IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 20th November 2009, 21:46
Аватара на s1m3on
s1m3on s1m3on не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: БЛАГОЕВГРАД CiTy
Мнения: 2 353
По подразбиране Бихте ли подкрепили легализацията на марихуаната?

1 ДА
2 НЕ

И защо?
__________________
Моля гласувайте за мен http://nagradite.net/s1m3on
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th November 2009, 21:48
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Да, ама к'во значение има, ти ли си човека, който решава нещата
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th November 2009, 21:55
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Да, защото така ще се следи употребата, купуването.. сега е пълна простотия.. не е легализирана, а всеки 2ри пуши.. и това е обществена тайна..
__________________
жия
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th November 2009, 21:55
Аватара на s1m3on
s1m3on s1m3on не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: БЛАГОЕВГРАД CiTy
Мнения: 2 353
По подразбиране

Ами не съм аз, аз пропъснах да добавя


Марихуаната е най-често употребявания "наркотик" в света. Слагам наркотик защото според абсолютно всичките изследвания и проучвание е доказано че самото растение може да се използва за много и различни неща, но дори и най-полпулярното му предназначение (пушене), не е толкова вредно колкото всички се опитват да ни убедят. Та въпроса ми е вие бихте ли подкрепили легализацията на марихуаната ако се стигне до референдум. Интересен български сайт, в който може да намерите много интересни материали е http://promena.org/ хвърлете му едно околко, особенно ако си мислите, че марихуаната е един вреден и лош наркотик, който може да ви убие. Между другото, в света НЯМА НИТО ЕДИН СМЪРТЕН СЛУЧАЙ, причинен от свръх доза марихуана.
__________________
Моля гласувайте за мен http://nagradite.net/s1m3on
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th November 2009, 22:07
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Малко интересна информация
Още интересни неща.
__________________
жия
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st November 2009, 10:46
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Не,не бих!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st November 2009, 11:05
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

2. Не

Преди 15 години щях да умра от няколко дръпвания. Тези, които твърдят, че марихуаната не е опасна, говорят така, защото не ИСКАТ да видят случаите, когато става това. Получи се приближаване на границите на кръвното и само аз си знам какво ми беше.
Никой не пожела да извика лекар и тогава си помислих, че с мен е свършено. 2 години след това на една нова година обикаляха някакви цигари и един от гостите, който беше пушил много пъти преди това, изпадна в същата ситуация. Настоях да извикаме линейка и лекарите след това обясниха, че са го спасили в последния момент. Точно те казаха защо и как се получава това. Понякога организмът ни е "уморен" и не може да издържи дори и 2 дръпвания. Много рязко пада горната граница на кръвното, ако не се извика веднага лекар, се стига до смъртни случаи.
Признакът е моментално пребледняване и едно ужасно повръщане на жлъчка, предполагам, че вие пушите, затова, ако видите някой да се почувства така, веднага извикайте линейка! Зная, че ще ви е страх да давате обяснения, но по-добре това, отколкото да умре някой ваш приятел.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st November 2009, 11:14
Аватара на Sinner2424
Sinner2424 Sinner2424 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Бих, от солидарност един вид

Мотивация: така ще има контрол над нея, няма да се пробутват най-големите отрови и да стават инциденти като този над мен.Всеки сам прави своя избор да употребява или не това, че е легализирана не значи, че ще се употребява повече, който го е правил и сега ще го прави, но на определени места и няма да трепери, че ще го заклучат заради грам трева.И да кажа марихуана не употребявам
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st November 2009, 11:19
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
2. Не

Преди 15 години щях да умра от няколко дръпвания. Тези, които твърдят, че марихуаната не е опасна, говорят така, защото не ИСКАТ да видят случаите, когато става това. Получи се приближаване на границите на кръвното и само аз си знам какво ми беше.
Никой не пожела да извика лекар и тогава си помислих, че с мен е свършено. 2 години след това на една нова година обикаляха някакви цигари и един от гостите, който беше пушил много пъти преди това, изпадна в същата ситуация. Настоях да извикаме линейка и лекарите след това обясниха, че са го спасили в последния момент. Точно те казаха защо и как се получава това. Понякога организмът ни е "уморен" и не може да издържи дори и 2 дръпвания. Много рязко пада горната граница на кръвното, ако не се извика веднага лекар, се стига до смъртни случаи.
Признакът е моментално пребледняване и едно ужасно повръщане на жлъчка, предполагам, че вие пушите, затова, ако видите някой да се почувства така, веднага извикайте линейка! Зная, че ще ви е страх да давате обяснения, но по-добре това, отколкото да умре някой ваш приятел.
напълно съм съгласна!!!!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st November 2009, 11:28
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Само да уточня, и в двата случая говорим за марихуана от най-добрата, тук изобщо не може да се говори за пробутани боклуци.
Това е ефект, който зависи от състоянието на организма, говорете с лекари.
Това като първа точка, като втора, легализацията ще доведе неминуемо ТОЧНО до разпространението на всякакви боклуци, от които си представям какво може да се случи. Когато нещо е легализирано, то тогава до такава степен се разпространява и такова доверие започват да имат клиентите, че черния пазар процъфтява! Контрол изобщо не може да бъде наложен.
Помислете малко. Да не би сега да не се продават цигари без бандерол навсякъде? А фалшив алкохол? Има ги и още как! И как точно ти, клиентът, ще знаеш какво точно са ти продали в един "официален" магазин? Продавачът ВИНАГИ ще си гледа печалбата и ще ти пробутва каквото си иска заради нея.
Марихуаната е последното нещо, което е нужно на хората, за да се чувстват по-добре в това гнусно общество. Вместо да се стремите към отваряне на очите, от "солидарност" сте ЗА затварянето им?
Марихуаната е опасна, УМИРА СЕ от две дръпвания, колкото и пъти да си пушил преди това. Човек даже и не подозира как може да реагира организмът му. Наистина, не всички, които пушат трева, са изпадали в подобна ситуация, но който е изпадал, знае за какво говоря. Не си струва изобщо, танто за кукуригу, дет' се вика.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бихтелиподкрепилилегализациятанамарихуаната
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:56.