IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 6th June 2006, 08:02
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Evi4ka
Зангадора в Китен!!!!
Според мен дискотеката е супер яка като замисъл, но обслужването е отвратително, поне такова беше, когато аз съм ходила. Имаше платформа във водата, и когато сервитьора минаваше от брага на платформата много често се спъваше и падаше, а заедно с него и напитките и оливаше всички наоколо. След което започваше да ги псува и блъска! Грубиянин! Много се дразня от такова отношение, затова повече не стъпих там. Отделно където пускаха само хаух и техно, а аз не съм почитател на тази музика. Това последното естествено не прави дискотеката по-лоша, защото си е лично мнение
Отговори с цитат
  #12  
Стар 6th June 2006, 09:23
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 6th June 2006, 09:28
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

ако имате път към Стара Загора,обичате малко по-ретро обстановка и музика..отидете в DRUMS - моето любимо място Води се клуб,аз и приятелки от около 7 години ходим там и за сутрешното си кафе, и за следобедно излизане и вечер да си пием бирата/уискито И обслужването е добро, и персоналът е приятелски настроен, и музиката е страхотна (дано не уцелите ден,в който обучават нов барман и той е решил да експериментира с озвучаването...но това се случва мноооого рядко). Аз го обичам това място, то ми е истиснки дом
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th June 2006, 09:34
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

а в този ред на мисли..точно вчера с един приятел се чудехме къде да отидем на кафе и аз му обещах преди следващата ни среща да съм си набелязала поне няколко места,така че много благодаря за темата, определено ще ми бъде от полза...но има и друго..не ми се ходи винаги на кафе/клуб..искам да измислим някакво приятно занимание (може и навън)..минах през обичайните..боулинг,билярд, кино...но ми е омръзнало...МОЛЯ ВИ,помагайте! Дайте съвет къде да отидем и какво да правим,за да си разнообразим срещите (които до сега протичат в пиене на кафе.. ),да се забавляваме, без да има възможност да ни доскучае...е,аз май много искам..а,забравих да кажа - живея в София..ако имате предложения,пишете
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th June 2006, 12:10
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

jito7 най добре си стойте в къщи и правете секс 24/7x53, през останалото време одскачаите до кварталният супер за condoms!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th June 2006, 12:47
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

..добра идея,ама..до там не се е стигнало..сега сме "само приятели"..но усещам нещо и искам да разчупим някак ледовете..дайте съвет..
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th June 2006, 13:01
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
а,забравих да кажа - живея в София..ако имате предложения,пишете
това прави задачата малко по-лесна, аз като живея в Русе нямам голям избор къде да ходя
по принцип е много весело на луна парк или нещо от рода, поне аз като съм била на такова място с момче е минавало адски готино
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th June 2006, 13:04
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране

Да Русенка дава много добро предложение пуснете се заедно на кулата в София ленд и ще разчупите ледовете!
__________________
НЕ на агресията!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 6th June 2006, 13:04
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

да, мина ми през акъла София Ленд..но имам само 1-2 часа след работа и..няма време за лунапарк..а като имаме цял ден,сме решили да отидем на пейнтбол,но..за кратките вечерни срещи вече нищо не мога да измисля..
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th June 2006, 13:07
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

в такъв случай...ами не знам сложна работа какъв тип е човека? в смисъл, от тия хора, които харесват природата ли е?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТопКласацияНаНайДобритеЗаведения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:41.