IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 17th September 2006, 12:59
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Да именно - съгласна съм и аз, един път се живее.
Защо си профуквате времето в игрички- кой на кого ще се обади пръв?!
И аз съм била в подобна ситуация и да ти кажа, той си се правеше на железен, пък аз си казвах каквото мисля и чувствам. И в резултат стана луд по мен- постоянно ми звънеше дори и когато не исках да го виждам
Ти си направи каквото ти се иска, пък за резултата - каквото стане.
Както вече казах- по-добре така, отколкото цял живот да се чудиш какво щеше да стане ако се беше обадила!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th September 2006, 13:06
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th September 2006, 13:15
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Е ти не си ли разбрала ,че повечето мъже са такива жените сме определено много по-инциативни, което не е лошо(хем ,че ми трябваше бая време да го приема та нали те са мъже! )Според мен просто трябва да си изясниш целите и желанията към този човек и да си гониш до дупка! без да ти пука кой е първи.Иначе и аз съм губила бая време в очакване "той" да е първи, ама не и аз, сега нямам такива нерви
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th September 2006, 13:40
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th September 2006, 14:30
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
Защо на мъжете им е толкова лесно ? Живеят си живота , сещат се за нас като за удоволствие , а ние непрекъснато сме обсебени от тях , не забелязваме как си проваляме живота , неспособни да живеем пълноценно , не можем да гребем от живота с пълни шепи само защото в мислите ни е само " той " .
не на всички им е лесно ... но няма да ви занимавам с краткият си житейски опит ... само ще кажа , че най-лесно да забравиш някой е като срещнеш друг!

П.П. като бях малък и ей тъй от филмите и аз щях , всеки ден да съм с нова т.н. ама се обратно ставаше.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 17th September 2006, 15:25
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

товя с клин, клин избива не винаги важи. срещаш друг и непрекъснато мислите ти са за предишния.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 17th September 2006, 16:39
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow
Хм......ясно съгласна съм ама тук става въпрос че не е от вчера а от 2 години! Все пак това си е бая време нали? И все пак малко или много на инициативната страна й писва...... А и в началото не беше така...беше обратното но....с течение на времето и заплитането на игричката се промениха а на мен ми това положение не ми харесва както има и други неща които не ми харесват, но това си е отделно.
Абе както казва една моя приятелка все има пределна граница на мазохизма, ама да видим кога ще дойде тоя предел............
Ама какво са 2 години в сравнение с безкрайността на вселената (майтапя се)Естествено ,че това не е никак малко време ,но това пък не означава ,че е достатъчно за изясняване на отношенията.Разбирам ,че и двамата сте ангажирани и това допълнително разтяга нещата във времето.Нормално е в началото нещата да не са били такива ,както е и нормално с времето да са се променили...Аз бих провела сериозен разговор с този човек, иначе ти остава да изпробваш границите на мазохизма си, ама това не е здравословно
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 17th September 2006, 21:50
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

The Shadow, съжалявам, че си ме разбрала погрешно, но трябва да уточня - вложих огромна доза ирония във въпроса за дългогодишната връзка и "страхотният секс"....
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #29  
Стар 18th September 2006, 16:25
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Отговори с цитат
  #30  
Стар 18th September 2006, 16:37
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Мила Tina, в момента преживявам същото - една раздяла, която май никой не искаше, но трябваше. Реших да не му пиша нищо, да не се обаждам, а пръстите ми горят да напиша поне един смс, а да чуя гласа му давам всичко. НО НЯМА. При мен е битка за загубена кауза и осъзнавам, че нищо няма смисъл. Вече трети месец не ми се поглежда мъж, а той вероятно вече е започнал начисто.. И все пак знам, че и това ще мине. Няма да забравя, просто ще мине.. Не знам как стоят нещата при теб обаче, при какви обстоятелства сте се разделили, дали сте го искали, дали никой не го е искал.. Ако мислиш, че има смисъл му се обади - иначи винаги ще се питаш какво щеше да стане, ако го бях направила... Ако той ясно ти е показал, че не иска нищо с теб - недей. Това, че има друга не означава нищо. Понякога си струва човек да преглътне гордостта си - само прецени дали си струва. Аз ти стискам палци!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КогатолипсваокончателнотоquotСбогомquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:04.