IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 13th September 2006, 15:00
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране Фобиите на нашите съфорумци

Имате ли фобии?Аз имам една единствена и е някакъв панически страх,който с нищо не мога си го обесня-направо изтръпвам при мисълта,че трябва да пресека голяма с много натоварен трафик улица,на която липсва светофар Обикновено при такива случаи мога да си седя с часове на едно място,за да изчакам да изчезне и последната кола на хоризонта или пък изчаквам някой да се появи и без да знае пресичам с него - когато той тръгва,тръгвам и аз,като разчитам на неговото оглеждане иначе смелост за такова нещо няма да ми стигне и няма да помръдна А когато съм в колата зад волана такива паники изобщо отсъстват от съзнанието ми 8)
Кажете сега вие нещо или съм единствена с такива странни страхове,идващи от нищото
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th September 2006, 15:04
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Оф, моята най-голяма фобия е, че не съм заключила и съм излязла. Или съм забравила електроуред включен. Просто изтръпвам! И по няколко пъти се връщам да проверявам вратите, толкова е ужасно. И така ме хваща яд на себе си после..
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th September 2006, 15:05
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

имам същата фобия,но някак съм я понамалила..случва се и сама да успея да пресека
иначе имам страх от всички природни стихии - бури, светкавици, гръмотевици, вода...само от огън не се страхувам, не само не се страхувам, а даже много обичам да си играя с огъня
имам разни конкретни ужасяващи фобии...като филм на ужасите - например, че като се прибирам късно нощем, отваряйки асансьора, ще видя вътре накълцан труп...психарско, но...така е
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th September 2006, 15:12
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Ооо, сетих се, че имам клаустрофобия. Преди не можех да влизам в асансьор - представях си как засядам, или падам, разни ръце се показват и се опитват да ме сграбчат, тока спира и никой не ме чува.. Накрая асансьора пропада и смазва някой в шахтата Бляк, ужас... Но като заживях на 13 етаж в студентството и..нямаше как, мина ми..
Обаче все още имам страх от солариуми - че някой ще влезе и ще ме затисне, а аз ще се опека жива... Бррр, а не гледам ужаси
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th September 2006, 15:13
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Ей как уцели! И аз много много трудно минавам ако липсва подлез или съм сама... Ужас направо! Стоя си, оглеждам се хубаво, решавам, че още е рано и така дълго време... Имам страх от асансьори, а пък в прозрачни направо полудявам... Височините също - все си представям как падам и се размазвам. Когато вървя сама, независимо дали е тъмно или светло, непрекъснато имам усещането, че някой върви след мен и ме преследва нарочно... И гръмотевици също...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th September 2006, 15:14
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

тази тема малко заприлича на тази със странностите ...където всеки си каза дали го е страх от тъмното, от отворени и затворени врати и т.н.......
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th September 2006, 15:15
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Наистина си прилича, но тук е за страховете.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th September 2006, 15:17
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

БУБОЛЕЧКИ - ужас
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th September 2006, 15:19
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

като бях малка и гледах туин пийкс, през цялото време имах чувството, че ме преследва нещо и се страхувах и от сянката си даже
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th September 2006, 15:20
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

е да така си е...едно е да те е страх от тъмно и тожа да е странност, а съвсеееееееееем друго когато наистина те е страх от тъмно (тук вече говорим за фобии)....шегувам се...някой да не реши, че се заяждам....
Мен ме е страх от тъмно и може да се каже, че по едно време имах фобия от кучета, а пък тесните затворени помещения ме подтискат. Като малка като играехме на криеница и като се скриех под леглото след 10 сек. полудявах и изках да изляза...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фобиитенанашитесъфорумци
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:40.