IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd September 2006, 21:20
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tina
А относно Gloss Drops на Paul Michell можеш ли да ми обясниш как го използваш или направо ако разполагаш с някакъв линк с реклама на продукта,не че нещо,но няма да ти откажа да го поразгледам А....и за каква цена говорим?
Ами на влажна коса го ползвам, разнасям 1 помпа по пръстите си и минавам по цялата дължина на 5 см от корена като разресвам със самите пръсти, слагам втора помпа на ръцете и започвам да мачкам, изправям главата и се почвам с дифузера. Няма някакви специални методи на ползване.

Има го във Vogue Vision на "Славейков" 1В, но за цена не мога да кажа, не съм си го купувала от бг, цената там беше около 40 български лева, в amazon го видях за $18 - различни стандарти все пак, не се знае тук колко е.

Иначе е много икономично, вече от няколко месеца го ползвам поне веднъж в седмицата и ми седи на половина шишенцето.
Ето сайта: http://www.paulmitchell.com/site/sub...on=2,8,337,164
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd September 2006, 21:23
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Много бързо изветрява и след като изсъхне ,дори да си намокриш косата, не мирише....
Не бих си позволила да "ухая" на джибри....ще ме мислят за
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd September 2006, 21:31
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Много бързо изветрява и след като изсъхне ,дори да си намокриш косата, не мирише....
Не бих си позволила да "ухая" на джибри....ще ме мислят за
Хехе ,то е повече от ясно

ПП:Tsvetik,благодаря за информацията
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th September 2006, 20:06
skromnata_miss skromnata_miss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 94
По подразбиране

Aaайде стига вече с тая бира..Хората я правят не за да си я мажем по косите Момичета за пяна за коса не сте ли чували.. :P На Wella с най-силната фиксация..ии къдриците ви няма да мръднат! А от Сънсилка не бях доволна преди време, от лилавата серия! Зелената не съм я ползвала..само шампоан и балсам ли е или има и още нещо без отмиване??
__________________
Бъди дявол за да не те пратят по дяволите...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th September 2006, 20:45
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

skromnata_miss, ако мислиш, че не е подходящо ,да оформяш косата си с бира, просто не я използвай..... никой не те кара
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th September 2006, 08:09
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Вчера щях да пробвам това с бирата, и нещо се заплеснах! Сетих се чак когато косата ми изсъхна И за да не бъда като Моцарт си я изправих. Естествено краищата пак джуфнаха нагоре, много съм фешън
Моят фризьор ми беше споменал за някакъв крем за къдрици на Schwarzkopf, който обаче струвал между 20 и 30 лв, и се поръчва само от салон. На мен честно казано не ми се дават толкова пари за крем, защото с моята коса, както е и дълга, ще стигне макс за 4 пъти Иначе горе-долу се справям някак с пяната на Wella за къдрици...но както се досещате, само когато косата ми сама пожелае да си стои на мястото Преди имаше от жълтата серия на Wella шампоан и балсам за къдрици, но вече май го спряха от производство Иначе и аз бях доволна от Sunsilk (особено от този за изправяне - на мен действа накъдрящо), но след време косата и на него се насища и...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th September 2006, 09:58
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Аз ползвах SCULPTURE, за къдрици е , обаче знаех само един магазин в който го продават.... и магазина изчезна
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #18  
Стар 5th September 2006, 19:20
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от skromnata_miss
Момичета за пяна за коса не сте ли чували.. :P На Wella с най-силната фиксация..ии къдриците ви няма да мръднат! А от Сънсилка не бях доволна преди време, от лилавата серия! Зелената не съм я ползвала..само шампоан и балсам ли е или има и още нещо без отмиване??
Хубаво де,пяна за коса,но ти пък не си ли чувала,че при РЕДОВНА употреба,довежда до поява на пърхот и изтощение като цяло.Ако ще да е с някаква супер формула на не знам си коя известна и уважавана фирма - все тая .Тази на Wella мисля да си я взема,но само колкото да я изпробвам за няколко пъти,но...още съм в процес на разходка по магазините и събиране на мнения Ти на влажна коса ли я слагаш или не???
Що се отнася за Sunsilk-а - лилавата серия е за изправяне,но при мен резултат нямаше в тази насока.Единственият плюс беше невероятното ухание на косата ми 8) А зелената серия е за много чуплива до къдрава коса.Знам,че има шампоан и балсами съответно за след и преди отмиване,като за този,който е за ПРЕДИ отмиване не съм много сигурна,че съществува,защото не ми трябва,тъй като използвам само този за СЛЕД и съм много доволна Убеснила съм по-нагоре как го използвам.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 7th September 2006, 08:03
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

skromnata_miss, наистина в началото, като ползвах пяната на Wella бях очарована, но след време започна да ми се появява пърхут. Аз обаче го игнорирах, мислех си - какво толкова, ще си мия косато просто по-често... Накрая не стига, че косата ми привикна и вече не можех да я оформям, но и пърхута така ми се задълбочи... Такава битка падна
Отговори с цитат
  #20  
Стар 7th September 2006, 19:33
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Накрая не стига, че косата ми привикна и вече не можех да я оформям, но и пърхута така ми се задълбочи... Такава битка падна
Ахам и аз от това се опасявам Верита,иначе пребори ли се с новополучения пърхут или още поасяш последствията на пяната?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаХубавитеИзкушаващиКъдрициЛюбоФФФФ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:33.