IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 5th February 2009, 06:55
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Желязното правило за мен е- не прави нещо което не би искала да ти причинят..Днес си любовница на някой,а утре някоя друга е любовница,но на мъжа ти ,свиквайте.Всичко се връща.Днес си отворена и получаваш това което искаш от любовника си,утре си тая която реве че мажа и си има любовница и се набутва по нея,а ти си в шеста глуха.До сега мога да кажа че никога не съм имала връзка с женен мъж,няма и да имам.Само като чуя-женен,а ме сваля почва да ме отвращава...направо ме избива на съдизъм.Добре е да разграничаваш секса от любовта,защото са две различни неща,но защо точно със женен/а?Мъже и жени колкото искаш и то свободни.Още по гадно е като си помислиш днес си любовница на някой,той си зарязва семейството заради теб/с такъв човек не бих останала/,прави те своя жена,но дали утре и теб няма да остави заради новата си любовница?Няма човек който да не изневерява,аз работя само с мъже,приятелки почти нямам,но приятели имам много и лошата новина е че няма нито един който да не кръшка на жена си или приятелката си,даже и лимоните си намират по нещо за чукане,някои даже се заиграват на няколко места,а като ги чуя да казват на мацките си -нали снаеш че само тебе те обичам?ме избива на смях,защото репертуара е винаги един и същ,дори и умалителните които използват са винаги едни и същи,за да не им объркат имената евентуално,всички са котета,пилета,мило и т.н.Парфюмите се копуват еднакви и т.н Мъжете са нахитряли доста,но и жените не остават по назад.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 5th February 2009, 08:10
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
Желязното правило за мен е- не прави нещо което не би искала да ти причинят..Днес си любовница на някой,а утре някоя друга е любовница,но на мъжа ти ,свиквайте.Всичко се връща.Днес си отворена и получаваш това което искаш от любовника си,утре си тая която реве че мажа и си има любовница и се набутва по нея,а ти си в шеста глуха.До сега мога да кажа че никога не съм имала връзка с женен мъж,няма и да имам.Само като чуя-женен,а ме сваля почва да ме отвращава...направо ме избива на съдизъм.Добре е да разграничаваш секса от любовта,защото са две различни неща,но защо точно със женен/а?Мъже и жени колкото искаш и то свободни.Още по гадно е като си помислиш днес си любовница на някой,той си зарязва семейството заради теб/с такъв човек не бих останала/,прави те своя жена,но дали утре и теб няма да остави заради новата си любовница?Няма човек който да не изневерява,аз работя само с мъже,приятелки почти нямам,но приятели имам много и лошата новина е че няма нито един който да не кръшка на жена си или приятелката си,даже и лимоните си намират по нещо за чукане,някои даже се заиграват на няколко места,а като ги чуя да казват на мацките си -нали снаеш че само тебе те обичам?ме избива на смях,защото репертуара е винаги един и същ,дори и умалителните които използват са винаги едни и същи,за да не им объркат имената евентуално,всички са котета,пилета,мило и т.н.Парфюмите се копуват еднакви и т.н Мъжете са нахитряли доста,но и жените не остават по назад.
Много добре казано........ и съм сигурна,че рано или късно всичко се връща
Отговори с цитат
  #33  
Стар 5th February 2009, 09:12
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Ще взема отново отношение, за да защитя мъжката чест, защото май взе да се спекулира, с това, че само мъжете кръшкат. Често правим сбирки на които се събираме по 150 - 200 души в някой курорт за по 2-3 дни. Всички са без половинките си.

Какво се получава. Мъжете сме отишли да пийнем, да се отпуснем.....атаката на жените тръгва към най хубавите - купонджии мъже, и постепенно се разлива надолу по пирамидата. Съжалявал съм мъж, който се чуди къде да се скрие от женското внимание, пречещо му да си прекара една небрежна вечер. Ако станете свидетели на това от страни - ще се гръмнете. Жените са с различен социален статус - от момичета, моми на по 30 - 35, женени с повече или по малко стаж, разведени.

Прибирам се в стаята си от нощен бар. Точно си лягам и ми звъни телефона.

-"Къде си" ....-Къде да съм - в леглото!

-"В коя стая" ....-Амииии в 315-та

-"Остави леко отворена вратата" ...докато реагирам, телефона е затворен!

Ето я иде. Влиза тихо, съблича се и ляга до мен. Хубава е, има перфектно тяло! И двамата сме голи. Тя е още е студена. -"Какво ще пиеш" - ставам и отивам до мини бара за напитка, отварям нещо и почвам разговор.

Защо така бе момиче, защо няма човек до тебе, какво правиш с живота си, защо се хабиш ...... Тя започва да плаче. Целите ми гърди са мокри от нейните сълзи. Тя плаче, а на мен буца ми засяда в гърлото и моите очи също се напълват със сълзи. Не обичам когато плаче жена!

Така до ...сутринта. Не я консумирам, защото я обичам, уважавам и искам да получи от живота, това което заслужава - щастие. Не ми е все едно за нея, пука ми. Никога не съм правил секс с нея. Това не е единичен случай, а един от примерите които мога да дам. Ние - мъжете сме насилените в случая.

Не си мислете, че съм някакъв нерез, на който само секса му е в главата - напротив. Един разговор ми е по приятен някога, особено ако чувствам че има какво да кажа.

Е..., някога поддавам. Но когато аз съм ловеца! Не обичам мен да ме ловят!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #34  
Стар 5th February 2009, 09:50
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не знам дали някой наистина смее да твърди, че жените или мъжете правят нещо повече или по- малко... ама все пак нали се сещате, за тези неща са нужни двама Ако единият изневерява, то другия не прави нещо по- малко "лошо" (слагам го в кавички, защото е относително понятие)- спи с женен/омъжена мъж/жена. Тъй че лошотията е разделена точно по равно
Отговори с цитат
  #35  
Стар 5th February 2009, 10:29
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
Желязното правило за мен е- не прави нещо което не би искала да ти причинят..Днес си любовница на някой,а утре някоя друга е любовница,но на мъжа ти ,свиквайте.Всичко се връща.Днес си отворена и получаваш това което искаш от любовника си,утре си тая която реве че мажа и си има любовница и се набутва по нея,а ти си в шеста глуха.До сега мога да кажа че никога не съм имала връзка с женен мъж,няма и да имам.Само като чуя-женен,а ме сваля почва да ме отвращава...направо ме избива на съдизъм.Добре е да разграничаваш секса от любовта,защото са две различни неща,но защо точно със женен/а?Мъже и жени колкото искаш и то свободни.Още по гадно е като си помислиш днес си любовница на някой,той си зарязва семейството заради теб/с такъв човек не бих останала/,прави те своя жена,но дали утре и теб няма да остави заради новата си любовница?Няма човек който да не изневерява,аз работя само с мъже,приятелки почти нямам,но приятели имам много и лошата новина е че няма нито един който да не кръшка на жена си или приятелката си,даже и лимоните си намират по нещо за чукане,някои даже се заиграват на няколко места,а като ги чуя да казват на мацките си -нали снаеш че само тебе те обичам?ме избива на смях,защото репертуара е винаги един и същ,дори и умалителните които използват са винаги едни и същи,за да не им объркат имената евентуално,всички са котета,пилета,мило и т.н.Парфюмите се копуват еднакви и т.н Мъжете са нахитряли доста,но и жените не остават по назад.

Боже....., тва все едно аз съм го писала допреди 5-6 години. Оттогава насам коренно съм променила възгледите си за извънбрачните връзки. Но е факт, че брачното ложе омръзва след време, просто страстта я няма..е тогава КО праим??? Много рядко е да срещнеш мъж над 30 свободен за секс, защото една средностатистическа женена жена, ще търси предимно сексуална връзка без да иска някой да застраши( разруши ) семейството и..., та в този ред на мисли ни остава да се отдаваме на плътски страсти с женени мъже, които също търсят само секс. И двете страни знаят какво искат един от друг - правилата са прости, на който му изнася о.к., на който не - не поддържа бодобни отношения.
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #36  
Стар 5th February 2009, 11:14
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Коте
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #37  
Стар 5th February 2009, 11:34
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Боже....., тва все едно аз съм го писала допреди 5-6 години. Оттогава насам коренно съм променила възгледите си за извънбрачните връзки. Но е факт, че брачното ложе омръзва след време, просто страстта я няма..е тогава КО праим??? Много рядко е да срещнеш мъж над 30 свободен за секс, защото една средностатистическа женена жена, ще търси предимно сексуална връзка без да иска някой да застраши( разруши ) семейството и..., та в този ред на мисли ни остава да се отдаваме на плътски страсти с женени мъже, които също търсят само секс. И двете страни знаят какво искат един от друг - правилата са прости, на който му изнася о.к., на който не - не поддържа бодобни отношения.
А винаги ли желанието за секс (изневяра), трябва да е по- силно и некотролируемо от това да бъдеш честен в брак,връзка и т.н. Все пак някога сте се клели пред Бог, обещавали сте да сте си винаги вярни...
Повече животинското ли ни води, или човешкото?!
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #38  
Стар 5th February 2009, 11:54
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

[quote="MILI"]
Цитирай:
А винаги ли желанието за секс (изневяра), трябва да е по- силно и некотролируемо от това да бъдеш честен в брак,връзка и т.н. Все пак някога сте се клели пред Бог, обещавали сте да сте си винаги вярни...
Повече животинското ли ни води, или човешкото?!
Явно при някои е животинското.....страстта, желанието, туптенето на сърцето, химията ( пред която за съжаление сме безсилни - поне аз ), погледите, кото те разсъбличат....., всичко това изчезва или се притъпява в някаква форма. Не става въпрос за извън брачни връзки с всеки срещнат...Срещаш такъв човек веднъж или два пъти в живота ти - човек, с който телата ти са създадени един за друг( пък по една или друга причина не сте се улучили във времето ).
Никой никога няма да даде медал другиму, че е бил честен спрямо него ( визирам сексуални връзки ). Трябва ли да преживяваме едни и същи емоции, едни и същи разговори и тн. и тн.
Нещата се правят така.., че без да нараниш никой. Взимаш това, корто ти е необходимо и си тръгваш - егоизъм ще го нарече някой. Егоизмът е случей: когато зарежеш мъжът и децата си и отиваш да гониш дивото и неубозданото- това бих нарекла егоизъм.
Мен специално ме гонят и двете и човешкото и животинското
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #39  
Стар 5th February 2009, 11:54
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
Желязното правило за мен е- не прави нещо което не би искала да ти причинят.
Още по желязното правило е: Прави квото ти душичката сака, ама приеми, че и на теб може да се случи всичко. Бъди готов да го духаш, все някога това ще стане!

Иначе и твойто е вЕрно, ама е много в защита, по-скоро нападение.. снапред и бой до дупка!

Все пак те двете тактики се смесват, ама все някоя преобладава..

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Ще взема отново отношение, за да защитя мъжката чест, защото май взе да се спекулира, с това, че само мъжете кръшкат.
Хубаво си го написал и примера.
Тъй се получава щото жените имат склоност повече да лъжат. Тука във форума всички са изневерявали, ама как да го напишат, ще ги помислят за курви. Нищо де, кой и им вярва..
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #40  
Стар 5th February 2009, 12:13
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

[quote="svetlin4uТъй се получава щото жените имат склоност повече да лъжат. twisted:[/quote]


Тва пък е супер индивидуално..., като самата изневяра...хора с хора не си приличат!
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Любовницалюбовникнажененмъжсемейнажена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:27.