IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th October 2009, 14:26
Аватара на marsi
marsi marsi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 78
По подразбиране Био храни

Здравейте,
нека в тази тема който иска да каже мнението си за Био храните,ползвате ли ги,смятате ли,че цените им са оправдано високи и откъде си ги набавяте най-често в различните градове.Идеята ми е да съберем възможно най-много инфо.Например аз в София си пазарувам от "Слънце и луна" или от "Биомаг" на пл.Журналист.Говоря за истински био храни,а не тези,на които само на опаковката пише БИО,например чая на Биопрограма.
Поздрави
п.с.Тук става въпрос не само за консумацията им за отслабване,а като един по-еко начин на живот
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th March 2010, 13:40
sisi72 sisi72 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Ето това пия в момента. Мисля, че в сайта има опция и за он лайн поръчка. Много съм доволна, поне за момента.

Пия го, за да компенсирам липсата на витамини в обикновената храна, а също и заради анемия.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd March 2010, 20:34
sisi72 sisi72 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Забравила съм да сложа линка...за което се извинявам.....




http://www.biozeleno.com/
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th March 2010, 14:26
Vera79 Vera79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Родителите ни произвеждат плодове и зеленчуци и наблягаме на тях те са екологично чисти, защото не използват изкуствени торове. За сега не съм купувала био храни.

sisi72
какво точно представлява това, което пиеш за анемия, че моя приятелка в момента е бременна и е с анемия. Дали ще става за нея и найстина ли е екологично чисто?
Погледнах сайта видях, че го препоръчват и за отслабване...?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th March 2010, 16:03
sexylita sexylita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 38
По подразбиране

Здравейте,аз мисля че става въпрос,за чиста постановка за Био и т.н,сигурна съм че ги третират с препарати и тези храни.Био ще кажа на нещо,което съм си го произвела Аз,в градината и пак ще бъде с някакво условие,защото един дъжд да падне и се нарушава Био-равновесието.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th March 2010, 08:45
sisi72 sisi72 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vera79
Родителите ни произвеждат плодове и зеленчуци и наблягаме на тях те са екологично чисти, защото не използват изкуствени торове. За сега не съм купувала био храни.

sisi72
какво точно представлява това, което пиеш за анемия, че моя приятелка в момента е бременна и е с анемия. Дали ще става за нея и найстина ли е екологично чисто?
Погледнах сайта видях, че го препоръчват и за отслабване...?
vera, това е натурална био храна - севртифицирана, отглеждана в специални места и без никакви добавки. Прочети в сайта, има и снимки. Лечебните и профилактични ефекти са много, а също и като козметично средство е много добро. Пия го заради анемията - първо защото ми омръзна лекарите да вдигат рамене от ниския ми хемоглобин и да изписват фолиева или желязо(което при мен не работи) и защото има много данни, че стъблата увеличават хемоглобина. Може да се пие от всички, доколкото си спомням и от деца над 2 годинки. Погледни пак за всеки случай.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th March 2010, 15:29
Vera79 Vera79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Sisi72
прегледах сайта, найстина го дават за много неща. Видях че става и за отслабване и за засилване на имунната систем, жалко че не мога да го давам на дъщеря си, тя много боледува тази зима, но пише, че е за деца над 2 год. Но ще го препоръчам на приятелката си.

Хубавото е, че се отглежда на специални места и в определени условия, така може да се избегне това за което пише sexylita.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th November 2012, 11:39
ekaterina_kokushkina ekaterina_kokushkina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 6
Wink биохрани

аз се опитвам да се храня здравословно, но биопродуктите са изключително скъпи и това често пъти ме спира. В момента се създава нова организация, която се бори за свалянето на цените им. Вярно е, че за здравето си човек не трябва да се скъпи, но няма как да давам на обяд по 5 лева за супа от биопиле
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th November 2012, 20:00
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Smile

Ясно е, че обикновен човек не може да си позволи 100% био храна. Наистина е твърде скъпа. Аз примерно консумирам само някои важни за мен био продукти. Надявам се тенденцията за спад в био храните да е вярна!

Последно редактирано от ugly_duckling : 11th November 2012 на 20:38
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th November 2012, 10:32
ekaterina_kokushkina ekaterina_kokushkina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ugly_duckling Виж мнението
Ясно е, че обикновен човек не може да си позволи 100% био храна. Наистина е твърде скъпа. Аз примерно консумирам само някои важни за мен био продукти. Надявам се тенденцията за спад в био храните да е вярна!
можеш ли да споделиш кои храни според теб са важни? Защото аз действам на принципа - имам възможност, купувам, нямам възможност - не купувам
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Биохрани
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:27.