IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 19th September 2006, 09:10
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077

Ако някой ден почувствам , че животът ми със съпруга ми е непълноценен, без лъжи и увъртания ще му кажа, защото не се мисля за по-велика и винаги се поставям и на отсрещната страна....
Едното няма нищо общо с другото.Защо трябва да ти е непълноценен живота със съпруга ти за да изживееш някаква емоция. Напротив, може да си живеете прекрасно и пак да се отдадеш на някяква тръпка, заради самата нея. Животът в едно семейство не е само секс. Чувството, че имаш нотариален акт над някой е мноооого гадно. Всеки живее с този, с който му е приятно, ежедневието е едно, а емоцийките друго. Не знам дали някой ме разбира изобщо, но ние , и най-вече аз мисля по този начин. Аз съм сигурна, че моят мъж обожава да живее с мен, но и винаги знае, че ако му падне някаква такава емоция или изживяване може да го направи спокойно. Ако се влюби и не може да живее без другата, естествено, че има право да следва сърцето си. Що се отнася до децата, никой от нас не би си позволил да бъде безотговорен към тях. Мисля, че никой нормален човек няма да има нещо против партньорът му да се грижи за децата си от предишна връзка.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #42  
Стар 19th September 2006, 10:46
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
ежедневието е едно, а емоцийките друго.
Моето ежедневие е ЕМОЦИЯ....
Просо съм от хората, които оценяват това което имат и си го пазя -доколкото зависи от мен....
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #43  
Стар 19th September 2006, 10:57
leonessa leonessa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 100
По подразбиране

Напълно съм съгласна с Чуждата!!! така трябва да се живее.
а на Миленчето077 мога да кажа, че много и личи , че не е попадала в "по-интересни" житейски ситуации. а и малко си противоречи:
"Ако някой ден почувствам , че животът ми със съпруга ми е непълноценен, без лъжи и увъртания ще му кажа, защото не се мисля за по-велика и винаги се поставям и на отсрещната страна.... "
това не е ли обратното на това което каза в начало: за зае*нето на деца и семейство????
Отговори с цитат
  #44  
Стар 19th September 2006, 12:12
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Охх пак ли обсъждате тази тема, аз мисля , че е безмислено никога няма да ви съвпаднат мненията, всеки си има възгледи за живота, връзките, децата и страхотния секс абе според няма смисъл да се нападате
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 19th September 2006, 12:19
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karine
Охх пак ли обсъждате тази тема, аз мисля , че е безмислено никога няма да ви съвпаднат мненията, всеки си има възгледи за живота, връзките, децата и страхотния секс абе според няма смисъл да се нападате
Права си, само споделихме, с никой не искам да се карам, всички са ми адски симпатични. Знам, че е абсолютно невъзможно да убедиш някого в правотата си за тези неща, просто защото това си е само моята истина, всеки си има негова и тя си е вярна за него си.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #46  
Стар 19th September 2006, 15:11
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

именно, то абсолютна истина няма в един момент истината ти отива по дяволите и правиш точно това, което никога не си предполагал.
тъй че стига сте спорили, файда йок
Отговори с цитат
  #47  
Стар 23rd September 2006, 17:02
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

СТРАСТТА Е МНОГО КОВАРНА СЛАДКА БОЛКА!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 24th September 2006, 18:29
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

tina,
Аз ти предлагам да спрем по темата, защото аз и ти си знаем най-добре за какво става дума в твоя и в моя случай.
Хайде да не я разискваме вече, че хора разни,мислене различно....и постове всякакви.за да запазим доброто отншение във форума.
на мен това ми беше споделянето в личен план. И за да ти кажа че и аз съм в подобна история като твоята. Но мисля от тук нататък да не споделям каквото и да било в личен план. 8)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КогатолипсваокончателнотоquotСбогомquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:10.