IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 31st August 2006, 16:45
zuzina zuzina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 36
По подразбиране

Това което пишете направо ме размазва-белезите са от корекция на уши на сина ми, и нали разбирате, не може цял живот да ходи с дълга коса..... УЖАС!
__________________
Сто пъти мери, един път режи!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 31st August 2006, 20:04
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

zuzina четох за операцията на сина ти...не мога да си представя къде е белега, но все си мисля че все пак кожата му е доста млада и тези мазила трябва да му подействат. Колко стари са белезите?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 31st August 2006, 21:20
zuzina zuzina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 36
По подразбиране

опериран е преди 5м., мажа ги от 20-ия ден, но са все така груби и червени, особено единия-направо е кошмарен.
__________________
Сто пъти мери, един път режи!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 31st August 2006, 22:08
Фелисити Фелисити не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zuzina
Това което пишете направо ме размазва-белезите са от корекция на уши на сина ми, и нали разбирате, не може цял живот да ходи с дълга коса..... УЖАС!
Странно е това, което пишеш, белегът не е ли разположен точно между главата и ухото, където не би трябвало да се забелязва дори и с къса коса?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 1st September 2006, 08:25
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

zuzina, толкова ли се виждат тези белези? не би ли трябвало по принцип белезите, които остават да не са толкова големи? Пък и аз сега си гледах моите уши... и ако имам отзад белег - няма да се вижда ако ще и с къса коса да съм...ако обаче ми бяха клепнали - късата коса зад ушите пак би ги покривала. Опиши точно колко големи са белезите и къде се намират. Освен това се правят процедури с лазер, които видимо намаляват следоперативни белези - поне така на мен ми каза докторката, при която бях(Аз отидох на прегледа в Мед. академия - там има такива специалисти, които се занимават с лазерни процедури). Можеш да заведеш детето поне да го видят. Може това дори да се окаже по евтино отколкото да купуваш непрекъснато контрактубекс. Но от друга страна не знам дали е от значение къде е белега и разни такива подробности...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 1st September 2006, 10:39
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Снощи се сетих, че тогава се мажех с още едно мазило за заличаване на белега - Madecassol. zuzina може да го пробвате ако решиш, и ако още го има. Или пък защо не питаш хирурга, оперирал сина ти, за някое друго мазило.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 1st September 2006, 10:48
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

MAdecasol вече не се внася в БГ...аз също търсих за моите белези, защото хирурга който ме "закърпи" ми го препоръча... но в аптеката ми казаха че е горе-долу същото като контрактубекс
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st September 2006, 13:17
zuzina zuzina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 36
По подразбиране

Там е работата, че не са към главата, а през средата на ухото по цялата му дължина. И понеже едното ухо не е толкова прилепено колкото другото а повече стърчи, белега се вижда и от самолет. А този лекар въобще не желая да го виждам вече, след две корекции с незадоволителен резултат-мисля, че ще ме разберете....
__________________
Сто пъти мери, един път режи!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 1st September 2006, 13:21
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

питай някъде за премахване на белези с лазер
Отговори с цитат
  #20  
Стар 1st September 2006, 17:01
zuzina zuzina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 36
По подразбиране

Диастема, аз съм същата зузина от форума на БГ МАМА , там писах за вродени аномалии на ръцете. Моля те, кажи защо нашите белези не са в гънката, различни техники ли има или е просто некадърност? И не се резорбират конците, един стърчеше от шева и аз лично го отрязах и извадих(4м. след операцията)! Боже, що за хирург съм намерила?
__________________
Сто пъти мери, един път режи!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Контратубекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:45.