IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 30th November 2009, 14:42
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

При една таква стъпа, парите би трябвало да са последното, за което трябва да мислиш, а и 1000 лв. мисля, че са най-ниската цена за подобна операция в момента.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #192  
Стар 30th November 2009, 15:18
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от crazy lady
Какво искаш да кажеш с това "много обнадеждаващо", че ще ми каже по-голямата сума ли? Еми в такъв случай аз се отказвам, не за нещо друго просто нямам толкова пари.
Искам да кажа, че би направило много лошо впечатление, ако си измисля цената на момента, въпреки че би могло да я определя в зависимост от необходимите корекции! И това, че ти си го попитала и не ти е отговорил конкретно ... някака си ... не знам! Озадъчава ме! Чудя се защо го е направил!? Защото това не е нещо маловажно все пак! Хубаво е да се обсъди и то навреме, а не да се навиеш за нещо, а после да се окаже, че не можеш да си го позволиш!
Ако ходиш пак на консултация- попитай го и чакай докато не ти отговори конкретно. Вероятно би могло да се попита по тел, или e-mail. Но лично според мен е най-добре. А ако няма скоро да ходиш пак при него- аз като отида- ще го питам и ще пиша тук!
Отговори с цитат
  #193  
Стар 8th December 2009, 19:58
Reginaaa Reginaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 16
По подразбиране

аз също го бях питала за цена и той нищо не ми каза . Каза ми само ще видим
Отговори с цитат
  #194  
Стар 9th December 2009, 12:31
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Мичето съвсем изчезна... а до март месец има много време. Не знам за Йорданов, с това увъртане за цената не ми харесва, да видим като му дойде времето на мен какво ще ми каже
Отговори с цитат
  #195  
Стар 9th December 2009, 13:03
mi4ETO mi4ETO не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Sofia
Мнения: 64
По подразбиране

тук съм,просто нямам никакво време,от работа на лекции и обратно,ще се опитам скоро да кача снимки,нослето ми е супер,от време на време само се запушва,ами за цената-не знам какво да ви кажа-аз си зададох ребром въпроса и той веднага ми отговори,просто му казах да ми каже веднага,за да знам колко пари да си събера
Отговори с цитат
  #196  
Стар 10th December 2009, 15:04
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Mi4e, izviniavai, ako veche si pisala, ama razkaji malko poveche, kak mina, kaza neshto che 6 chasa ti bila operaciata, ama imalo li e chupene, beshe li s plastini ili samo gips? vrahcheto i nozdrite ti promeniani li sa ili samo garbicata?
Отговори с цитат
  #197  
Стар 11th December 2009, 08:09
mi4ETO mi4ETO не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Sofia
Мнения: 64
По подразбиране

аз бях писала малко по-нагоре,но още веднъж-не съм сигурна дали операцията е продължила 6 часа,просто като се събудих,беше 3,а влязох в 9 сутринта за операция.всичко след това ми мина супер бързо,първите 2-3 дни мислех,че ще си умра, ,защото много се задушавах с храчки,това беше най-гадното,после се възстанових много бързо,даже на 3та седмица като ходих да ми махат конците,сестрите не ме познаха ,това е накратко
Отговори с цитат
  #198  
Стар 16th December 2009, 09:26
Аватара на Countess
Countess Countess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Привет на всички.
Включвам се и аз в темата за д-р Йорданов
На 10-ти декември той ме оперира в св. София. Моя проблем беше и здравословен - имах искривена преграда и не дишах добре, така че съчетахме двете неща.
Все още не мога да кажа колко съм доволна от резултатите, защото самата аз не съм си видяла носа, който кротко се крие под малко гипс
В неделя д-ра ще ми махне гипса и пластините и тогава ако не е мн син и подут ще ви пратя снимки преди и след.
Това, което исках да добавя за него към всичко останало е доброто и професионално отношение, невероятния екип и въобще хората си свършиха много качествено работата откъм отношение към пациента.
Също искам да кажа, че носът ми не ме е болял дори 1 секунда... нямам никакви болки от секундата, в която излязох от упойката до сега. Започнах да дишам през носа на 3-тия ден след операцията и се чувствам доста добре (с изключение на гипса, които само ми се пречка общо взето )
Отговори с цитат
  #199  
Стар 16th December 2009, 09:36
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Countess, сигурна съм, че под гипса се крие едно прекрасно носле
Ще чакаме с нетърпение да се похвалиш
Отговори с цитат
  #200  
Стар 16th December 2009, 09:44
Аватара на Countess
Countess Countess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Countess, сигурна съм, че под гипса се крие едно прекрасно носле
Ще чакаме с нетърпение да се похвалиш
Мерси
И аз вече нямам търпение да го махам тоя гипс... пазарих се като кифладжийка в понеделник да го няма, за да видя носа, но д-ра е непреклонен!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:57.