IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2071  
Стар 4th June 2011, 21:38
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elica.rumenova Виж мнението
че то при това упражнение се напряга мускула, а целта на масажите или упражненията против КК не е ли да се раздвижи самия импант/ говорим за подмускулно поставяне/. Колко време след операцията започна да го правиш това упражнение?

Тя е категорично против масажите. Упражнението се прави след първия месец.

Лилянка, искаш или не искаш, можеш или не можеш - това е положението. Аз съм си стррахлива душа и ще си го правя.
__________________
Ordnung muss sein!
  #2072  
Стар 4th June 2011, 21:47
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Тя е категорично против масажите. Упражнението се прави след първия месец.

Лилянка, искаш или не искаш, можеш или не можеш - това е положението. Аз съм си стррахлива душа и ще си го правя.
Лъки, тя защо е против масажите? забавя се зарастването ли?
  #2073  
Стар 4th June 2011, 21:52
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Не съм я питала точно защо, но след строгия и категоричния й тон няма как и да посмееш

А на теб честито за придобивките! Похвали се кога, къде, как...
__________________
Ordnung muss sein!
  #2074  
Стар 4th June 2011, 21:57
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Мерсиии, айде и аз при вас ))) писах в съседната тема
  #2075  
Стар 4th June 2011, 22:06
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ами честито пак, да ги носиш с радост и здраве!
__________________
Ordnung muss sein!
  #2076  
Стар 5th June 2011, 00:10
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
еда колкото и да я уважавам, тя също прави агресивни опити да "рекламира" докторката си
падаш ми в очите тотално....ако това има някакво значение за теб.....

това,че за 2 години , след като съм оперирана, и за 3 общо, откакто съм тук, съм си позволила ЕДНО единствено ПУБЛИЧНО мнение , каквото е последното ми, което евентуално би звучало като реклама, прив се ,че всеки втори се интересува от МОЕТО мнение, няма нищо общо с никакви агресивни опити...Агресивните опити са твоите- няма твое мнение, в което да не присътва поредният ти глупав опит да обожествяваш тепавичарова ....... а когато поискат твоето мнение, можеш да си рекламираш който искаш....освен това аз наистина не виждам кое му е лошото са изкажа истинското си мнение и да направя реклама ( ако това ми мнение звучи така според теб) на един наистина добър лекар, при все че форума е пълен с хвалебствия тип реклама на не един некадърник !!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!

Последно редактирано от te_dda : 5th June 2011 на 00:35
  #2077  
Стар 5th June 2011, 07:47
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

от две години чета форума, от по-скоро съм регистрирана и пиша, но никога, абсолютно никога не съм сметнала дадено мнение за реклама. Защо да кажеш че си доволен от своя доктор, да изкажеш мнение с нотки на благодарност трябва да е реклама?
Аз разбирам даден потребител да има само две три мнения, пълни със суперлативи за даден доктор- да реклама е, но при потребител, който се опитва да помогне с лично мнение , без да се опитва да го наложи....
няма място за реклами тук- всеки си изказва мнението за момента от своя си доктор, затова е и форума- точно щото си вярваме че никой никого не рекламира!!!!
пък аз съм си и леко суеверна, колкото и да хвалиш някой, всичко може да се случи- това са импланти, операция, организъм... и най-добрия да е, и 100 дена да стоиш с дренажи, и 10 вида масажи и упражнения да правиш .... пак всичко може да се случи.... тъй чиииии- носете си новите дрехи, радвайте се на живота и придобивките !!!

Последно редактирано от Rumenova : 5th June 2011 на 07:51
  #2078  
Стар 5th June 2011, 07:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Леллеел,лъки ти добре ли си бе жена??Какви обобщения,какви глупости пак....
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #2079  
Стар 5th June 2011, 15:50
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Теда, аз от целия форум харесвам най-много гърдите на Мариса, които са дело на Стоянов.
Моите също много си ги харесвам, които са дело на Тепавичарова. Друг е въпросът, че може и да са ооще по-големи

Но както казах вече - за мен хирург, който не слага дренажи, отпада от класацията. Не одобрявам също да те изпишат на другия ден. С това изборът ми накарая се свежда само до ЕДИН.

Така че позволи ми и аз да си изкажа мнението защо предпочитам Тепавичарова.

А истина е, че за едни Стоянов е най-добрият, за други - Георгиев.
__________________
Ordnung muss sein!
  #2080  
Стар 5th June 2011, 15:53
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Оооооооооооо как ме подсети Лъке! Беше ми обещала едно време снимки ама аз после ти се накарах за нещо и ти не ми прати. Ай прати де!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:02.