IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 9th December 2010, 07:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Направо се учудвам на смелостта ви да пиете нещо, поръчано по интернет. Дано поне не ви навреди по някакъв начин ...
И аз мисля, че хапче-чудо няма.
Доста е опасно и според мен,а хапче чудо все още не са произвели
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #12  
Стар 9th December 2010, 11:22
d.a.m. d.a.m. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 9
По подразбиране

За какво говориш?
Да Ви кажа за Acai го пия вече 7 дена и съм доволна пт него -2кг.
Казват че след десетия ден показва ефекта си.
Разкажи за тази тайна ))))))))
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18th December 2010, 18:19
lily2009 lily2009 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 2
По подразбиране ЕФЕКТ НУЛА

От 16 дни пия Acai Berry Thin и както обещах докладвам резултата - никакъв ефект. През това време съм изплувал 35 км и имам 20 часа тенис. Пазя диета и сутрин преди плуването на гладно пия 1000 мг елкарнетин. Както очаквах - поредните 60-70 лв. за мошениците. Не се чувствам измамен, защото предварително ми беше ясно, че по принцип от антиоксидант няма как да се отслабне. От спорт също не се отслабва много. Всичко е от яденето и пиенето - това е горчивата истина. Ако някой иска повече подробности, може да ми прати лично съобщение. А иначе 15 килограма за един месец с Acai Berry Thin e ПРОСТО ТЪП ВИЦ.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th December 2010, 20:52
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране Re: ЕФЕКТ НУЛА

Цитирай:
Първоначално написано от lily2009
От 16 дни пия Acai Berry Thin и както обещах докладвам резултата - никакъв ефект. През това време съм изплувал 35 км и имам 20 часа тенис. Пазя диета и сутрин преди плуването на гладно пия 1000 мг елкарнетин. Както очаквах - поредните 60-70 лв. за мошениците. Не се чувствам измамен, защото предварително ми беше ясно, че по принцип от антиоксидант няма как да се отслабне. От спорт също не се отслабва много. Всичко е от яденето и пиенето - това е горчивата истина. Ако някой иска повече подробности, може да ми прати лично съобщение. А иначе 15 килограма за един месец с Acai Berry Thin e ПРОСТО ТЪП ВИЦ.
И като го знаеш,пак даде 60-70 лева на вятъра !? хах! То и шоколадът е антиоксидант,ама не се отслабва от него,освен,ако не караш цял ден само на по един шоколад (5-600 калории..въглехидрати...зах р)! И да прав си,всичко е от яденето и пиенето! И аз съм се убедила,и спорта не помага,ако си ядеш доста и си чревоугодник! като тръгнах на фитнес с една колежка и тя питаше собственика(който има страхотно мускулесто тяло и изглежда супер) относно ел-карнитина и дали би ни помогнал при тренировки,при,което човека вместо да се опита да спечели някой лев от нас просто каза "абе ако искате да отслабвате всичко е до диетата..нито ел карнитина нито фитнвса ще ви спаси"!!!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd January 2011, 20:49
vesimih vesimih не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Аз още не съм се убедила лично от ефекта на препарата но съм ужасно учудена от високата цена тук. В аптеки CVS в америка е 7 долара 60 капсули. Дори и с E bay да се поръча пак не е 80 лв. На мен ми го пратиха по пощата и с разходите за 2 опаковки 120 капсули ми излезе 37 лв. Разликата е огромна. А и като чета не се знае тук в тези капсули какво точно има.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th January 2011, 13:59
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Защо вместо за хапчета не си дадете парите за фитнес?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th February 2011, 20:51
vako123 vako123 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Аз съм вносител на напитки Акай, Ultimate Acai-Vital, Ultimate Acai - Balance-отслабване,Ultimate Acai - Energy,Ultimate Acai - Classic от Германия със изключително качество без никакви химични съставки или оцветители.Цените са повече от добри 1бутилка един литър 65лв. За връзка 0893 52 44 46-Иван
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11th March 2011, 13:49
nikolov.n nikolov.n не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vako123
Аз съм вносител на напитки Акай, Ultimate Acai-Vital, Ultimate Acai - Balance-отслабване,Ultimate Acai - Energy,Ultimate Acai - Classic от Германия със изключително качество без никакви химични съставки или оцветители.Цените са повече от добри 1бутилка един литър 65лв. За връзка 0893 52 44 46-Иван
Абе знаеш ли какъв вносител ще ти дам аз на тебе , как може да лъжеш така хората бе?
1. бутилката не е 1 литър а 740мл.
2. не струва 65лв. а 50.30 лв
3. ако си мислиш че това което си написал е достатъчна информация някой да си купи нещо от теб или ти си много наивен или този който си пазари от теб е такъв.
4. не си вносител а сътрудник на компанията
5. защо гледаш да печели на гърба на другите ?!?!?

който иска да ми пише на лични или на Email (има го в профила ми) да му кажа как сам да си взема не само тези а и много други продукти и хранителни добавки както и информацията за тях, без някой "вносител" да му ги дава с луди надценки.
А на теб "вносителю" , УСПЕХ !
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11th March 2011, 17:37
Аватара на Fitnes Hrani
Fitnes Hrani Fitnes Hrani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 8
По подразбиране

Окей, без да поднасям оферти, ще кажа следното:

Мултилевъл маркетинг компаниите направиха Acai Berry продуктите популярни. Но няма научни потвърждения зад това, което казват - нито за антиоксидантните свойства на продукта, нито за качествата им като добавка за диети. Няма абсолютно никакви доказателства засега, че консумацията на този плод променя теглото по какъвто и да е начин.

Така че дали ще избереш Acai Berry или доказано ефективния карнитин е напълно твой избор. Моят личен съвет е да се придържаш към научните доказателства, все пак зад промоцията и на двата продукта стоят компании, чиято основна цел е печалбата. Единствената разлика е, че в случая на карнитина има доказателства за ефективност.

И нека не забряваме, че няма магически добавки - отслабването изисква движение и упражнения.

Поздрави!
__________________
Фитнес храни - онлайн магазин за хранителни добавки
Отговори с цитат
  #20  
Стар 11th March 2011, 19:03
nikolov.n nikolov.n не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Fitnes Hrani
Но няма научни потвърждения зад това, което казват - нито за антиоксидантните свойства на продукта, нито за качествата им като добавка за диети. Няма абсолютно никакви доказателства
С това не мога да се съглася , нужно е малко да се поинтересува човек и ще намери това което не знае , затова съм писал че разполагам и с информация. Да това е сравнително нов продукт но за малкото години на пазара се е доказал. Няма смисъл да отричаме нещо което така или иначе набира все по-широка популярност и се ползва от световноизвестни личности.
Все пак смятам че опитът с който разполагам ми дава малко повече знания в тази област.
Прав си обаче че магически добавки няма
Що се отнася до отслабването , Acai само може да ви е в помощ .
За добри резултати за отслабване е необходим преди всичко режим на хранене (не диети) ,след това са упражненията , и за двете обаче се иска воля .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: AcaiBerryThin
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:37.