IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 16th June 2011, 22:28
Аватара на TRex1
TRex1 TRex1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
Това са лекарства,които се вземат СТРОГО ПО ЛЕКАРСКО ПРЕДПИСАНИЕ!!!!!

Оттегли си предложението,защо искаш да се възползваш от незнанието и невежеството на малоумниците????

Мястото на офертата ти НЕ Е ТУК!!!

Всичко изброено е КАНЦЕРОГЕННО ЗА ЧЕРНИЯ ДРОБ!!!Преди да се вземат каквито и да било стероидни препарати,се изследват ТУМОРНИ МАРКЕРИ!!

Момчета,не разрушавайте тялото си и не се подвеждайте-РИСКЪТ при приема на стероиди е МНОГО ВИСОК!!!ДОБРЕ ПОМИСЛЕТЕ,ПРЕДИ ДА СЕ ВЪЗПОЛЗВАТЕ от "офертата"
Без химия , няма физика,а няма ли физика-няма мацки
Отговори с цитат
  #22  
Стар 16th June 2011, 22:57
Аватара на универсален
универсален универсален не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 1 134
По подразбиране


Това е чудесно казано!
Кратко, точно, ясно и... грешно!

Мацки има, защото без тях нямаше да има химия, която да прави физиката.
Ко рекох бря?!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 16th June 2011, 23:00
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TRex1 Виж мнението
Без химия , няма физика,а няма ли физика-няма мацки
ХАхахааххах
Това ще е страничен ефект от стероидите, май?
Струва ми се, че не си толкова зле, че да го вярваш това, а просто си правиш реклама и зарибяваш лапетата.

В едно изречение 2 глупости!:
- Без химия ИМА физика, просто не си назобено животно, изглеждаш нормално, (стара истина - нормалното все още е по-предпочитано от ненормалното), държиш се нормално(забрави да споменеш поведенческите промени, който настъпват в следствие хормонална терапия), пак имаш прекрасни резултати, но си жив и здрав!

- Без физика ИМА мацки - представи си - може да заложиш на акъла си, чувството си за хумор, чара, или в най-лошия случай - кола под наем и демонстрация на фалшив статус.

Аз съм мацка, пък до сега с един назобен не съм била! Мисля, че не мацките ги предпочитат, а Азисоподобните..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th June 2011, 00:42
Аватара на TRex1
TRex1 TRex1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
ХАхахааххах
Това ще е страничен ефект от стероидите, май?
Струва ми се, че не си толкова зле, че да го вярваш това, а просто си правиш реклама и зарибяваш лапетата.

В едно изречение 2 глупости!:
- Без химия ИМА физика, просто не си назобено животно, изглеждаш нормално, (стара истина - нормалното все още е по-предпочитано от ненормалното), държиш се нормално(забрави да споменеш поведенческите промени, който настъпват в следствие хормонална терапия), пак имаш прекрасни резултати, но си жив и здрав!

- Без физика ИМА мацки - представи си - може да заложиш на акъла си, чувството си за хумор, чара, или в най-лошия случай - кола под наем и демонстрация на фалшив статус.

Аз съм мацка, пък до сега с един назобен не съм била! Мисля, че не мацките ги предпочитат, а Азисоподобните..
Виж човека на аватъра ми и ми кажи,че те отблъсква
Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th June 2011, 01:30
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TRex1 Виж мнението
Виж човека на аватъра ми и ми кажи,че те отблъсква
Е, ако ме отблъскваше, щях да имам проблем. Въпросът е, че дори да беше на половината от това нацепен, пак нямаше да ме отблъсква.

Сантиментрите и процентите са ви само в главите, жените не ги вълнуват.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 17th June 2011, 06:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Като видя назобен ми се драйфа...няколко години бях с такъв,който си скапа здравето от химия,за да има перфектно тяло и медали по културизъм=пъчизъм.
Не беше нормален и в главата дори,плюс това като правеше почивки нивата на хормоните беснееха...гласа му падаше,емоционален,че и на ревове съм била свидетел....сексът е най-кофти качество,а спермата липсва след редовен прием на химия.Блъскаше се яко с хапове,че черният му дроб го болеше.ХИМИЯТА САМО ВРЕДИ!
Сега съм с момче,което не взима химия,изглежда нормално.Не е напомпан до пръсване,но пък е страхотен човек и невероятно красив и секси.Прави секс като диво животно,а спермата е супер качество
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #27  
Стар 17th June 2011, 12:20
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Няма смисъл всички да скачаме срещу TRex1, като нито той ще спре да "офертира", нито консуматорите ще се осъзнаят...
Факт е, че не е виновен, който яде баницата, а който му я дава, но с такива "офертаджий" като него - БОЛ. Колкото и да се хабиме да обясняваме, колко е вредно и какви последствия има тази химия, СМИСЪЛ НЯМА. Акъл в ничия глава не може да се налее. Единственото, което ще е добре да направят хората, преди да прибегнат до химия е, да потърсят лекарска помощ за изследвания, дозировка и т.н...
Такива, които се тъпчат с химия винаги ще има. Нека си се тъпчат щом искат, но поне да го правят с (малкото) акъл (който имат), с помощта на лекари и специалисти, а не на своя глава да си предписват сами дозировки и медикаменти.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18th June 2011, 22:46
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=543

11. Не се допускат мнения относно анаболни стероиди. Подобни мнения ще бъдат изтривани. Мнения със "съвети", които могат да доведат до здравословен проблем ще бъдат изтривани.


Тва би трябвало да реши дилемата на потребителя дали има темата му място в този форум или не.
Ако все пак имаше и модератор, който да попреглежда от време на време, не да спи, щеше да е още по- добре и нямаше да се стигне до 3 страници реклами на хапове.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19th June 2011, 09:51
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Първи реагирах на въпросния бай Хуй, и май трябваше сериозно да го надъвча, за да се включат и други. Мудерация има колкото да ми се натисне червеното бутонче.
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #30  
Стар 21st June 2011, 08:05
Аватара на TRex1
TRex1 TRex1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY Dancing Queen Виж мнението
Първи реагирах на въпросния бай Хуй, и май трябваше сериозно да го надъвча, за да се включат и други. Мудерация има колкото да ми се натисне червеното бутонче.
човек ти имаш психично заболяване.Знаеш ли колко много хора продават стероиди,защо си се заял точно с мен?Ти си конфликтен и обиждаш напълно непознат човек,а това не е нормално.Баща ти е трябвало да разбере,че коланът му не е предназначен само да му държи панталона,а че става и за бой.Трябва някой да вземе една пръчка и да те бие с нея докъто не я счупи в теб.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Продавамстероидинахитцени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:36.