IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th September 2006, 19:02
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th September 2006, 21:37
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Shadow,минава бе,сладко ,няма страшно!Но понякога остава едно любопитство и от време на време пак започва да те гризе,но далеч по-лесно захвърляш телефона на другата страна.Гадно е и ако се припознаеш на няколко пъти и ти се прииска пак да ти се усмихне,но.....пффф,абе всичко си отива на мястото постепенно
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th September 2006, 00:25
Аватара на ONCE
ONCE ONCE не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: ПОВЕЛИТЕЛНО
Мнения: 34
По подразбиране

Най-кратката и с най-щастлив завършек приказка

Имало едно време едино момче.
То поискал ръката на едно момиче:

- Ще се омъжиш ли за мен?

Момичето отвърнало:

- Не!

И момчето заживяло щастливо, ходило на лов и риболов, играло много голф, пиело бира, играло на карти, имало много пари и пърдяло когато си поиска.

Край.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th September 2006, 00:52
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

животът понякога може да е ужасно гаден.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th September 2006, 10:15
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th September 2006, 10:26
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Не знам дали ще е правилно това, което ще напиша - всеки сам си решава, но понеже и аз съм изпадала в такава ситуация мисля така - ако сте се разделили по някакви странни обстоятелства, и няма ничия вина или не е постъпил гадно с теб- ми няма нищо лошо да му се обадиш и да му кажеш какво чувстваш и да изясните каквото е останало неизяснено.
Подобно на едно от предните мнения и аз мисля, че много пъти глупави причини като гордост, страх от реакцията и т.н. ни спират да правим каквото искаме и да кажем каквото чувстваме.
Ако наистина не са свършили както трябва нещата - ми обаждам му се. И какво ако не се получи?! Поне няма цял живот да се чудя какво щеше да стане, ако му бях звъннала! Няма лошо да кажеш на някой, че го обичаш и искаш дори и да не ти отвърне със същото. Аз лично каквото чувствам си го казвам.
А ако е постъпил гадно с теб и затова са приключили нещата - ми всеки път, като се сетиш за него се сещай какво е направил и как ти е много по-добре без някой, който постъпва гадно с теб. Тогава много по-лесно се забравя. Просто си насочваш мисленето в нова посока.
Не знам дали стана ясно какво написах, май по-скоро си разсъждавам в момента онлайн
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17th September 2006, 10:28
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow
Значи: Имам дългогодишна сериозна връзка на семейни начала от 10 години.мъжа до мен е бих казала от тези дето направо се броят на пръсти и със свещ да ги търсиш като отношение и т.н. НО...идва едно голямо НО. Значи преди 2 години се запознавам с един пич дето и бегла прадстава си няма а пък камо ли в мслите си че нещо се получи между нас, но то се случи и какво стана? : Ами аз знам че не съм за него и той знае че не е за мен но секса с този човек е меко казано НЕВЕРОЯТЕН! Аз обвързна и с дете и той така, ама що се отнася за секса ЛЕЛЕ-МАЛЕ не е истина.Та аз си я пазя тази тайна от мойто мъж, с въпросния се виждаме бих казала рядко но си е нещо ВЪРХОВНО! А и по въпроса с фригидността- няма такова нещо.въпос на желания и партньор / както прочетох подобни изказвания/ Много си зависи от партньора и предразположението.Няма фригидни жени- има мъже които не могат да ги предразположат. А с моят мил да Ви кажа хич не върви работата..та аз и за това кривнах и то без си го мисля даже, но какво отрих? Нещо превъзходно! И така аз си искам внимание-мъжа ми не може да ми го даде, въпреки че много пъти съм говорила с него по въпроса но файда няма. Така че всичко е много индивидуално.Също да подчертая това с хормоните дане ви вкарав в мисли защото моите хормони са си в ред и то всичките и какво? Аз просто нямам нужното желание и страст към човека който е до мен а към другия съм направо като разгонена кучка и неизчерпаема страст
И сега, тая мъка дето те е налегнала, за дългогодишната ти връзка ли се отнася или за "невероятният секс" ?
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th September 2006, 10:34
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Я тука стана интересно всъщност, и на мен ми е любопитно сега за кой от двамата става въпрос.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th September 2006, 11:57
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th September 2006, 12:53
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Тамън щях да напиша ,че е много ясно ,че става въпрос за любовника The Shadow, щом толко те гложди я му се обади на човека кво пък толко ,един път се живее
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КогатолипсваокончателнотоquotСбогомquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:04.