IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #301  
Стар 2nd June 2007, 23:58
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Е тва най- много ме плашеше- дон Тониньо Серезо да не закъсам пак по време на тия протеинови дни, че после отиде
я другите кажете, и вие ли бяхте така?
Отговори с цитат
  #302  
Стар 3rd June 2007, 07:20
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

ох и аз не се отчитах по време на диетата, ама днес цял ден не мога да спра да се отчитам, незнам от бирата ли е или от черешите, но съм доволна
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #303  
Стар 3rd June 2007, 08:18
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Ами аз вече писах,че заради този проблем заместих сутрешната или обедната доза с половин кофичка нискомаслено кисело мляко(верея 0.5%) с лъжица ленено семе и така нямах абсолютно никакъв проблем
А я кажете,мога ли да продължа с 1 ден протеин, 1 ден зареждане или 2/2 и колко дълго може да се практикува без опасност за здравето
Отговори с цитат
  #304  
Стар 3rd June 2007, 09:38
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Уфф, от понеделник съм решила да почвам, само това ме притеснява- да не зацикли пак положението, че ми писна
Отговори с цитат
  #305  
Стар 3rd June 2007, 09:45
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Да не зацикли комуникацията с дона ли...
Ами Апо, то като не вкарваш, няма и какво да вадиш...
Даже си мисля утре да ми е ден на киви - искам цял ден да се отчитам на дона.
И после на "чисто" да си изкарам още два протеинови дни....
Аз съм много изпълнителна, ама трябва да имам точни указания - както е това с протеина...
Ако трябва да разчитам на себе си да се ограничавам - става страшна работа
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #306  
Стар 3rd June 2007, 10:19
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Да не зацикли комуникацията с дона ли...
Ленено семе му е майката ,ако искащ бъркай го в шейка
Отговори с цитат
  #307  
Стар 3rd June 2007, 10:22
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Не става...
Преди ми действаше и дори аз надъхвах приятелките ми...
Ама явно привикнах и сега не действа...
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #308  
Стар 3rd June 2007, 11:26
Bobolino Bobolino не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте,
Чета с интерес темата за протеиновата диета. Смятах да си купувам, но се оказа, че вкъщи има закупен протеин на Нутрим. Казва се Мега Про 92. Смятате ли, че е подходящ за диетата.
Отговори с цитат
  #309  
Стар 3rd June 2007, 11:42
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

http://www.nutrim-bg.com/products/pr...itchlang=bg-BG
Това ли е? Не че много разбирам, ама май не е подходящ точно за протеинова диета- виж какво сме писали на предните страници. Най- подходящ е млечно яйчния протеин
Отговори с цитат
  #310  
Стар 3rd June 2007, 12:17
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Янси благодаря ти за съвета, не знам при всичката ми подготовка в храненето как да направя така че да го балансирам тоз инсулин особено във втората част на деня.

За първата съм му хванала цаката вече, сутрин 2000мг Л-Kарнитин и глеи кръвно кат на трудовак и кръвна захар кат на билдер, е да ама цялото чудо до 3 часа след обед оттам нататък като ме нападне онова изтощение, тремор като на жертва на Паркинсон, безсилие все едно съм прекопала Тракия и Добруджа together и всичко отива на Манчо му в дивя, хващам комата ляп (добре поне че бял не понасям и си пека овесено rujeni свободни съчинения), бисквитата Закуска, are i един банан, и половин кило ягоди или малини с кисело мляко и така до вечерта и къде 7 часа вече мога да комуникирам спокойно с обществото без мозъка ми да е в тежка sugarfee мъгла и депресия.

Всъщност единственият период когато това не ми се е случвало е било като съм на Аткинс, сланини, бекони, сметанови кремкарамели, мас с ванилия и НИЩО ми няма, за jоггинга не ми трябваха ни бурнери, ни карнитини, НИЩО. Обожавам го тоя режим щот само с него съм човек, ама сега с гастропластиката мазно не мога да плющя или поне не в този чист вид, е и баклави торти и захари преживяха Адио Гранде от мене но това изибщо не ми помага при положение че се чувствам всеки следобяд като парцал и удрям по една дрямка след всяка прибеjка в парка. Не знам кво да правя, а и докторите не знаят и все ми казват 'Бе ти ко си седнала с големите амбиции, не ти е писано да си спортен тип, нали оттърва диабета, хайде примири са и си гледай живота''.

Ами за мен именно прекрасен беше живота ми га бях 50 кила с мокри гащи и не ме боляха прешлени, кокали, връзки и сухолилия ден и нощ. Проблема е че хората страдащи от хипогликемии, затлъстяване, дископатии, панкреатични лудости не си дават въобще зор да променят нещата освен ако не става въпрос да нагъват медикаменти, все пак ако физическото напрежение ти носи дисkомфорт не ни се мaрdа много гъз.

А пък аз точно тва искам не само за себе си да докажа че може да си диабет-free, хипогликемик-free, дисkопатия-free само с промени в храненето и яко движение ама не едно към гьотере ами с помоща на професионалист които знае как да ти поставя тaргети за постигане на ВИСОКО КАЧЕСТВО НА ЖИВОТ.

Които има идеи да помага, много сме такива, но и много дотолкова са свикнали да им е зле че самата мисъл да се напънат за да им е добре ги изпълва с ужас.

Благодаря ви много за търпението.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: задни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:43.