IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th August 2006, 21:27
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране Когато липсва окончателното "Сбогом"....

Защо сме такива роби на страстта?Защо подяволите забраненото всеки го иска?Ето сега например искам да вдигна телефона и да се обадя на един човек,с когото преди време имахме връзка и да му кажа колко ми липсва,но не трябва!Не трябва,защото знам,че е започнал нещо сериозно с друга,а аз тъпата все си спомням за преди Гризе ме отвътре да го чуя или да го видя.Толкова е тъпа цялата ситуация,че колкото повече мисля,толкова повече се оплитам.И всичко това,защото си ми остана като нещо недоизживяно и незавършено.Не съм влюбена или умряла без него,няма и да го позволя това,но ме изгаря отвътре.Вие имате ли такава незавършена връзка поради обстоятелства,които не зависят от вас самите?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th August 2006, 21:31
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

разбирам те напълно постарай се да си го избиеш от главата, и най-важното - никакви контакти! времето лекува...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th August 2006, 21:49
AJ_vErsUs AJ_vErsUs не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Sofia, Bulgaria / Trieste, Italia
Мнения: 243
Изпратете съобщение чрез ICQ до AJ_vErsUs
По подразбиране

ми... при мен положението е че не съм се чувала с един човек, който до преди 3 месеца и половина ми разправяше, че ще зареже всичко, за да е с мен.... за които щях да се върна в БГ, за да съм с него... а вече 3 месец съм без вест, замина, написа ми в същата вечер sms колко мн. ме целува и "ЩЕ ПИША" и... ето - незнам дали е жив(да чукна на дърво!!!). Тъпо се чувствам, незнам какво да очаквам, какво се е случило през това време, трябва да съм голям оптимист за да си мисля, че си стои кротко... или? а как да се държа.. незнам дали ще го видя някога пак....
Уххх... каква тема само.... тNх
__________________
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams..!!

Обичам те, М*иКо!!

AJ_vErsUs*'*:
http://jadore.snimka.bg/
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th August 2006, 23:10
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Защо на мъжете им е толкова лесно ? Живеят си живота , сещат се за нас като за удоволствие , а ние непрекъснато сме обсебени от тях , не забелязваме как си проваляме живота , неспособни да живеем пълноценно , не можем да гребем от живота с пълни шепи само защото в мислите ни е само " той " .
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th August 2006, 23:26
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Не,аз не бих сложила всички мъже под един знаемнател,защото хора всякакви.И сред жените ги има такива,но ние повече като че ли повече се замисляме и анализирваме....Знам ли,по-сложно е.Но не мога да разбера защо все попадам на такива мъже,с които е невъзможно оцеляването ни като едно цяло бе да му се невиди.Само аз си знам как и колко съм го гледала този проклет телефон,само и само да ми звънне или аз да му звънна......И какво като се чуем?!Ще му кажа колко ми липсва и колко ми липсва това последно "Сбогом",което не си дадохме,а просто остана във времето и поради някои причини и двамата не направихме нищо по въпроса да оправим положението....и какво ако го кажа?!Ще ме заболи още повече,защото от една страна му показвам колко лесно съм се предала,а от друга,защото с нищо не мога променя обстоятелствата
Не искам да ви правя съпричастни към цялата тъпа история,защото едва ли това е мястото,където трябва да говоря така,но просто имам нужда да го кажа,за да не посегна към gsm-а,че да не отежня допълнително положението Съжалявам......
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th August 2006, 23:44
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

И аз съм такава , с такъв "женски характер " . Лекувам се с " защо трябва да мисля за него , след като той не се сеща за мен . " Помага , но по-малко . Нали си го казваш чак когато се усетиш , че мислиш за него .
А при някои раздяли няма сбогом - само различни пътища .
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th August 2006, 23:44
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

Ееее...за това правете като мене-аз съм човек който винаги показва чувствата си...няма скрито покрито-когато обичам някого не се страхувам да му го покажа!!! изливам цялата си обич в/у него,обичам го с цялото си сърце и душа и го карам да го почуства и той..
Живея за всеки миг в който сме заедно-радвам се и съм щастлива,защото знам ли..?! утре може да не сме заедно-всичко се случва...а не искам някога да съжалявам за това че не съм казала/изживяла/ нещо на/с/ някого.

Пък и има ли смисъл да крия чувства-в крайна сметка за това сме заедно да се обичаме да си го показваме,да се радваме на всеки миг прекаран заедно,да споделяме и да се обичаме,защото този миг е днес и сега!!!

Не пропускайте мига защото понякога този миг е само един

И да..това е вярно мъжете си мислят за нас като за поредното завоевание..а ние за тях като единствения"Той"..
Мъже...к'во да ги праи'ш
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th August 2006, 09:12
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

ах, Тина,Тинаа...
Твоите теми имат свойството често да ме натъжават (не те упреквам) или да ме карат да се замисля...
Случвало ми се е същото...но бях поставена в, бих казала, твърде удобни за мен обстоятелства - далеч от него, сред доста приятели и възможност за много нови познанства и контакти Така че тези хрумвания да му се обадя..ги допусках много по-рядко..но все пак се случваше...колкото и да е банално, за мен решението е в голямата ангажираност - ангажирай си мозъка, ангажирай си съзнанието, прави си много срещи, излизай често...създай си натоварена програма с един куп неща за вършене, виждай много хора (и не излизай само с най-добрата приятелка/приятел...'щото може да се окаже пагубно в случая )..нека има много разнообразие и малко време да оставаш насаме със себе си (и още по-лошото...- с телефона )
знам, че не пиша нищо ново, сигурна съм, че това и сама си го казваш, но...то винаги действа, стига само от думи да стане на дела
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th August 2006, 22:52
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Olivia
Пък и има ли смисъл да крия чувства-в крайна сметка за това сме заедно да се обичаме да си го показваме,да се радваме на всеки миг прекаран заедно,да споделяме и да се обичаме,защото този миг е днес и сега!!!
И да..това е вярно мъжете си мислят за нас като за поредното завоевание..а ние за тях като единствения"Той"..
Мъже...к'во да ги праи'ш
Права си за всичко,но ако и двамата сте обвързани доста ще се замислиш какво да правиш,за да не се разкрие,че мамата си е**о.Когато са намесени и други хора,на които държиш и не заслужават да се отнесеш така с тях,нещата се усложняват хиляди пъти,че на моменти може да поискаш да потънеш в дън земя от толкова много мислене.И хем не трябва и затова не искаш,но то като е забранено и още повече те човърка и става една.....
И само да добавя,че не всички жени мислят и търсят "Еинствения".Аз не го търся,защото няма такъв.Я гледай колко мъже има по тая земя и ако мислиш,че цял живот само един ще те обича по един и същ начин цял живот,пък и ти също,то това е много голяма заблуда.А мъжете,то при тях е повече от ясно,че нагонът е водещ,но и при тях си има изключения.Абе сложна работа са това с взаимоотношенията между мъж и жена
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th August 2006, 00:24
marlene marlene не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 89
По подразбиране

Много добре те разбирам защото съм преживяла нещо подобно. Истината е че не го потърсих отново, не защото имаше вече друга (а това беше така), а защото знаех че в момента в които му звънна вече ще съжалявам че съм го направила. Ти сама ще си решиш дали да му се обадиш. Аз просто си казах че щом веднъж не ни е провървяло значи съдбата ни дава знак че трябва да си търсим щастието другаде.
__________________
Libert
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КогатолипсваокончателнотоquotСбогомquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:17.