IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #481  
Стар 24th February 2008, 00:22
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svinski_slon

edit: Не съм помръднала. Ни килограм, ни сантиметър. само 200гр, които са в рамките на статистическата грешка отвсякъде.
Нещо не правиш както трябваш. Докладвай менютата си от преди няколко дена. Ядеш ли вечер? Пиеш ли вода и зелен чай ? Тренираш ли ? Все нещо трябва да има неможе без причина да не сваляш.Може метаболизма ти толкова да е отслабнал от тези диети , че да действа с тази скорост. Няма страшно ще го забързаме.. има си тактики и моя се беше забавил малко.

Днес:
Закуска: Кафе с мляко
Обяд: 2 Печени картофа с гъбки + селска салата
Вечеря: 1 наденичка + 1 портокал
Отговори с цитат
  #482  
Стар 24th February 2008, 03:41
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Кои са начините да се забърза метаболизма ... издай тайните моля те!
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #483  
Стар 24th February 2008, 10:04
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Метаболизма се забързва като:
- закусваш сутрин , или ядеш 5-6 пъти на ден /в мини количества разбира се/
- повече движение, кардио тренировки, разходки вечер
- пиеш много вода
- контрастните душове помагат, особено сутрин
Според диетолозите, недостатъчното количество желязо в организма води до забавяне на метаболизма. Повечето мултивитаминни сокове съдържат щедри дози от полезния елемент. Можеш да получиш необходимото ти желязо също и, ако хапваш 3-4 пъти на ден храни, богати на него като крехко червено месо, спанак, пиле или обогатени овесени ядки.Алкохолът забавя метаболизма като засяга директно нервната система. Научно доказано е, че когато към богато на протеини и калории месо се прибави алкохол, то директно се преобразува в мазнини.Метаболизмът се забавя по време на съня и се ускорява благодарение на храносмилането на храната, която поемаш. Колкото по-рано започнеш със закуската, толкова по-скоро ще влезе в норма.Учените установили, че жените, които ядат по около 2-3 кофички нискомаслено кисело мляко на ден, губят с 60% повече от мазнините в организма си, в сравнение с останалите. Магическата съставка? Калцият! Смесен с другите съставки на киселото мляко, той забързва метаболизма и така мазнините се топят по-ефективно. Калцият в овесените ядки, зеленчуците и тофуто също помага. Бананите съдържат калий. Той регулира наличието на вода в организма и помага за повишаването на метаболизма. Ако си дехидратирана е по-трудно да се отървеш от калориите. Увери се, че поемаш поне 2 000 мг. калий на ден. В един банан се съдържат 450 мг., в чаша мляко – 370 мг., а в един портокал около 250 мг.
Това е което знам + няколко извадки от статий. Надявам се да съм била полезна
Отговори с цитат
  #484  
Стар 24th February 2008, 10:20
svinski_slon svinski_slon не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Цитирай:
Първоначално написано от svinski_slon

edit: Не съм помръднала. Ни килограм, ни сантиметър. само 200гр, които са в рамките на статистическата грешка отвсякъде.
Нещо не правиш както трябваш. Докладвай менютата си от преди няколко дена. Ядеш ли вечер? Пиеш ли вода и зелен чай ? Тренираш ли ? Все нещо трябва да има неможе без причина да не сваляш.Може метаболизма ти толкова да е отслабнал от тези диети , че да действа с тази скорост. Няма страшно ще го забързаме.. има си тактики и моя се беше забавил малко.

Днес:
Закуска: Кафе с мляко
Обяд: 2 Печени картофа с гъбки + селска салата
Вечеря: 1 наденичка + 1 портокал

Ям си какти ппреди

бонус и яйце за закуска, НВД като цяло натам, ядки. Един ден ядох плодове
Аз не съм била на диети с глад, за да ми е забавен метаболизма. Била съм на НВД.

тренирам с малки прекъсвания, че ме нямаше.
Записах си час за диетолог - март месец
__________________
The road to success is lined with too many tempting parking places
Отговори с цитат
  #485  
Стар 24th February 2008, 10:42
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Може НВД-то да не е твоята диета. Аз почнах да отслабвам като спрях хляба и тестените изделия. При всеки си е индивидуално => трябва да пробваш нещо друго. В крайна сметка си направи кръвен тест ако ти се дават толкова пари, за да разбереш коя храна ти прави проблем всъщност и ти забавя отслабването. Успех
Отговори с цитат
  #486  
Стар 24th February 2008, 10:47
svinski_slon svinski_slon не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 107
По подразбиране

Ами сега ще видим какво ще се случи като започна по диетата на Симеонов+масажите.
Поне не съм качила.
Това е проблема, че какво ли не съм пробвала и все нямам успех. С НВД бях свалила до 57, но не издържам и се наблъсквам с въглехидратни гадни храни, после нямам спирачка седмици наред и после си връщах всичко. тоест отслабвах, но трайно и се чувствах зле.
__________________
The road to success is lined with too many tempting parking places
Отговори с цитат
  #487  
Стар 24th February 2008, 11:45
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране

Здравейте. И аз в момента бих искала да сваля едно-две кила и погледнах тук, но доста се поуплаших... Доколкото знам минималните нужди на тялото от храна са 1000-1200кал и ако ядеш под тези калории 100% си забавяш метаболизма Та много се очудих, че тук някои момичета ядат по 500-600 Не мислите ли, че това е доста вредно.. Аз като ям под 1600 кал някъде и започва да ми се вие свят, така че гледам да ги огранича до толкова някаде... За всеки си е различно де, но толкова малко ядене според мен е безмислено. За да не се натъпча с шоколад, когато реша да отслабвам, си хапвам бадеми или леници, също и плодове... Всеки сам си избира, но по-добре яжте и по нещо по-калорично, но полезно, отлолкото да гладувате.
И все пак и аз да си кажа менюто
закуска: кисело мляко, ябълка, портокал
обяд:печено месце със сирене и пикантна салата
между другото: 50гр бадеми, малко кисело мляко, 1 грейпфрут
вечеря: печено пилещко с картофки
Отговори с цитат
  #488  
Стар 24th February 2008, 12:11
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Понякога така става. Не всеки може да стои пред хладилника с часовник в ръка да чака да минат 3 часа и да хапва. Аз винаги си надвишавам калорийте, защото колкото и да съм заета все намирам време да отида да си купа 1 пакет бадеми или лещници, а всички знаем колко са калорични Твоето меню е добро... естествено и грамажите са важни, който не си споменала Успех!
За днес:
Закуска: 1 Банан + Кафе с мляко
Обяд: Омлет ( 2 яйца, 20гр. кашкавал, 20гр. сирене) + 1/2 краставица
Следобедна закуска: 70гр. лешници
Вечеря: 100гр. свинско печено месо (врат) + 150-200гр. салата домати и краставици с малко сиренце
Отговори с цитат
  #489  
Стар 24th February 2008, 12:21
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране

Аз повече от 150гр месо на 1 ядене трудно мога да изям.. и около30-40гр сирене.. Салатата също да е била около 30гр. Само с картофките трудно се спирам и изяждам към 200-300гр
Отговори с цитат
  #490  
Стар 24th February 2008, 12:41
samsara_k samsara_k не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 447
По подразбиране

закуска - 9ч. - половин кис.мляко с трици , 1 варено яйце и сирене
обяда май пак ще съм на мляко , че няма друго в момента
__________________
Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:22.