IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Здраве


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 11th May 2006, 09:35
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Дори само с вниманието,което ми отделяш ми помагаш Но нали знаеш,че колкото и ведро да звучи човек,никога не можеш да бъдеш сигурен какво му е в действителност
Да,права си,че си заслужават тръпките и може би някой ден няма да ги тълкувам по такъв трагичен начин.Не знам какво може да стане

пп:Ей,ако някой има нужда от помощ-аз съм на разположение
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th May 2006, 19:43
koksi koksi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4
По подразбиране

и аз съм изпадала в подобна ситуация, чувството е ужасно много тъпо, защото искаш да предприемеш нещо, а като всемете да си говорите и така спичаш, че си галташ граматиката-толкова познато. Аз може би не действам правилно, но започвам да флиртувам с приятелите му, но разбире се само дребен флирт и закачки, които могат само да го накарат да ревнува или поне да се ядоса малко, разбира се ако се интересува от теб, така поне със сигурност ще разбереш на един маж му личи винаги.Дано съм помогнала поне малко )) УСПЕХ!!!!!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th May 2006, 23:12
Rude_girl Rude_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 90
По подразбиране ......

....просто му се усмихни и кажи "Здрасти"....все едно се знаете....и той...най-вероятно ще ти каже "Здравей" и също ще ти се усмихне....следващият път може и да се заговорите нещо....при мен е действало успех мили4ка))))))))
понякога най-простите неща имат най-голям ефект.......
__________________
Been der done dat had dat, wah?!? Rude mouth, loud mouth watch dat, wah?!? Pretty girl, buff girl Best friend, sole mate, wats dat?, wah?!?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 5th July 2006, 20:36
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

По повод заговарянето и как да стане това имам една много хубава случка, която може да ти даде идея как да стане
На море сме с моята приятелка и стоим на едно барче на центъра и пием кафе. На съседната маса сяда един страхотно изглеждащ мъж и моята приятелка като го видя и веднага се изчерви, защото страшно много го хареса. И само ми каза "малеее, какъв мъж- мечта" и продължава да се изчервява, а аз като се обърнах и го погледнах и изведнъж ми се "стори" адски познат И го попитах дали случайно не е от Пловдив? Моята приятелка, горката, щеше да припадне от срам. Но момчето взе, че дойде на нашата маса и така стана лаф И по-късно, стана ясно, че той също я е забелязал, но не е знаел какво точно да направи, за да не изглежда глупаво и аз всъщност реших проблема и на двамата.
Ситуация винаги можеш да направиш. Просто преодолей срама.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дребнитриковезадахванемокотонаспециалниямъж
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:00.