IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 10th April 2006, 09:21
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Вече и аз мога да се похваля с едни гърди напред
Но преди да ви разкажа как мина при мен, искам да благодаря на :
1.доц. Бояджиев- един наистина прекрасен професионалист, и на екипа му.
2.На Aset, Chiujdata, Bimbi, Partalina, Sladkatony, Milena123....... и на всички други от форума, от които научих много за операцията и без които нямаше да се реша на нея.
3. На мъжа ми, който беше непрекъснато до мен.
4. На майка ми, която се грижи за малкия в момента и не знае още за операцията ми, но другия месец ще и кажа

И така как мина всичко? На 5 април отидох в Тривиа, много развълнувана. Добре, че в стаята в която чакахме да ни извикат за операцията имаше още едно момиче и си поговорихме с нея. Тя беше първа, след около час извикаха и мен. Легнах на операционната маса разменихме няколко думи с анестезиоложката и съм заспала. Когато отворих очи, първото нещо което видях беше съпругът ми. Не усещах болка, може би заради обезболяващото. Най- хубавото нещо, което ми казаха беше ,че така нежеланото повдигане на бюста не се е наложило и разрезите ми са съвсем малки. Предния ден с доцента се разбрахме, че ще сложим 400сс и само ако се наложи ще ми направи допълнителни разрези за да махне излишната кожа. Но слава богу, не се е наложило.
Операцията ми беше в 16,30ч., силните болки започнаха в 3 ч. вечерта. Но 1 течен аналгин горе долу ни поотпусна със съкилийничката ми. Това, което много ме учудваше беше, че ме боли зверски кръста- направо не знам как съм изтърпяла да мине нощтта.
На сутринта двечките ни заведоха да закусим в една друга стая, доцента ни сложи сутиенчетата и ни пуснаха. Предупредиха ни, че можем да вдигнем лека температурка.
За да не пътувам до Варна с мъжо решихме да останем няколко дни, в малко градче до София. Едва се довлякох до леглото в хотела. Направо се чудех какво ми става. Аз, която след 14 часово раждане завършило накрая със секцио се държах геройски, сега се бях отпуснала като парцал. Но когато си измерих температурата, всичко ми стана ясно- малко над 39градуса. Веднага се обадихме на доктора, той каза какъв антибиотик да взема и да пия течен аналгин за температурата. В началото се отчаях ,че организмът ми не иска имплантите, но като размислих малко болките в костите, главата, корема и като се сетих че предния ден се разхождах с мокра коса, положението беше ясно. Просто карах грипче. През цялата вечер моето момче ми правеше компреси с оцет, мерехме температури и така до сутринта успяхме да я свалим до 38.....
Сега вече съм по-добре, болките поотминаха. Е като се изправям усещам разни придърпвания, боцкане и тежест, но пък гърдите ми са страхотни, въпреки че още не са се оформили съвсем.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th April 2006, 09:33
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th April 2006, 10:57
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

ЧЕСТИТИ НОВИ ЦИЦКИ ! Пожелавам ти всичко да мине безпроблемно и много да им се радваш! Дръж ни в течение!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10th April 2006, 12:12
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Бързо възстановяване ти пожелавам, не мисли много за болката, тя отминава и после остава само удоволствието от новия бюст, пазаруването на нови дрешки и новото самочувтствие
И браво на твоя мъж! Аз също имах прекрасен и грижовен мъж до мен и знам, че така всичко се понася много по-лесно!
Пиши когато си по-добре или ако нещо имаш да попиташ!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th April 2006, 08:55
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Днес е точно 1 седмица от операцията ми. Болките вече са леки, температурата ми се нормализира. Това, което ме тормози най-много е въпросът докога трябва да спя по гръб?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th April 2006, 09:02
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th April 2006, 09:17
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Ами все още ми е неудобно, но надявам се другата седмица да спинкам по-удобно
Това, което ми се струва че съм пропуснала е да поздравя и другите 2момичета, които скоро са се тунинговали -jrrp и vessi77. Носете си прелестите с гордост и нека само положителни емоции да имате покрай тях
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th April 2006, 10:59
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Аз чак след първия месец се осмелих да променя положението при спане, сега спя настрани. Все още се колебая да спя по корем, страх ме е да не разместя нещо
Отговори с цитат
  #19  
Стар 12th April 2006, 11:38
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

То и аз май ще се науча да спя само по гръб. Толкова си ги харесвам, че ме е страх да не прецакам нещо
Отговори с цитат
  #20  
Стар 12th April 2006, 12:48
vessi_77 vessi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 138
Изпратете съобщение чрез ICQ до vessi_77
По подразбиране

Здрасти MaDaLeNa и ЧЕСТИТО! Пожелавам ти само да им се радваш и да си нямаш никакви проблеми!

Днес на мен ми е 9 ден.Отдавна нищо не ме боли.Взех да свиквам с мисълта за съществуването им.Карам си колата и си ходя на работа
Утре ще ходя да ми свалят конците.
Между другото като спаднаха отоците гърдите ми се посмалиха доста

А за спането по гръб- и аз спя само така.Моят доктор ми каза поне 2 седмици да спя само по гръб.
__________________
Животът е хубав.Грабни го с две ръце!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отвчераазсъмquotтунингованаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:47.