тази клиника:
http://www.plastika-praga.ru/
Може би въпросния д-р работи там
Абе ти си страшна, бе Направо ми скриваш шапката. Тази седмица почвам да го проучвам въпросния (и въпросните).
Отговори с цитат
  #23  
Стар 28th February 2012, 23:55
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Стискам палци и на ръцете, и краката, да откриеш "твоя" човек, който да сбъдне мечтата ти!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 7th March 2012, 13:35
cyberart cyberart не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 6
Изпратете съобщение чрез ICQ до cyberart
По подразбиране

Здравейте, попрочетох в чешките форуми и доколкото разбрах този Doc. dr. Měšťák се води доста добър, и прави добри носове, за него имаше най - много коментари. аз също обмислям ринопластика в чужбина и още не съм решила на кой да се доверя.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 28th March 2012, 15:15
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Така и аз да се включа в темата Намерих страхотен пластичен хирург в Русия. Той има невероятни постижения ако съдя по снимките на неговите пациенти и коментарите в руските форуми.От всяка камба може да създаде малък фин нос.
Ето и линк към неговия сайт:www.levin-foto.ru
Дано да успея и аз някой ден да бъда сред неговите пациенти
Пожелавам успех на всички момичета и момчета решели да корегират недостатъците си Дано всеки от нас има своя хепи-енд!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 28th March 2012, 15:43
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Не мога да отрека, че носовете му са перфектни. Който си го може, може си го. Всъщност за първи път виждам толкова много снимки преди и след в уебсайт на пластичен хирург. Но трябва да отбележа, че 20 000 лв. за ринопластика + самолетни билети + престой в Москва (а знаем, че там не е никак евтино) = тотален фалит.
Все пак как попадна на този хирург. Наистина има блестящи работи.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 28th March 2012, 17:09
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Случайно попаднах на руски форум за пластична хирургия подобен на нашия.Там имаше много коментари за този хирург Левин.Изчетох доста,видях и много други снимки.Но сумата си е наистина сериозна.И аз съм на две дали да събирам още 2-3 години пари за мечтания нос или да дам нормална сума пари в Бг и да не съм много доволна от резултата...Времето ще покаже, но незнам дали ще изтърпя още дълго време да си ходя с моя грозен нос
Отговори с цитат
  #28  
Стар 28th March 2012, 19:49
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Много хубави резултати има докторът, най-вече на първите страници де, защото има и други не чак така впечатляващи, но пак добри. Сумата обаче си е наистина големичка, но пък в Москва чистачките в метрото взимат 1200 лв заплата, така че за там е нормално.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 10th April 2012, 12:57
magito81 magito81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте,
и аз съм в търсене на място/лекар , където да си направя ринопластика, изчетох където каквото намерих и на конкретен хирург в БГ не успявам да се спра, затова започвам да се оглеждам за нещо "чужбинско".
През лятото ще бъда няколко дни около Бодензее и мисля да опитам да си запиша час за консултация в клиниката на др. Манг , пък да видим ...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 10th April 2012, 13:09
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

При Манг около 10 000 евра е ринопластиката...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикачужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:18.