IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th June 2006, 12:32
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране Салони,които предлагат качествена фотоепилация??

Интересуват ме адресите и телефоните(по възможност) на салони в София(а и не само),които предлагат качествена фотоепилация.Много ви моля,кажете къде сте ходили и къде сте останали с най-добри впечатления и резултати!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th June 2006, 13:02
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Студиа за лазерна козметика "Пикасо"
Derma Vita
__________________
...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th June 2006, 13:04
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

аз пък се интересувам за Варна
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th June 2006, 13:19
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
аз пък се интересувам за Варна
Медея
Studio Lilovi
Освен това има някакъв козметичен център Елеганс - може да питаш, дали предлагат въпросната епилация - адрес: 9000 Варна, ул. Мария Луиза No.42 ет.3 ап. 9, тел.: +359 52 606919, +359 52 612637
__________________
...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th June 2006, 13:42
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

оф, нещо не съм в час...в единия сайт пише ЛАЗЕРНА ФОТОЕПИЛАЦИЯ досега си мислех, че единия метод е лазерна епилация, а другия фотоепилация някой да ми обясни, че се обърках нещо
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th June 2006, 13:51
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
оф, нещо не съм в час...в единия сайт пише ЛАЗЕРНА ФОТОЕПИЛАЦИЯ досега си мислех, че единия метод е лазерна епилация, а другия фотоепилация някой да ми обясни, че се обърках нещо
И аз преди си мислех, че са два отделни метода, вече не знам и аз какво мисля. Май са си различни методи, ама пишат глупости по някои сайтове или аз ги пиша в момента
Иначе съм чувал, че лазерната е най-добрата (IPL).

Някое от момичетата май беше казало, че си е правило лазерна, когато се обсъждаха триъгълници в "Здраве и красота"
Така че, ако има някой компетентен, да обясни
__________________
...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th June 2006, 14:35
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

и аз вече се обърках кое какво е.ето какво намерих:

Лазерна епилация - Основава се на селективното въздействие на инфрачервен светлинен лъч от лазерен апарат с параметри точно подбрани и настроени от специалист с медицинско образованиеквалификация и лиценз за работа с лазери.
Предимства: много бърз и ефективен метод без постоперативен период, абсолютно безвреден, безболезнен и сигурен метод, с траен ефект.
Трайността се гарантира чрез ефекта от трайно редуциране на космите до 90% при провеждане теоретично на 3 - 4 процедури, а практически 5 - 6 процедури в продължение на 1,5 година с интервали между процедурите от 2 - 3 месеца.
Защо препоръчваме лазерна епилация, а не фото епилация с IPL апарат или ултразвук? Нашият опит с над три хиляди пациенти показа, че най-ефективни са лазерите, особенно така наречените диодни лазери с голяма мощност и възможност за прецизно доставяне на необходимата енергия за разрушаване на космения корен без опастност за поражение на околната тъкан. IPL технологията е опростен вариант на лазерите и не прецизира количеството енергия и доставянето й до космения корен, което може да доведе до изгаряне на околната тъкан с последващи хипо или хипер пигментации, оставащи понякога за винаги.

http://borex.business.bg/
дано да съм помогнала
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th June 2006, 14:41
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Мерси за инфото
А някой може ли да каже нещо за цените? Примерно тези обявени в сайта на "Пикасо", са цени за крайния резултат или.... Защото ако са на процедура
__________________
...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th June 2006, 14:55
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Как да познаем добрия салон ? В Пловдив зная , че има в Новотела , за Дома на красотата не съм сигурна , но те са отдавна и не зная дали техниката е добра . Ако някой знае нещо по-ново нека да сподели .
И става ли фотоепилацията за мъжко лице ? Не зная как там после ще се направи кола маска за махането на косъмчетата .
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th June 2006, 15:09
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uspeh
Мерси за инфото
А някой може ли да каже нещо за цените? Примерно тези обявени в сайта на "Пикасо", са цени за крайния резултат или.... Защото ако са на процедура
цените са за процедура

ето аз какво намерих:
Електроепилация
Това е стар метод за трайно обезкосмяване и се прилага само в козметичните салони.Работи се със специална пинсета или финна игла, по която преминава галваничен ток – това води до разрушаване на корена на косъма.
Тази система се прилага за ограничени области, като например лицето, тъй като не могат да се премахват повече от определен брой косми наведнъж.Възможно е след третирането с иглата да останат и белези.

Лазерна епилация
Изключително успешен метод за епилация.Прилага се диоден лазер, който селективно разрушава косменият фоликул чрез абсорбация на меланина в косъма. Лазерната епилация е изключително сигурна, бърза и безболезнена операция. Общият брой процедури е между 6 и 8, резултатът е 80% отстраняване на нежелателното окосмяване. Недостатъкът на този метод, както и на фотоепилацията, е, че не могат да се отстранят бели и руси косми – в тях няма достатъчно меланина, който да абсорбира светлинната енергия в топлина, за да се извърши термично унищожаване на косменият фоликул. При тези методи кожата не трябва да е със загар.

Фотоепилация
Тя е една съвременна и ефективна технология за трайно обезкосмяване по всички части на тялото – бързо и безболезнено.Контролиран сноп от терапевтична светлина се насочва към окосменото място, при което светлината избирателно се абсорбира от пигмента в косъма – меланин.При абсорбирането на светлината се отделя топлинна енергия, която разрушава фоликула на косъма без да уврежда околната тъкън.
За да се постигне напълно премахване на окосмяването, са необходими 6-8 процедури през месец и половина – неколкократно третиране се налага, защото при фотоепилацията се унищожават само космите във фаза на растеж.Този метод се прилага в много от козметичните и дерматологичните центрове.

Ултразвук
Това е един нов високоефективен метод, коренно различен от останалите съвременни технологии, който се осъществява с апарата ProCom.Трайното обезкосмяване при него е резултат от едновременното третиране на косъма с ултразвук, плюс специален активен гел и пулсиращ галваничен ток.Ултразвукът улеснява проникването на гела дълбоко в косъма, а пулсиращият ток, преминавайки през този гел, разрушава коренът му. След това въздействие развитието на следващият косъм е почти невъзможно. Само за една процедура 30% от космите изчезват и 30% закърняват, което се изразява със забавяне на растежа, изтъняване и изсветляване. Трайното обезкосмяване е безболезнено и напълно безвредно. За разлика обаче от другите методи тук цветът на косъма не е от значение.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Салоникоитопредлагаткачественафотоепилация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:24.