IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd January 2007, 01:59
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране Подут и стържест стомах :(

Имам проблем!И то много дразнещ в началото до създаващ огромно неудобство пред другите хора Нормално е,когато човек е наистина много гладен да му стърже стомаха,да бучи,да се бунтува докато не му се угоди поне със залъгваща в малко количество храна.....Ок,на всеки се случва,но на мен от един месец май вече стана,вечер стомахът ми дрънчи,когато и не съм гладна и го усещам някак подут,а понекога не е подут,просто ми престъргва.И то му стана навик..... И вече направо изпадам в ужас ако съм някъде на гости например и точно,когато замлъкнем за секунда и ми престърже Отвратително е!От какво може да е?Аз мисля,че е от безразборното ядене напоследък и от газираното може би.....
Можете ли да ми кажете ако редовно си купувам Активия например дали ще се оправят нещата?Не знам вече какво да правя освен механично да налапвам нещо бързо за ядене,но след 5 минути отново да ми се разбучи стомаха....Неудобно ми е наистина.Или дайте някакви идеи как да се справя с проблема
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd January 2007, 03:46
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Не искам да те притеснявам излищно ,но аз бях така преди да ми открият язвата ...така че е хубаво да отидеш на лекар...
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th January 2007, 09:56
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Просто промени генерално начина си на хранене! иаз съм имала таквиа периоди, разбирам те чудесно, много е неприятно и смущаващо Започни да се краниш редовно, сутрин, обед, вечер, никакви чипсове, солети, и тем подобни и абълките ги избягвай, щото те много дразнят стомаха и ще видиш, че ще има промяна
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th January 2007, 16:02
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

препе4ени филийки, обезсолено сирене, може би малко кашкавал, знам ли
плодове и зелен4уци - умерено, защото подуват допълнително стомаха и образуват газове. и картофи не е мн ок.
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th January 2007, 22:55
milenva milenva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Varna
Мнения: 55
По подразбиране

Безразборното хранене и газираното наистина вредят много, особено в случаи като твоя с раздразнен стомах. Моят съвет си поставиш за цел да хапваш по малко и начесто и да не чакаш да премреш от глад. Знам че е трудно, но не е невъзможно. Избягвай т.нар junk food; овесените ядки са много добри според мен. Добра идея е и да те прегледа лекар- за всеки случай и за твое лично успокоение.
__________________
See clearly Breathe deeply Think fast Take chances
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th January 2007, 16:16
{*faith*} {*faith*} не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 189
По подразбиране

Пий зелен чай... на мен ми помага много, но при теб може да е нешо по сериозно (дано не)
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th January 2007, 14:10
Dex Dex не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 68
По подразбиране

Незнам дали тук е мястото да питам, ама реших че по добре тук отколкото да отварям нова тема.
Проблемът ми е такъв,че всеки път когато хапна ябълка на гладно, корема ми се издува като балон и започва силно да ме боли. . От форума тук разбрах че е хубаво плодовете да се хапват на гладно. Немога да разбера, защо всеки път така безобразно ми се издува корема. Забелязала съм, че лятото когато хапвах само салата за обяд - пак така ставаше? Моля ви кажете ми какво да правя?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th January 2007, 17:59
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

няма трябва и не трябва
ако не ти понася на гладно, не я яж тази ябълка на гладно
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th January 2007, 18:50
milenva milenva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Varna
Мнения: 55
По подразбиране

Съгласна съм с cranberry И аз знаех, че плодовете "трябва" да се ядат преди основното ядене, но откакто спрях и почнах да ги ям, когато ми се ядат, се чувствам много по- добре
__________________
See clearly Breathe deeply Think fast Take chances
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подутстържестстомах
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:37.