IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th April 2007, 18:29
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране Пресите За Коса

Трабва ми някаква тотална промяна на своенравната ми къдрава коса.Вече не мога да си оформям къдриците както трябва,а пък и да успея-успехът ми трае точно 2-3 часа и послеееее отгоре седи все едно теле я е улизало,а отдолу се винтят ония краища на майната му.Купих си преса за коса Sapir с керамично покритие(уж предпазвало повече косата) на отделните приставки.Направи ме една приятелка и обрах овациите после :P 8) Да,обаче ме притеснява високата температура и какви ще бъдат последствията за косата ми при една редовна употреба за известно време.....
Ползвате ли преса и колко често?Как си предпазвате косата от вредното и въздействие?И изобщо всичко за пресите каквото знаете го напишете тук,защото търсих,но не намерих тема за тези приспособления,които често ни спасяват от тъпите настроения на косите ни
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th April 2007, 20:59
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

теми за преси за коси - колкото искаш..
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th April 2007, 20:27
cvetito cvetito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 24
По подразбиране

Ами аз по едно време много често използвах моята преса за коса и започна да ми става много накъсана и с цъфтящи краища,абе много кофти.Сега съм я зарязала в един шкаф и мисля скоро пак да се накъдря.Имах предвид че нищо няма да ти стане да се направиш за определен случай,обаче при редовна употреба вече става кофти.А ако вече си си унищожила касата като мен,по-добре използвай подхранващ шампоан с балсам и някаква маска или масло за коса.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th May 2007, 22:55
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

моята също е къдрава и от опит знам, че къдравата коса се поддържа най-добре когато е подстригана на пластове.пластовете позволяват на къдриците да се оформят добре.ако косата ти е подстригана по друг начин - натежава и се получава ефектът за който говориш. Освен това забрави гела и пяната - ефектът е временен и косата се сплесква бързо.аз ползвам бира - хем подхранва,хем блести и определено не се сплесква бързо. и не се притеснявай - няма никакъв мирис след като изсъхне. колкото до пресата - не я ползвай непрекаснато а само отвреме на време за разнообразие иначе рискуваш да останеш без коса.колкото и "щадяща" за косата да е тя, високата температура ти изгаря косъма.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd January 2009, 17:47
WhiteCat WhiteCat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvetito
Ами аз по едно време много често използвах моята преса за коса и започна да ми става много накъсана и с цъфтящи краища,абе много кофти.
И на мен ми стана така!Най-доброто решение за тоя проблем са кристалите за коса.Иначе и аз имaм преса на Сапир и не съм кой знае колко доволна..
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd January 2009, 19:18
dtodorova dtodorova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 2
По подразбиране

ghd, това е истината, вече има и доставка до татковината
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th January 2009, 14:37
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dtodorova
ghd, това е истината, вече има и доставка до татковината
Да права си!Пробвах няколко вида но по добра от GHD не намерих!
http://www.ghdhair.com/uk/ghd-IV-styler
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПреситеЗаКоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:58.