IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 26th November 2007, 19:35
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

а маски за подхранване правиш ли? нищо, че е мазна. защо не пробваш първо с това? и тогава евентуално да сменяш шампоана, ако ти е скъпо
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #72  
Стар 27th November 2007, 19:45
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Някой знае ли защо няма внос на шампоана против косопад на Рене Ф?
За пръв път в живота ми да се появи косопад и шампоана да свърши! Пак си взех за боядисана коса на Р. Ф., и той е мн. хубав, но исках нещо по-сериозно.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 27th November 2007, 20:25
Man_7_Utd Man_7_Utd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alica
а маски за подхранване правиш ли? нищо, че е мазна. защо не пробваш първо с това? и тогава евентуално да сменяш шампоана, ако ти е скъпо
да,в момента ползвам на Dove тъмно синята маска,която е точно за подхранване. Доколкото знам обаче за мазна коса се препоръчва употребата на балсам,а не на маска. Така ли е всъщност или няма голяма разлика? Защото аз ги редувам - един път си купувам балсам,след 2 седмици като го свърша купувам маска и така...
Отговори с цитат
  #74  
Стар 28th November 2007, 09:31
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

имах предвид домашни маски на основата на витамини и билки. иначе според мен тези, които са в кутиите- балсам и маска е все тая. между другото косата реагира и на храненето, като кожата. виж и там как си. първото, за което се сещам е хининовата вода. пробвай и с нея- след измиване си я впръсквай в косата и не ползвай сешоар.
проблема с мазната коса е кофти нещо.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #75  
Стар 28th November 2007, 12:20
Man_7_Utd Man_7_Utd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 33
По подразбиране

Нямам почти никакво време да си правя домашни маски за коса,иначе с удоволствие бих се занимавала. А и трябва да си купя нужните продукти за една такава маска,а ме мързи и знам,че няма да го направя скоро. А за хининовата вода и преди съм чувала-може да си купя и да пробвам. Преди малко четох и за най-бързата маска за коса на света,в тялото естествено,и единственото което се използва е мед и зехтин. Лесна ми се вижда маската,бърза-точно като за мен,но дали зехтинът и медът са подходящи и за мазна коса
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаШампоанитЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:29.