IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 29th May 2007, 19:26
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

aко имаш блендер там разбърквай.
Може и в шейкър...или в краен случай поне 30сек усилено с лъжицата.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #182  
Стар 30th May 2007, 06:47
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Или в бутилка от минерална вода 0.5л. Слагаш дозата и водата, затваряш с капачката и като с шейкър. Това става и ако си някъде навън. Бухаш бутилчици с доза в чантата и като трябва да го пиеш само доливаш вода
Отговори с цитат
  #183  
Стар 30th May 2007, 09:18
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Аз си го правя с пасатор направо в една голяма чаена чаша,първо с по-малко водичка,а после доливам.
Вчера все пак тренирах и за моя изненада тренировката ми си беше супер,не се чувствах без сили.А я кажете имате ли проблем с WC?Аз замених едната доза протеинов шейк с половин кофичка нискомаслено кисело мляко с една лъжица ленено семе и така засега съм добре в това отношение,но доста се чудих,защото все пак промених диетата А иначе изпивам доста вода 3-4л на ден и килограмите пак си вървят надолу Притеснявам се само за задържането после,но сега мисля схема за след това Дайте идеи ,едно стриктно НВХ би било добре,но според мен трябва преход между двете,защото това сега си е жив глад и стомоха се е свил Миленка,защо само на вода,то тая диета си е течна,направо давай с протеина (то не че изобщо имаш нужда от диета,напоследък като ти гледам снимките... )
Отговори с цитат
  #184  
Стар 30th May 2007, 11:44
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Вече си го разбърквам с пасатора и по- го бива...
А през колко време може да се прави тази диета ?
Веднъж месечно... или по-рядко?
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #185  
Стар 30th May 2007, 13:06
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Може ли някой да каже дали тази диетка наистина топи мазнинки или само водичка губим с този глад
Отговори с цитат
  #186  
Стар 30th May 2007, 16:08
riddick riddick не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 337
По подразбиране

Аз ще се пробвам, пък да видим
Същността е не толкова че топиш мазнини, колкото че караш тялото ти да използва протеина за енергия. След като той свърши вече, идва ред на мазнините по простата причина, че не приемаш никакви въглехидрати (основният източник на енергия попринцип). Оттук идва и логичния извод, че най-доброто продължение на тая диета е НВД-то. Иначе организма пак ще мине на въглехидрати, а вие пак ще сте на начална позиция
Отговори с цитат
  #187  
Стар 30th May 2007, 16:16
Loza Loza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 9
По подразбиране

Чета аз тук за протеини и отидох в един квартален магазин за добавки, немски Best Body. Някой има ли представа? И там има разни 3-компонентни и 4-компонентни протеини. А ми се иска и на мен да започна тази диета, но кое да избера. Има и суроватъчен, но ми се вижда най-обикновен от всичките. Ето какво съдържа 3-комп - суроватъчен 49%, млечен - 40%, яйчен 11%. А 4-комп - има и пшеничен протеин. Посъветвайте ме. Иначе като цена може би са по-скъпи за 750гр - 38 лева за 2000 гр - 89 лв. Доста си е, но ако има ефект, може да се направи инвестиция.
Отговори с цитат
  #188  
Стар 30th May 2007, 16:22
riddick riddick не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 337
По подразбиране

За такива разфасовки направо са си евтини да ти кажа Ако искаш разгледай по-назад темата и виж кои протеини сме обсъждали - има и адреси, ако ти трябва.
Отговори с цитат
  #189  
Стар 30th May 2007, 16:33
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Ох, аз също се държа още, и не съм толкова гладна колкото ми омръзна Ходя всеки ден на фитнес, за да си отвличам вниманието от мисли за храна и други рабУти. За ходенето до тоалетна...ами май довечера ще ударя един чай от спеСиалните
Ще се радвам, ако задържа сваленото, но както знаете НВДто не е лъжица за мойта уста, така че май съм обречена
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #190  
Стар 30th May 2007, 16:42
riddick riddick не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 337
По подразбиране

Няма се предаваш! Само ти трябва някой да те юрка от време на време, че иначе колко му е да кривнеш. В случая имаш цял форум на разположение - само трябва да предупреждаваш когато си 'on the edge' и все някой шта измъкне
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: задни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:38.