IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th August 2006, 22:47
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране Една Нощ Във Велико Търново...

Кажете има ли хора от форума,които са ходили неотдавна във Велико Търново?Много ама много СПЕШНО ми трябва някой,който може да ми препоръча хубави места,които на всяка цена трябва да се посетят!!!!Искам да заведа приятеля ми там(нямам представа защо и как ми хрумна,че там ми се ходи) и ми е нужна информация за заведенията,хотелите и като цяло за града Важно е наистина и ако има някой,който си живее там и може да ми разкаже и да ме опъти,направоооооо ще ударя джакпота Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th August 2006, 22:49
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

питай в датата, великотърновци бол
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th August 2006, 00:20
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Благодаря,bimbi,за това изобщо не помислих и направо писах тук 8)
А иначе ако някой от вас трябваше да избира къде да развежда приятеля/ката си,къде бихте отишли?Изключвам морето,защото там вече бяхме.....или ще ви огранича още повече:Ако трябваше да избирате някой град в областта на Централна Стара планина,къде бихте отишли с благоверния/ата Ограничавам така избора поради няколко причини,но най-важната е,че доста обиколихме в последно време и само натам май не се запътвахме досега Не ми казвайте и да не пътуваме вече,че и това не е вариант,защото скоро ще разстоянието ще ни раздели(живеем в различни градове) пък и двамата сме почитатели на непринудените пътувания,които се решават за 15 минути без много уговорки Но сега,като за последно,искам всичко да уредя,за да бъде идеално .Помогнете ми
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЕднаНощВъвВеликоТърново
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:32.