IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st September 2006, 17:47
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране За Хубавите и Изкушаващи Къдрици с ЛюбоФФФФ

Нека не звучи като реклама,но от няколко години се доверявам само и единствено на Sunsilk(зелената опаковка ),за да си оформя иначе толкова чупливата и неубоздана коса,във вид на обсипана с къдрици косица :P Забравила съм за всякакъв вид ресане с каквото и да е било.Просто мачкам при изсушаване(задължително без дифузер) и те си се получават буклите Но мине се малко време и нагласената с триста зора коса,пак си е къдрава,но самите къдрици не са същите и лека полека се развалят Въпросът ми е към дамите,които също са с мнооооого чупливи до къдрави коси....Та какво ползвате,за да придадете много хубав и съответно по-траен вид на къдриците си?Изобщо не вярвам на серията на Pantene за къдрава коса,защото е пълен боклук.Сега ме тегли една пяна,май на Wella беше,която я рекламираха усилено преди.Какво да правя бе,мацета?Искам малко да поразнообразя от Sunsilk-a
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st September 2006, 18:15
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Оф, и аз съм с такава коса и да ти кажа май нищо не помага. Какви ли не продукти не съм си купувала, повечето от които професионални, е не става и това е. Само фризьорката ме докарва. Лошото е, че аз не мога да не се среша сутрин, защото до следващото миене косата ми става на кече пълно с всички възможни мъхчета от къщата и заприличвам на лудата Зарка. А като я среша и заминават букличките.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st September 2006, 18:27
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Тина , задължително разнообразявай, защото косата някак си привиква и иска промяна. Аз от 7-8 г. ползвам бира, но през 2-3 мес. вкарвам нещо ново и после естествено се връщам към бирата , защото много ми подхранва косата, а и ми прави косата на масури, щото иначе ставам като "лелка-зелка"
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st September 2006, 19:41
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Вие ако заприличвате на "лудата Зарка" и "лелка-зелка",то аз се превръщам в един доста развълнуван диригент Оправията идва като влезна в банята,за да си намокря косата,пък после наново оформяне,но нали се сещате,че успоредно с това идва и голямото изтощаване Затова питам за някакво разнообразие в продуктите,пък то ми е ясно,че дълго без Sunsilk-a дълго няма да се задържа.Дали има някакви маски,или.....не знам...Абе нещо,което да ми оправя косата все едно съм била при фризьорката 8) Или много искам,а
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st September 2006, 23:08
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

лудата Зарка представям си я като аватара на милена 077

Аз съм със същите проблеми и сутрин като стана не мога да се гледам, затова мия косата всеки ден или я къдря или я изправям.

Ако можеше косата да е като след посещение при фризьора нали всичките щяха да фалират!

tina, аз ползвам Gloss Drops на Paul Michell, много добре ги оформя,но си зависи как спиш, аз се омотавам страхотно и сутрин съм на възли оплетена, не мога да я разреша, ако спиш по-спокойно може и да остане нещо на главата и за другия ден, или пък да си вземеш от онези възглавнички "бонбон" само за врата и да си събираш косата в мрежичка като баба
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd September 2006, 01:24
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

При мен няма изправяне,мойто момиче,защото вечно ще се винтят на една страна проклетите кичури,а пък от другата страна все едно си ме блъскала с лопатата и си ми приглаждала косата с ютията по едно и също време За това и аз почти всеки ден я мия само с вода и после мачкам със Sunsilk,а на 2-3 дена слагам и шампоан при измиването.А относно Gloss Drops на Paul Michell можеш ли да ми обясниш как го използваш или направо ако разполагаш с някакъв линк с реклама на продукта,не че нещо,но няма да ти откажа да го поразгледам А....и за каква цена говорим?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd September 2006, 17:30
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

и някъде другаде из форумите четох, че се използва бира за косата... по какъв начин и за какво помага?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd September 2006, 20:22
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Аз знам,че бирата придава блясък и здравина на косъма.Просто обливаш главата си с една бира в банята хубаво и това е 8) Това съм го научила от баба ми,а преди време даже и фолк-певицата Рени го беше казала същото в "Огледала" по БТВ.Но аз лично не съм използвала пивото за такива цели
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd September 2006, 21:11
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Magikka
и някъде другаде из форумите четох, че се използва бира за косата... по какъв начин и за какво помага?
Освен за подхранване се ползва и като фиксатор - намокряш косата, независимо чиста или мръсна и сушиш, мачкаш и т.н., зависи какъв ефект целиш.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd September 2006, 21:17
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Освен за подхранване се ползва и като фиксатор - намокряш косата, независимо чиста или мръсна и сушиш, мачкаш и т.н., зависи какъв ефект целиш.
Оууу,това няма ли да мирише?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаХубавитеИзкушаващиКъдрициЛюбоФФФФ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:58.