IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th June 2006, 19:57
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране За ШампоанитЕ.....

От кои шампоани сте доволни и от кои твърдо не?Аз съм твърдо против Head&Sholders и Wash&Go A иначе като че ли от Пантен съм най-доволна...Вие какво ще препоръчате?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th June 2006, 20:05
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране Re: За ШампоанитЕ.....

Цитирай:
Първоначално написано от tina
От кои шампоани сте доволни и от кои твърдо не?Аз съм твърдо против Head&Sholders и Wash&Go A иначе като че ли от Пантен съм най-доволна...Вие какво ще препоръчате?
косата ми е префектна от Head&Sholders. Доволна съм също и от Panten - прозрачния. Само тези ползвам. От Wash&Go хващам пърхут, а от Shauma ми се омазнява много бързо. Но на всеки му влияе различно всеки шампоан. Има разлика от коса до коса
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th June 2006, 20:29
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране

Head&Shoulders е гаден , направо изгаря очите, ако не съм с лещи, а пък не измива нищо
Пробвала съм Пантен, Нивеа, Уош енд гоу......средна работа
Най-добри са Oversa и Dulgon, а също и Garnier
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th June 2006, 20:40
Loli Loli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 154
Изпратете съобщение чрез MSN до Loli
По подразбиране

за мен добра е новата серия на Л`Ореал - розовата с перлена съставка. Прави косата уникална, а и маската към шампоана е хубава! Други шампоани, които предпочитам, са Л`Ореал - червения за руса коса, Kerastane, както и Пантен за обем!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th June 2006, 22:38
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Ще ги степенувам тези, които ползвам в момента, №1 винаги за мен Лореал-пофесионалната серия и Керастаз за суха и изтощена, Пол Мичъл - пак за суха и изтощена и Глис Кюр на Шварцкопф /възстановяване 19/ пак за суха и изтощена коса между другото е учудващо добър последния супер ми прави косата 8)
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th June 2006, 00:09
kali_ kali_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 45
По подразбиране

В момента ползвам няколко вида на Pantene, но най-любим ми остава шампоана от зелената серия. Той е за суха коса и ми я прави много хубава, въпреки че моята не е суха 8) От чужбина си бях взела на Pantene цяла серия за брюнетки, но нещо не съм особено очарована Наскоро си взех новия на Garnier Repair & Shine заедно с балсама, но той е за по-сухи коси и моята бързо я омазнява и отежнява Имала съм и на L'oreal с оранжевата опаковка за изглаждане, но никак не съм доволна. Много трудно си оформях косата Ако имате препоръки за друг на L'oreal, слушам.... Тъкмо смятах да ви питам за шампоаните Глис Кюр. Кой от тях е най-добър за нормална, чуплива, небоядисвана коса
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th June 2006, 06:22
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Доста време мина докато намря моя шампоан, но от 3 месеца вече полазвам VO5 и съм повече от доволна, косата изглежда страхотно, невероятен блясък и плътност и не се омазнява бързо
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th June 2006, 07:27
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране h

Започнах да опитвам наши бг шампоо, понеже сам пробвала страшно много скъпи и качествени такива но не w БГ. Върнах се тук и реших да опитам и наши производства. Сега имам един на Ревита ( ален мак)-нова серия.Момичета ако знаете колко качествен е , и отговаря на всичко което е писано в брошурите.Косата ти сякаш от фризьорски салон си излязъл и такъв обем...които държи няколко дни.Цената му е народна. Пробвайте го.Около 2 лв. е
Няма да съжалявате
Другото което искам да ви споделя е че бг продукти започват да се правят с добро качество( някои обаче)Така че поне ви е гарантирана преснота на продукта. А и разбрах че за Бг пазар вносните марки понякога ползват рециклирани опаковки, които вече са токсични заради продължителната и повторна обработка.Не вярвайте на Лукса .
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th June 2006, 07:28
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

па-па
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th June 2006, 08:21
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

аз съм най-доволна от професионалната серия на Schwarzkopf, по-конкретно шампоана за дълбоко почистване, също и отшампоана на Phyto за изтощена и третирана коса. другото което ми влияе супер е Gliss Kur за третирана коса

за мен на дъното са Head & Shoulders и Wash & Go
Head & Shoulders защото е прекалено силен, а Wash & Go защото просто няма ефект от него
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаШампоанитЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:05.