IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 18th January 2008, 10:53
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Мерси Angel_face
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #32  
Стар 18th January 2008, 11:00
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ~Angel_face-Devil_heart~
Цитирай:
Първоначално написано от scorpion_f
~Angel_face-Devil_heart~ --НВД, Диетите на Дюкан,режимите на незнам си кой доктор не са единственото решение за сваляне на килограми.
Когато един организъм е на НВД се нуждае от повече мазнини за енергия(поради липсата на въглехидрати)в противен случай организма започва да черпи енергия от мускулите,тогава те се разграждат,а мазнината си стои.Така,че 2 кебапчета не са вреда.Ти продължаваш да си блъскаш с тоя кус кус,и да си говориш,че не било хубаво да се яде-бавен въглехидрат,който във високо въглехидратен ден може да се яде.
А бре ейй къде съм казала кой вид диета бил решение! казах кои храни са подходящи за диета според мен! тук всеки може да изказва лично мнение!
Ами ОК.Аз точно за това говоря.Че има диети и диети,режими и режими.А до колкото помня,твоето мнение беше доста остро спрямо това,че някой си в случая аз(имам предвид не директно към мен),съм включила в менюто си кус кус.Моят режим е такъв,че редувам въглехидрати и във въглехидратен ден мога да си позволя тестено изделие-кус кус ли било,спагети ли,макарони ли.Разбира се,че няма да изям цял пакет,количеството е съобразено със ккал,белтъчини,въглехидрат и и мазнини.Спора е безсмислен,то дори не е спор,а заяждане просто спирам флууда,защото обръщения от сорта на ''абре ейй'' са непристойни.Това е тема за споделяне на мнения и опит а не за ...
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #33  
Стар 18th January 2008, 11:19
~Angel_face-Devil_heart~ ~Angel_face-Devil_heart~ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от scorpion_f
Цитирай:
Първоначално написано от ~Angel_face-Devil_heart~
Цитирай:
Първоначално написано от scorpion_f
~Angel_face-Devil_heart~ --НВД, Диетите на Дюкан,режимите на незнам си кой доктор не са единственото решение за сваляне на килограми.
Когато един организъм е на НВД се нуждае от повече мазнини за енергия(поради липсата на въглехидрати)в противен случай организма започва да черпи енергия от мускулите,тогава те се разграждат,а мазнината си стои.Така,че 2 кебапчета не са вреда.Ти продължаваш да си блъскаш с тоя кус кус,и да си говориш,че не било хубаво да се яде-бавен въглехидрат,който във високо въглехидратен ден може да се яде.
А бре ейй къде съм казала кой вид диета бил решение! казах кои храни са подходящи за диета според мен! тук всеки може да изказва лично мнение!
Ами ОК.Аз точно за това говоря.Че има диети и диети,режими и режими.А до колкото помня,твоето мнение беше доста остро спрямо това,че някой си в случая аз(имам предвид не директно към мен),съм включила в менюто си кус кус.Моят режим е такъв,че редувам въглехидрати и във въглехидратен ден мога да си позволя тестено изделие-кус кус ли било,спагети ли,макарони ли.Разбира се,че няма да изям цял пакет,количеството е съобразено със ккал,белтъчини,въглехидрат и и мазнини.Спора е безсмислен,то дори не е спор,а заяждане просто спирам флууда,защото обръщения от сорта на ''абре ейй'' са непристойни.Това е тема за споделяне на мнения и опит а не за ...
Непристойни а заяждане от твоя страна може би да, но от моя не! Погрешно си разбрала. По-скоро с първото ми мнение тук иронизирах хората "спазващи диета", защото подобни менюта са ми наистина смешни.Мисля, че заглавието на темата е сбъркано и трябва да е такова -"Дневник на захранващите". Поне за повечето, като прочетох мненията. И тъй като аз не приемам това за заяждане,а за спор между хора, виждащи нещата по коренно различен начин искам да кажа,че от моя страна спора е прекратен!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 18th January 2008, 11:37
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

Мир!!! Повечето хора наистина не са споменали какъв точно режим спазват,но наистина ако обяда им се състои от 2 кюфтета,и после приемат,храна бедна на въглехидрати и мазнини проблем наистина няма.Те с тези 2 кюфтета са си приели мазнините,нужни им за деня.
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #35  
Стар 18th January 2008, 11:40
samsara_k samsara_k не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 447
По подразбиране

брей заради тия мой 2 кебапчета цяла дискусия се зяформила
~Angel_face-Devil_heart~ аз съм на режима на Дюкан , но него ден или трябваше да ги изям или да припадам от глад до вечерта , когато щях да се прибера от работа . тъй , че не чу мислих много
а и това са някви изключения все пак , които е наложимо да се прилагат в екстремни ситуации а и все пак съм предпочела кебапчетата пред някоя кифла или баница
по темата : закуска 9ч - 150гр. кис.мляко с овесени трици
__________________
Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 18th January 2008, 13:58
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Закуска: 1 филийка ръжен хляб със сирене, ябълка и една чаша мляко с 3/1 (вместо във вода си го разтварям в прясно мляко).
Обяд: 2 сварени яйца, чаша сок, филийка със сирене!
Вечерята още я премислям!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #37  
Стар 18th January 2008, 17:21
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране

това е много добра идея всеки да споделя какво е ям,така можем да взимаме идеи.аз днес ядох:
закуска:ябълки
обяд:2 сварени яйца
14:00 часа:морков
вечеря:супичка
Отговори с цитат
  #38  
Стар 18th January 2008, 20:54
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Оле момичета вие умирате от глад
Закуска: 1 Банан
Обяд: Порция картофи ~250-300гр. пържени картофи със чеснов сос
Вечеря: Леща
Закуска преди лягане 1/3 кофичка с шоколад
Отговори с цитат
  #39  
Стар 18th January 2008, 22:12
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Днес не ядох никък здравословно, но пък не е мн- като грамаж
Закуска полувин кофичка Активия(нямаше друго), за Обяд една салатка със зеле и моркови, за вечеря свински ребърца с мн. мазнина и малко маслинки и мандаринки,аааа щях да забравя следобяда хапнах 20-тина солетки(не пакетчета )
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #40  
Стар 18th January 2008, 22:38
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Днес не ядох никък здравословно, но пък не е мн- като грамаж
Закуска полувин кофичка Активия(нямаше друго), за Обяд една салатка със зеле и моркови, за вечеря свински ребърца с мн. мазнина и малко маслинки и мандаринки,аааа щях да забравя следобяда хапнах 20-тина солетки(не пакетчета )
нз аз така като гледам не само че според мен ти е здравословно менюто(закуската и обяда даже са много малко,а вечерята сиг мазнината не е мн ок ама все пак ребърца ) ами и е малко..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:21.