IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 13th September 2006, 16:45
alexis_amore alexis_amore не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 368
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anastacia
а аз изпитвам панически страх от оси.
ооо, и аз...как забравих..аз на всичкото отгоре съм алергична към тях, може би и затова така се страхувам...
__________________
In the game of seduction, there is only one rule - never fall in love
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13th September 2006, 16:48
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Аз изпитвам ужас, когато вляза в морето и някой ми се нахвърли да ми потапя главата във водата , направо откачам, започвам да крещя, абе все едно не съм аз и мен ме е страх от буболечки, като усетя, че нещо ме лази и полудявам абе луда работааа
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th September 2006, 17:13
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

адски ме е страх от катастрофи. поради тази причина и не карам кола, въпреки че от 11 години имам книжка
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th September 2006, 17:15
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
адски ме е страх от катастрофи. поради тази причина и не карам кола, въпреки че от 11 години имам книжка
Ооо това ме подсеща, че мен ме е страх от изпреварванията и завоите, особено, когато изпреварваме камиони , настръхват ми косите
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th September 2006, 17:22
Gals Gals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: София
Мнения: 161
Изпратете съобщение чрез ICQ до Gals
По подразбиране

и мен ме е страх от буболечки
Отговори с цитат
  #26  
Стар 13th September 2006, 17:25
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Мен ме е страх от бубулечки,пчели,оси.Напосл дък ме е страх и от високо.Скоро бях пак на нещо,като луна парк и имаше неква машинария 65 метра,която се върти и обръща с страшна скорост.Щеше да ми се пръсне сърцето.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13th September 2006, 17:41
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

И аз напоследък голямо шубе съм станала... преди бях първа по влакчета, пързалки, кули, джетове сега съм много заспала...
Това лято ходих на новия аквапарк до Несебър и като видях сина ми как без да ме пита се нареди на най-страшната пързалка, пък се и пусна само дето не припаднах.... Миналата година в Софияленд се качих с него на кулата и тя се развали... и както си бяхме горе заседнали той ми вика: "мамо искам да слизам" ...
После се качихме на една съседна люлка дето те върти във всички посоки и през цялото време си представях как ще се отвори точно когато сме с лицето надолу.....а съм се качвала на много по-страшни, когато съм била без него.

Другите майки да кажат- станахте ли по-страхливи след като имате дечица..?
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #28  
Стар 13th September 2006, 17:50
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Аз си излекувах клаустрофобията като се гмурнах на 10 метра и въздуха ми свърши на всичкото отгоре Иначе от време на време ме удря съчмата и аз мразя да съм болна и до скоро ме беше страх от болести. Между другото съм забелязала, че когато съм под стрес страховете ми са доста по-силни, сякаш психиката ми отслабва от стреса.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th September 2006, 18:00
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Slyn4islava
Между другото съм забелязала, че когато съм под стрес страховете ми са доста по-силни, сякаш психиката ми отслабва от стреса.
Това и аз го забелязах.Известно време докато бях под ужасен стрес ме бяха обхванали всякакви фобии.Беше ме страх да излизам сама, започнах да страхувам от улични кучета, а преди толко ги обичах, спрях да карам кола защото все имах чувството ,че ще катастрофирам, страхувах се и докато ме возят, абе ужас
Когато ми премина стреса всичките тия небивали страхове изчезнаха и сега пак съм си безстрашна като преди и нямам нито една фобия
Странно нещо е човешката психика...
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th September 2006, 18:09
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Странно нещо е човешката психика...[/quote]
Вярно е, много. Не знам до къде може да стигне човек в мъката и страха си. Когато почина баща ми, а после и майка ми, направо се побърках, мислех, че ще полудея, ще ми избият съчмите на някъде и ще прекарам живота си в лудница. Ама сега, две години след това съм много, много по-добре. Между другото за първи път споменавам някъде публично, че съм загубила майка си и баща си. Тогава такива фобии ме бяха нападнали, то си беше това жива депресия. Оправих се, ама....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фобиитенанашитесъфорумци
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:03.