IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 11th January 2010, 12:32
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

aniK, разкри ме? Все пак ми е интересно защо така предположи...
Междудругото вчера говорих за теб с масажиста ми. Предвид че си в 6-ти месец препоръча още сега да отидеш на преглед. Координати на добър рехабилитатор мога да ти дам веднага. Само остава да се решиш

Abbi, разтягай и заздравявай бедрата... Гледай на велото да правиш повече обороти с краката при леко съпротивлението. Избягавай голямото съпротивление.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 11th January 2010, 12:45
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
aniK, разкри ме? Все пак ми е интересно защо така предположи...
Ами четох мненията ти, за да не направя някоя грешка (като напр. да те приема за жена заради леката храна, въпреки че ника ти е мъжки) и останах с това впечатление Хайде и ролковият тренажор да ми обясниш - гледах снимки в нета и разни мнения, но информацията не е много Това обикновено колело ли е, защо го предпочиташ пред велото и т.н.м - доста невежа се почувствах
Пусни ми координати на рехабилитатора Благодаря ти предварително Очаквам с натежаването положението в кръста да се влошава
Отговори с цитат
  #43  
Стар 11th January 2010, 13:12
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Зацеп

http://www.roadbikeaction.com/imagef...%2Froller1.jpg
http://farm1.static.flickr.com/120/2...dfe8b33a6a.jpg
Трябва си шосеей бегач за да се ползва. Има и едни други, които са под задната гума, работещи на магнитен принцип (http://www.thefitnessstore.com/images/07Fluid2bike.jpg)...
По принцип най-обичам да карам навън. Най-добра тренировка става. Пък и гледки, свежест, приятели... Иначе ако е лошо времето (примерно вали или е мокър асфалта) или вечер след работа като е тъмно си тренирам на ролките. Най-вече с него техника (баланс) се тренира, и съпротивлението е по-малко, отколкото на пътя, магнитните или с велотренажор. За това ако се събират много дни кофти време, отивам на фитнес да тренирам за сила. При велотренажори обаче гледам позицията на тялото и да има каишки на педалите, не само какви съпротивления има. Трудно се намират подходящи.

Имаш ЛС...
Отговори с цитат
  #44  
Стар 11th January 2010, 15:49
Аватара на moly555
moly555 moly555 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 476
По подразбиране

Хайде и аз да постна меню, че ще кажете, че не ви следя

Днес:
06.00 топла вода с мед
07,00 елда със сирене
10,15 3 мандарини + 10-15 бадема
13,00 2 малки ябълки
15,30 готвено зеле
19,00 зелева салата с извара или кисело мляко, ако ми е много тежко

3 л вода
доста чай
__________________
"Accept what comes to you each day!"
Отговори с цитат
  #45  
Стар 11th January 2010, 16:03
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Момичета, имам въпрос за хляба.. пълнозърнестия нали
Напоследък все по-често ми се случва да липсва Зърнена закуска от големите мазагини (в малките не са и чували за такова нещо). Обаче има един друг Вита незнам си какво с 6 семена .. някой да има впечатления ?


Последните 3 дни менюто ми е доста еднообразно

кафе,
омлет с 2 яйца, извара, броколи, малко пуешко филе
портокал, овесена бисквитка (имало 32 кк само ..)
броколи (карфиол) с извара, 1 белтък, заляти с кисело мляко и копър

Спортът ми е дефицитен, правя само упражнения които не засягат колената, а и нямам време за фитнес - сесия ... Винаги съм имала проблеми с колената, но сега направо е някакъв ужас- пукат си ей така без причина, а оперираното ме боли на моменти от студа ми се струва. Чудя се вече какво да правя за бедра, без да натоварвам колената ....

Ще ми мине до няколко дни , надявам се
Отговори с цитат
  #46  
Стар 11th January 2010, 18:27
diamond666 diamond666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте от мен!
Адски съм си сърдита задето все си намирам извинения, но за нова година ми подариха разкошен подарък - карта за фитнеса! Вярвате или не, направо ме хваща страх да явя там , но...
Докато пиша това мнение, пия чаша кола и се прощавам с любимата си напитка... Вече ще си я позволявам далеч по-рядко.
От утре се включвам в режима, но най-вероятно само на течности, че в последно време ми идват бая тестените неща.
приятна и спокойна вечер от мен!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 11th January 2010, 20:34
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Molyy, преди малко точно за тебе си мислех :* Липсваш ни, включвай се по-честичко

Ох..аз днес съм отново подута. Много ме боли коремът, много (но поне си има причина ). Храната ми е сравнително добра, мисля,но спорт няма. Утре ще направя една йогичка + кардио тренировка във фитнеса, като изключа упражненията за корем (ако е в това положение). Не се чувствам добре като не тренирам

08:00: парче ябълков пай, 20гр. Lindt 85%
10:00: портокал
13:30: голяма порция задушени зеленчуци, извара
20:00: бяло пилешко месо от пиле на грил~ 100гр, салата домати и краставица, 3-4 маслини

Между два и седем и половина бях на даскало. Нямах апетит. Преядох с тези задушени зеленчуци, отделно бях подута и ми се и гадеше. Гадно. И вода не съм пила много днес, препълнена съм :/

Как ми е менюто?

mindbender, ама наистина ядеш много малко. От колко време си на такъв..постен режим? Какви са ти целите?
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 11th January 2010, 21:42
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
1/2 купичка леща,чушка+яйце+извара на тиган без мазнина,1морков настърган на салатка - не смесвай бобови култури с животински протеини!!!
mindbender а мога ли да смесвам млечен с животински протеин?

diamond666 добре дошла при нас!Тук наистина ще получиш компетентно мнение.Разбира се от по-знаещите от мен
Moly и аз мисля,че се включваш много рядко.Къде се губиш тези дни?
swe3ty на мен менюто ти ми харесва,като изключим голямата дупка от 13:30 до 20ч.
Jaynee за хляба не мога да дам мнение,аз съм го изключила напълно.В редките случаи,когато ми се прияжда си вземам от немския.

Ето и моето меню
хрупкаво мюсли,200гр. кис.мляко -хареса ми
замених обяда с тиква с канела и орехи
ябълка и шепа кашу
шопска салата с 200гр. извара и маслини

2,5л. вода

Донесоха ми от село тиква.В къщи освен аз никой друг не я уважава,така че пак цяла седмица ще си я ям сама
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 11th January 2010, 22:04
Аватара на moly555
moly555 moly555 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 476
По подразбиране

Abbi, от тази твоя тиква тези дни така ми се дояде и на мен Утре ще си взема
Тук съм, стриктна съм си, но просто малко в повече ми идва понякога "обсебването" от храна, спорт, форум и така почивам. Влизам по-рядко, мятам ви по едно око :P Ти си си супер, можеш да даваш съвети Храната ти пак е малко, но пък поже би така се чувстваш добре. За мюслито говорихме, че не е хубаво да се смесва с мляко, но май при теб е само веднъж
Jaynee, Хлябът Вита ми е изкуствен. Аз попринцип хляба го изключих от храненето си, като си купя, стои в хладилника и после го хвърлям. Пробвай да потърсиш Тонус
__________________
"Accept what comes to you each day!"
Отговори с цитат
  #50  
Стар 11th January 2010, 22:19
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

moly555, "...елда със сирене ..." - защо със сирене ?

Jaynee, закуската ти ли е кафе? ""...омлет с 2 яйца, извара, броколи, малко пуешко филе ... - тежко. Каква операция имаш? Колената трябва да се раздвижват за да може да се обновява ставната течност и да ги смазняваш с движение. Плуването е супер за твоя проблем. Стретчинг също е подходящо, но стягащи упражнения вече зависи от коленете ти. Ако имаш ластици може да пробваш да тренираш бедрата с тях.

swe3tynka, "храната ми е сравнително добра, мисля...", а аз пък не мисля (08:00: парче ябълков пай, 20гр. Lindt 85% ). Това ли ти е закуската??? Подуването може да се появява и от повишена киселинност на стомашния сок. Същото е и с преяждането. Водата...

От 9 години съм вегетарианец като не консумирам само месо и риба. Зимно време наблягам повече на растителни продукти. Вместо както правят повече хора. Целите са ми здраво и силно сърце, висок белодробен капацитет, избягвам натоварвания на храносмилателните органи и бъбреци. За това и ям в малки количества и не прекалявам с комбинирането на храните. Давам си достатъчно енергия на мускулите и възстановявам добре. Тренировките, които ме натоварват са само плуване, тичане и колоездене. Всичко друго само ме загрява и раздвижва. Защо ти се струва, че е малко? Аз твоите цели не съм ги разбрал също. То е добре всички да пишат какво целят като си пишат менютата като ще очакват мнение от другарките (и другаря - т.е. аз )

Днес:
закуска - овесени ядки + мед + стафиди + орехи + настъргана ябълка
портокал и ябълка
обяд - ориз със зеленчуци
стафиди
2 портокала
вечеря - борщ
стафиди
предстои половин кофичка кис.мляко след 30 мин.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:27.