IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th June 2006, 17:33
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране Топ Класация На Най-Лошите Заведения

Кои са местата,от които сте разочаровани?Къде НЕ трябва да се ходи според вас и ЗАЩО
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th June 2006, 19:08
PCGeek PCGeek не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 101
По подразбиране

Ще е добре ако се гласува по точкова система. От 0 - 5 ( 0 - най лошото, 5 - отлично) като да речем създадем лист от въпроси, и накрая се реномират по точковата система в зависимост от номера на въпростите.
Събрани точки от 0 - до 10 да речем, ) звезди, от 10 до незнам колко - 1 звезда, и така до 5 звезди като ресторантите и заведенията се групират в зависимост от това какво предлагат.
Джаз клуб да речем, Фолк club, и т.н.
Ако успеем да го направим, ще е хубаво да се публикуват. От качеството на храната ( за ресторант), до качеството на обсуйване и през това колко сигурност предлагат тези заведения ( когато идва до битки в някои клубове), всичко това публикувано, ще има ефект върху бизнеса на тези хора и тези които са лоши ще се опитат да се подобрят ако не искат да загубят, а тези които са добрите, ще се стараят да станат още по дбри заради съревнованието...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th July 2006, 11:12
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

МИ ХАЙДЕ ДЕ НЯКОЙ НЯМА ЛИ ДА ОРГАНИЗИРА НЕЩО
мн е гадно е EXIT - пълно е със селяци, обслужването е под всякаква критика, а и сервитьорките завли4ат с кинти.
оо, да, и по4ват към 2 да пускат 4алгийка
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th July 2006, 12:02
jonda jonda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

На мен много ми харесва храната и обстановката в "Кривото", но не мога да разбера защо сервитьорите и сервитьорките са толкова дръпнати. Държат се ужасно - все едно кой знае какво си им направил. Само един единствен път сервитьорът беше любезен, но след това като съм ходила, не съм го виждала повече - само сърдитковците си седят - хвърлят ти сметката на масата, тросват ти се...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th July 2006, 12:22
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

откакто преди няколко години една кифла-сервитьорка ми изхвърли парите, които бяхме дали за сметката, по земята, зашото не сме и оставили бакшиш по повод това, 4е едва ли не хвърляша купите със салати по масата и за 3 4аса не се сети да смени пепелника - 4естно казано избягвам посещенията там
а и кухнята не е кой знае какво, стандартна работа - винаги може да се замени с нещо по-добро като дон домат, уго, дори о!шипка
да не говорим, 4е ми се правят на мн обидени, когато ги попиташ защо никога няма спана4ена супа за ве4еря
в кривото с апълни селяци, а за мен мн важно зна4ение има обслужването
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th July 2006, 12:34
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

В Happy на Раковска пак са кофти сервитьорките-поне 2 от тях едната е с рижа коса.Като питаш нещо по менюто ти се сопва,като плащаш пак си и виновен за нещо..Някои нямат да върнат например 2 лв..донасят рестото и не казват даже "Извинете,но нямам дребни " То ясно няма да тръгна да се разправям за 1-2 лв.,но според би трябвало нещо такова да кажат..Или пък на мен ми прави впечатление понеже в Монтана не са такива.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th July 2006, 15:10
jonda jonda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Да, качеството на обслужване е страшно важно, да не кажа основно и аз по този критерий преценявам заведенията. Все пак и най-страхотната обстановка да е, като някоя кокона ми се цупи насреща - веднага си излизам, което ме подсеща за club BOLO, където не съм стъпвала от 2 години, заради една такава селячка, която само дето не ме замери с пепелника...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th July 2006, 16:40
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Atlantida
В Happy на Раковска пак са кофти сервитьорките-поне 2 от тях едната е с рижа коса.Като питаш нещо по менюто ти се сопва,като плащаш пак си и виновен за нещо..Някои нямат да върнат например 2 лв..донасят рестото и не казват даже "Извинете,но нямам дребни " То ясно няма да тръгна да се разправям за 1-2 лв.,но според би трябвало нещо такова да кажат..Или пък на мен ми прави впечатление понеже в Монтана не са такива.
ами в хепи навремето имаш нещо като книга за оплаквания или примерно на масите някви табели, 4е ако не си доволен от сервитьорката и тя не е усмихната , можеш да се оплачеш на управителите, ама май вече го няма
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th July 2006, 16:41
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jonda
Да, качеството на обслужване е страшно важно, да не кажа основно и аз по този критерий преценявам заведенията. Все пак и най-страхотната обстановка да е, като някоя кокона ми се цупи насреща - веднага си излизам, което ме подсеща за club BOLO, където не съм стъпвала от 2 години, заради една такава селячка, която само дето не ме замери с пепелника...
абе мн са зле, аз кво съм им виновна, че се налага да бачкат в събота вечер примерно
да са си избрали друга работа
а в БОЛО не ти и трябва да стъпваш - аз не бях ходила 3-4г. там - помня го едно ткова лъскавко хубавко като го отвориха, сега яко се е амортизирало
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th July 2006, 20:37
Аватара на thcrown
thcrown thcrown не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 16
По подразбиране

Преименувай на
Топ класацията на Българските заведения.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТопКласацияНаНайЛошитеЗаведения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:34.